Bonusy bukmacherskie na Euro 2020

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 10/06/2021

Wszyscy już nie możemy doczekać się Mistrzostw Europy. Od wielu tygodni w Polsce toczy się dyskusja nie tylko, kto sięgnie po triumf na Starym Kontynencie, ale przede wszystkim, jak wypadną biało-czerwoni. Każdy z nas życzyłby sobie powtórzenia sukcesu sprzed czterech lat, kiedy to na Mistrzostwach Europy dotarliśmy do ćwierćfinału, przegrywając po rzutach karnych z Portugalią.

Olbrzymie zainteresowanie Mistrzostwami Europy odnotowują także zakłady bukmacherskie, które już pracują, by przygotować na Euro 2020 bonusy dla graczy. Czego możemy się w tej kwestii spodziewać?

Przeczytaj więcej o Euro 2020:
Oferty Euro 2020Euro 2020: bonusy i promocje
Euro 2020: kursyTypy na Euro 2020
Euro 2020: zakłady bukmacherskieTerminarz Euro 2020

Promocje bukmacherskie na Euro 2020

 1. STS

  Bonusy do 1560 zł + bonus 400 zł za typ na KSW Epic
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. PZBuk

  Bonus freebet na start 250 zł
  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
 3. Superbet

  Super extra freebet 200 zł + bonusy do 3755 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Bonus STS – promocje na Euro 2020

Największy bukmacher w Polsce, a także oficjalny sponsor reprezentacji Polski, STS zakłady bukmacherskie z okazji Euro 2020 uruchomiły promocję, w której do zgarnięcia jest nawet 1 500 000 złotych! Aby dać sobie szansę na wygraną wystarczy przystąpić do akcji i realizować przygotowywane każdego dnia zadania. Aby wziąć udział w podziale ogromnej kwoty znajdującej się w puli musisz zrealizować tylko 17 z 25 zadań. Co ważne do udziału możesz zgłosić się w każdej chwili, bowiem każde z zadań ma określony czas na ich realizację. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta w STS, którego rejestracja jest banalna.

To jednak nie wszystko na co możesz liczyć ze strony STS. Rejestrując konto podając STS kod promocyjny: GOAL możesz odebrać niezwykle atrakcyjny pakiet powitalny, na który składają się trzy elementy:

– zakład bez ryzyka 230 zł
– bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł
– freebet bez depozytu 30 zł

Darmowy zakład 30 zł otrzymasz zaraz po rejestracji konta, bez konieczności wnoszenia depozytu. Na co go przeznaczysz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz go wykorzystać na jednym kuponie lub rozbić go na kilka. Musisz jedynie pamiętać, że przed wypłatą uzyskanych środków będziesz musiał dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusu po kursie minimalnym 1.91.

Zakład bez ryzyka 230 złotych otrzymasz po dokonaniu pierwszego depozytu, ale pamiętaj o podaniu przy rejestracji kodu GOAL. Po dokonaniu wpłaty będziesz mógł ubezpieczyć swój pierwszy kupon aż do kwoty 230 złotych. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, jego stawka (pomniejszona o podatek) wróci na konto depozytowe.

Warto pamiętać, że od kwoty pierwszej wpłaty uzależniona jest również wysokość bonusu powitalnego 100%. Jeżeli wpłacisz na swoje konto w STS 600 zł, otrzymasz od bukmachera kolejne 600 zł na grę. Wpłacając 1200 zł, łącznie będziesz dysponował na grę kwotą 2400 zł!

STS

Aż do 1560 zł + 400 zł

Bonusy do 1560 zł + bonus 400 zł za typ na KSW Epic

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus PZBuk – promocje na Euro 2020

Oferta PZBuk, z której można skorzystać przy okazji Euro 2020, jest bardzo przejrzysta. Rejestrując konto u tego bukmachera można liczyć przede wszystkim na dwa elementy bonusu powitalnego. Pierwszym jest cashback do 500 złotych, a drugim, specjalnie dla Czytelników goal.pl, darmowy zakład o wartości 20 zł.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z tej oferty? Przede wszystkim zarejestrować na konto w PZBuk podając w polu kod promocyjny: GOALBET, a następnie dokonać depozytu.

