Euro 2020: Rosja – Dania

W jednym ze spotkań ostatniej kolejki fazy grupowej, w ramach rywalizacji w grupie B, reprezentacja Rosji zagra z Danią. Niewykluczone, że wynik tego meczu będzie decydował o awansie któregoś z zespołów do fazy pucharowej. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Obie drużyny są jednymi ze współgospodarzy finałowego turnieju. Pierwsze dwa spotkania rozegraną przed własną publicznością. W trzecim w lepszej sytuacji będzie Dania, która po raz trzeci wystąpi w Kopenhadze. To z pewnością duży atut gospodarzy tego spotkania. Dlatego też Rosjanie zdają sobie sprawę, że kluczowe znaczenie w walce o wyjście z grupy będą miały ich wcześniejsze spotkania z Belgią i Finlandią.

Rosja – Dania, historia

Bilans dotychczasowych pojedynków obu drużyn jest bardzo korzystny dla Rosjan, którzy występując również jako Związek Radziecki, wygrali 10 z 12 do tej pory rozegranych spotkań. Duńczycy na swoim koncie mają tylko jedną wygraną.

W ostatnim czasie obie drużyny nie miały zbyt wielu okazji występować przeciwko sobie. W 2012 roku zmierzyły się towarzysko w Kopenhadze i lepsi w tym pojedynku okazali się Rosjanie, którzy wygrali 2:0.

Rosja – Dania, kursy

Legalni bukmacherzy większe szanse na wygraną w tym spotkaniu dają Duńczykom, głównie przez atut własnego boiska. Kurs na wygraną Danii w tym meczu wynosi aktualnie 2,10. Można go znaleźć między innymi w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Rosja – Dania, typy i przewidywania

Na chwilę obecną trudno mówić o szansach obu drużyn na wygraną w tym meczu. Duży wpływ na to będą miały wyniki pierwszych dwóch kolejek, po których będziemy wiedzieć o co w ostatnim meczu będą grać Rosjanie i Duńczycy. Niezaprzeczalnym atutem reprezentacji Danii jest fakt, że rozegra to spotkanie u siebie.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Rosja – Dania, transmisja

Wszystkie spotkania turnieju finałowego Euro 2020 pokaże Telewizja Polska. Pojedynek reprezentacji Rosji i Danii odbędzie się 22 czerwca o godzinie 21:00. Transmisja “na żywo” z tego pojedynku zaplanowana jest na kanałach TVP1 i TVP Sport.