Euro 2020: Dania – Belgia

Reprezentacja Belgii, która uważana jest za kandydata do wysokiego miejsca w końcowej klasyfikacji turnieju, w drugim spotkaniu grupy B zmierzy się w Kopenhadze z miejscową reprezentacją Belgii. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Dla reprezentacji Belgii będzie to drugi pojedynek w tym turnieju, w którym zagra z jednym z gospodarzy. W pierwszej kolejce drużynę Roberto Martineza czeka bowiem trudne spotkanie w Sankt Petersburgu z Rosją. Belgowie, aby myśleć jednak o czołowych lokatach w turnieju, muszą takie spotkania wygrywać. Niewykluczone, że mecz z Danią będzie decydujący dla Belgów w walce o pierwsze miejsce w grupie B.

W podobnej sytuacji mogą być także Duńczycy, którzy w pierwszym meczu zagrają w roli faworyta z Finlandią. Niemniej jednak do meczu 2. kolejki w roli faworyta przystąpią Belgowie.

Dania – Belgia, historia

Obie drużyny w czerwcu zagrają po raz 14. w historii. Bilans dotychczasowych meczów jest korzystny dla Danii, która wygrała sześć meczów. Belgowie mogą się pochwalić tylko czterema zwycięstwami, ale trzeba podkreślić, że obie drużyny nie rywalizowały ze sobą przez niemal 20 lat.

Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w czerwcu 2000 roku. Towarzyska konfrontacja w Kopenhadze zakończyła się remisem 2:2.

Dania – Belgia, kursy

Dania – Belgia 1×2 kursy
Wygrana
Danii
Remis Wygrana
Belgii
STS 3,60 3,50 2,05 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 3,70 3,25 2,10 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,70 3,35 2,11 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 3,80 3,35 2,15 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 3,41 3,35 2,09 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 17:29

Legalni bukmacherzy, którzy mają to spotkani w swojej ofercie, zgodnie w roli faworyta stawiają Belgów, choć to Duńczycy zagrają u siebie. Obecnie kurs na wygraną Belgii wynosi od 2,05 do 2,15. Najwyższy znajdziecie w ofercie Etoto.

Przejdź na stronę Etoto!

Dania – Belgia, typy i przewidywania

Nie ma wątpliwości, że faworytem tego pojedynku będą Belgowie, którzy nie dopuszczają do siebie innej możliwości na pierwszą fazę rozgrywek niż awans do kolejnej rundy. Jest duże prawdopodobieństwo, że o awansie Belgów do fazy pucharowej decydować będzie właśnie mecz z Danią. Duńczycy zdają sobie sprawę, że czekać ich będzie trudna przeprawa, ale z pewnością powalczą o sprawienie niespodzianki.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Dania – Belgia, transmisja

Spotkanie reprezentacji Finlandii i Rosji zaplanowane jest na 18 czerwca i godzinę 18:00. Transmisję “na żywo” będzie można oglądać na kanałach TVP2 i TVP Sport.