Francja z Polską zagra tak samo, jak z Danią

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Francuskie media są przekonane, że Didier Deschamps wybierze na mecz z Polską takim sam skład, który rywalizował z Danią w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze.

  • Francuskie media informują, w jakim składzie Francja zagra z Polską
  • Według RMC Sport Didier Deschamps pośle do boju tych samych zawodników, co przeciwko Danii
  • Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem meczu z Polską

Przewidywany skład Francji na mecz z Polską

Didier Deschamps po dwóch wygranych meczach w fazie grupowej z Australią oraz Danią zdecydował się na kilka roszad w składzie w pojedynku z Tunezją. W wyjściowym składzie znalazł się między inny Coman, Guendouzi, Veretout czy Fofana. W zasadzie na placu gry pojawiło się jedynie dwóch podstawowych reprezentantów. To Tchouameni oraz Varane.

Według RMC Sport Didier Deschamps w meczu z Polską powróci do składu, który zagrał w meczu 2. kolejki fazy grupowej przeciwko Danii.

Na szpicy ofensywy wystąpi Griroud, natomiast na skrzydłach zagrają Mbappe i Dembele. W środku pola dowodzić ma natomiast Griezmann oraz Rabiot, za których plecami ustawiony zostanie Tchouameni.

Między chcieć, a potrafić. Co zobaczymy z Francją?
Reprezentanci Polski

Czesław Michniewicz jest na tyle inteligentnym człowiekiem, że zdaje sobie sprawę, iż kopia meczu z Argentyną zakończy jego turniejowy byt. On ani nie chciał tak zagrać w środę, ani nie chce teraz. Pytanie, na które odpowiedzi może lepiej nie znać, jest: czy w ciągu kilka dni można zmienić tak wiele? W tym mentalność piłkarzy, którym

Czytaj dalej…

Również do żadnych niespodzianek nie powinno dojść w defensywie. Pewne miejsce między słupkami ma Lloris, a przed nim zobaczymy czwórkę defensorów: T. Hernandeza, Upamecano, Varane’a i Kounde.

Początek meczu Francja – Polska o godzinie 16:00.

Zobacz również: Media: Michniewicz zdecyduje się na dwóch napastników przeciwko Francji

Komentarze