Bruno Fernandes: gdy Ronaldo jest krytykowany, staje się lepszy

Bruno Fernandes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bruno Fernandes

Bruno Fernandes był jednym z jaśniejszych punktów reprezentacji Portugalii w starciu z Ghaną. Po zakończeniu spotkania pomocnik Man Utd wyraził natomiast kilka słów na temat Cristiano Ronaldo, przekonując, że krytyka tylko go napędza.

  • Reprezentacja Portugalii ma jeszcze sześć meczów do rozegrania, aby zrealizować cel
  • Podopieczni Fernando Santosa celują w triumf na mundialu w Katarze
  • Na temat dyspozycji Cristiano Ronaldo kilka słów wyraził Bruno Fernandes

Ronaldo napędzany krytyką mediów

Bruno Fernandes zanotował w starciu pierwszej kolejki fazy grupowej mundialu w Katarze dwie asysty. Miało to miejsce przy trafieniach Joao Felixa i Rafaela Leao. Tymczasem w rozmowie cytowanej przez ESPN piłkarz Manchesteru United przekazał kilka słów na temat postawy Cristiano Ronaldo.

Myślę, że Cristiano uwielbia być krytykowany, więc błagam was wszystkich o kontynuowanie tak dobrej pracy. Ronaldo staje się najlepszą wersją samego siebie, kiedy to robicie – mówił nieco uszczypliwie w kierunku dziennikarzy Bruno Fernandes.

Gra z nim dla drużyny narodowej i dla klubu była marzeniem i jest czymś niesamowitym. Wciąż dzielę z nim miejsce w kadrze narodowej i najważniejsze dla mnie jest to, żeby Portugalia dała z siebie wszystko w turnieju. Jeśli to zrobimy, Cristiano będzie szczęśliwy, ja będę szczęśliwy i wszyscy w Portugalii będą szczęśliwi – dodał piłkarz.

Zobacz także:

Historyczny wyczyn Cristiano Ronaldo [WIDEO]
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo przeszedł do historii – jako pierwszy piłkarz strzelił gola na pięciu różnych mundialach. 37-letni Portugalczyk wykorzystał rzut karny w meczu z Ghaną. Cristiano Ronaldo przeszedł do historii 37-latek zdobył bramkę na swoich piątych mistrzostwach świata Nikt inny wcześniej tego nie dokonał CR7 ponownie zapisał się w historii Cristiano Ronaldo wykorzystał podyktowany po faulu

Czytaj dalej…

Bruno Fernandes rozegrał jak na razie 49 meczów w drużynie narodowej. Zdobył w nich 11 bramek. Jako zawodnik Man Utd w tej kampanii piłkarz wystąpił w 27 spotkaniach, notując w nich cztery trafienia i sześć asyst.

Czytaj więcej: Portugalia nie zawiodła, niesamowity rekord Ronaldo [WIDEO]

Komentarze