Anglicy chcą zignorować zakaz FIFA. “Daliśmy jasny sygnał”

Harry Kane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Harry Kane

Reprezentacja Anglii dzisiaj o godzinie 14:00 zmierzy się w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata z Iranem. Tymczasem przed tym spotkaniem nie milkną dyskusje o tym, czy Harry Kane zagra w tym starciu z tęczową opaską kapitana. Sky Sports przekonuje, że tak właśnie będzie.

  • Reprezentacja Anglii w pierwszym poniedziałkowym meczu dnia na mundialu zmierzy się z Iranem
  • Dużo przed spotkaniem mówi się o występie kapitana Synów Albionu z tęczową opaską
  • Sky Sports przedstawiło nowe wieści w sprawie

Kane’wo grozi grzywna lub żółta kartka

Reprezentacja Anglii w powszechnej opinii jest jednym z głównych faworytów do wygrania mistrzostw świata w Katarze. Drogę do sukcesu Synowie Albionu zaczną od potyczki z Irańczykami.

W niedzielę do przestrzeni publicznej trafiła wiadomość, że kapitan reprezentacji Anglii nie będzie mógł zagrać z opaską antydyskryminacyjną One Love. Taki zakaz wprowadziła FIFA. Tymczasem okazuje się, że napastnik Tottenhamu Hotspur mimo ryzyka otrzymania kary grzywny lub żółtej kartki, chce zignorować obostrzenia Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

Zobacz także:

Anglia – Iran: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (21.11.2022)
Harry Kane

Gdzie oglądać mecz Anglia – Iran? W poniedziałek o godzinie 14:00 odbędzie się pierwszy mecz w grupie B w ramach mundialu. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są Synowie Albionu. Aczkolwiek ich rywale nie chcą być chłopcami do bicia. W tym miejscu dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Anglia – Iran w TV i online. Anglia

Czytaj dalej…

Po tym, jak jako zespół jasno przedstawiliśmy nasze stanowisko, Angielska Federacja Piłki Nożnej zwróciła się do FIFA i jestem pewien, że problem zostanie rozwiązany przed rozpoczęciem meczu – powiedział Kane cytowany przez Sky Sports.

Jasne jest, że daliśmy konkretny sygnał, że chcemy zagrać z tęczową opaską – dodał Anglik.

Reprezentacja Anglii rywalizować będzie w grupie B. Synów Albionu oprócz potyczki z Iranem czekają też mecze kolejno ze Stanami Zjednoczonymi i Walią.

Czytaj więcej: Przewidywane składy na mecz Anglia – Iran: Taremi rzuci wyzwanie Kane’owi

Komentarze