Dzięki temu stawka Twojego pierwszego zakładu (wielokrotnego z kursem każdego zdarzenia minimum 1.40), który okaże się przegra, wróci na na Twoje konto w postaci darmowego zakładu aż do 500 złotych.

Rejestrując konto korzystając z kodu promocyjnego GOALBET otrzymasz również freebet 20 zł.

PZBuk

Aż do 250 zł

Bonus freebet na start 250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus Superbet – promocje na Euro 2020

Superbet zakłady bukmacherskie oferują nie tylko atrakcyjny bonus powitalny, ale również przygotowały kilka ofert dedykowanych turniejowi finałowi Euro 2020. I trzeba zaznaczyć – bardzo ciekawych ofert. Zacznijmy jednak od początku i sprawdźmy co możemy otrzymać od Superbet na start.

Na bonus powitalny Superbet składają się:
– bonus 100% do 50 zł od pierwszego depozytu
– cashback do 500 zł (tydzień bez ryzyka)
– darmowy zakład 34 zł

Co trzeba zrobić, aby go otrzymać. Podstawowy warunek jest jeden – należy kliknąć w poniższy link, a następnie zarejestrować konto podając w polu kod promocyjny: GOAL.

Bonus 100% od pierwszego depozytu to standardowa oferta. Wpłacasz 50 zł, otrzymujesz od Superbet kolejne 50 złotych na grę. Należy jednak pamiętać, że minimalna kwota depozytu do 20 złotych. Warto jednak dołożyć kolejne dwie dychy, ponieważ wówczas otrzymasz darmowy zakład o wartości 34 złotych.

Po dokonaniu pierwszego depozytu będziesz miał również możliwość gry przez 7 dni bez ryzyka. Jeśli po tym czasie będziesz na “minusie” otrzymasz od Superbet zwrot w formie bonusu aż do 500 zł. Każdy z uzyskanych bonusów, przed ewentualną wypłatą, wymaga obrotu. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie dostępnym na stronie bukmachera.

Teraz pora na promocje przygotowane z okazji Euro 2020. Tych jest kilka:

Supermilion – odpowiedz na dziesięć pytań dotyczących Euro 2020, poczekaj i sprawdź czy Twoje odpowiedzi były trafne. Jeżeli tak to będziesz miał szansę na wygranie 1 000 000 zł

Codziennie bonus 20 zł – stawiaj zakład za minimum 20 zł i odbieraj codziennie bonus o wartości 20 zł

SuperRanking – stawiał regularnie zakłady podczas Euro 2020 i zbieraj punkty. Do wygrania Ford Mustang Coupe 4.4 (rok. prod. 1965) oraz bonusy o wartości 2000 zł i 1000 zł

SuperPrzewaga – drużyna na której zwycięstwo postawiłem prowadzi dwoma bramkami? Już wygrałeś i nie musisz się martwić o końcowy wynik.

2 gole Polaków = wygrana – postawiłeś na wygraną Polski albo wygraną lub remis Polski, a Biało-czerwoni zdobyli w meczu już dwie bramki? Twój kupon jest już wygrany!

Więcej szczegółów na temat powyższych ofert z okazji Euro 2020 znajdziecie w recenzji Superbet

Superbet

Aż do 3955 zł

Super extra freebet 200 zł + bonusy do 3755 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus Fortuna – promocje na Euro 2020

Fortuna zakłady bukmacherskie specjalnie na Euro 2020 przygotowała nowy bonus powitalny dla nowych klientów, który na pewno należy rozważyć. Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę? Najważniejszą nowością jest wysoki zakład bez ryzyka do 600 zł! I to bez szczególnych haczyków i dodatkowych warunków, które możemy spotkać w ofertach innych firm bukmacherskich.

