Euro 2020: Rosja – Dania

W jednym ze spotkań ostatniej kolejki fazy grupowej, w ramach rywalizacji w grupie B, reprezentacja Rosji zagra z Danią. Niewykluczone, że wynik tego meczu będzie decydował o awansie któregoś z zespołów do fazy pucharowej. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Obie drużyny są jednymi ze współgospodarzy finałowego turnieju. Pierwsze dwa spotkania rozegraną przed własną publicznością. W trzecim w lepszej sytuacji będzie Dania, która po raz trzeci wystąpi w Kopenhadze. To z pewnością duży atut gospodarzy tego spotkania. Dlatego też Rosjanie zdają sobie sprawę, że kluczowe znaczenie w walce o wyjście z grupy będą miały ich wcześniejsze spotkania z Belgią i Finlandią.

Rosja – Dania, historia

Bilans dotychczasowych pojedynków obu drużyn jest bardzo korzystny dla Rosjan, którzy występując również jako Związek Radziecki, wygrali 10 z 12 do tej pory rozegranych spotkań. Duńczycy na swoim koncie mają tylko jedną wygraną.

W ostatnim czasie obie drużyny nie miały zbyt wielu okazji występować przeciwko sobie. W 2012 roku zmierzyły się towarzysko w Kopenhadze i lepsi w tym pojedynku okazali się Rosjanie, którzy wygrali 2:0.

Rosja – Dania, kursy

Rosja – Dania 1×2 kursy
Wygrana
Rosji
Remis Wygrana
Danii
STS 3,70 3,25 2,10 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 3,44 3,30 2,10 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 18:31

Legalni bukmacherzy większe szanse na wygraną w tym spotkaniu dają Duńczykom, głównie przez atut własnego boiska. Kurs na wygraną Danii w tym meczu wynosi aktualnie 2,10. Można go znaleźć między innymi w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Rosja – Dania, typy i przewidywania

Na chwilę obecną trudno mówić o szansach obu drużyn na wygraną w tym meczu. Duży wpływ na to będą miały wyniki pierwszych dwóch kolejek, po których będziemy wiedzieć o co w ostatnim meczu będą grać Rosjanie i Duńczycy. Niezaprzeczalnym atutem reprezentacji Danii jest fakt, że rozegra to spotkanie u siebie.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Rosja – Dania, transmisja

Wszystkie spotkania turnieju finałowego Euro 2020 pokaże Telewizja Polska. Pojedynek reprezentacji Rosji i Danii odbędzie się 22 czerwca o godzinie 21:00. Transmisja “na żywo” z tego pojedynku zaplanowana jest na kanałach TVP1 i TVP Sport.