Dlaczego oferowany przez Fortunę cashback jest wyjątkowy i atrakcyjny? Przede wszystkim dlatego, że swego rodzaju ubezpieczeniem jest cała stawka pierwszego postawionego zakładu. W przypadku ewentualnego niepowodzenia na konto wróci pełna stawka – bez pomniejszenia jej o podatek. Jedynym warunkiem stawianym przez Fortunę jest jednokrotny obrót kwotą zwrotu, ale bez innych wymogów w postaci minimalnych kursów czy liczby zakładów na kuponie.

Co trzeba zrobić, aby odebrać zakład bez ryzyka 600 zł? Wystarczy zarejestrować konto podając w polu kod promocyjny Fortuna: GOAL.

Opisany wyżej zakład bez ryzyka to tylko jeden z elementów pakietu powitalnego, jaki dla naszych Czytelników przygotowała Fortuna. Zaraz po rejestracji konta i jego pełnym zweryfikowaniu (możesz w tym celu skorzystać z usług moje ID) otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł, który możesz wykorzystać na grę.

Ponadto do dokonaniu pierwszej wpłaty będziesz mógł skorzystać z bonusu 100% od drugiego depozytu, aż do kwoty 2100 zł. W tym wypadku, aby otrzymać bonus o pełnej wartości, należy spełnić nieco więcej warunków. Jakich? O tym przeczytasz tutaj: bonus powitalny Fortuna.

Fortuna

Aż do 335 zł

Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus BETFAN – promocje na Euro 2020

Euro 2020 to również bardzo ważny turniej dla Betfan zakłady bukmacherskie. Bukmacher z okazji Mistrzostw Europy przygotował atrakcyjniejszy od standardowego bonus powitalny. Do tej pory oferta powitalna w Betfan składała się z dwóch elementów, teraz dołożony został do niej trzeci. Na co możemy liczyć rejestrując konto u tego bukmachera?

W skład oferty powitalnej wchodzą:
– cashback (zakład bez ryzyka) 600 zł
– bonus 100% do 1000 zł od drugiego depozytu
– euro freebet (darmowy zakład) 50 zł – nowość!

Należy jednak pamiętać, że taka oferta jest skierowana tylko do Czytelników goal.pl. Aby z niej skorzystać należy podczas rejestracji pod w polu kod promocyjny: GOALBONUS

Aby otrzymać cashback do 600 złotych oraz darmowy zakład 50 złotych należy po rejestracji konta dokonać wpłaty w kwocie minimum 50 złotych. W obu przypadkach Betfan nie stawia innych wymagających warunków. W przypadku freebetu należy zagrać za całą jego wartość po dowolnym kursie, a w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu). W przypadku cashbacku wymagany jest jedynie jednokrotny obrót.

Ponadto cały czas możne odebrać bonus 100% do 1000 złotych od drugiego depozytu.

Betfan

Aż do 300 zł

Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Euro 2020 promocje

Mistrzostwa Europy to niezwykle gorący czas. Kibice wręcz szaleją na punkcie rywalizacji najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Oczywiście nie powiemy, bo byłoby to nadużyciem, że każdy fan od “deski do deski” śledzi wszystkie mecze Mistrzostw. Niemniej jednak, najważniejsze mecze turnieju poruszają nawet tych, którzy na co dzień niekoniecznie wybierają w kanałach telewizyjnych piłkę nożną.

Turniej Mistrzostw Europy to także idealna okazja na przygodę z zakładami bukmacherskimi. W wielu domach, barach, czy miejscach pracy toczy się zawsze sporo zaciekłych dyskusji. Każdy ma swoje typy na to, kto wygra Euro 2020, kto zostanie królem strzelców no i oczywiście – jak wypadnie reprezentacja Polski. Część z osób próbuje swoich sił obstawiając mecze u bukmacherów.

Kolejni wciąż się wahają, ale warto zauważyć, że na Euro 2020 bonusy w zakładach bukmacherskich bywają niezwykle atrakcyjne. Szeroka jest też oferta zakładów, a z racji olbrzymiej popularności Mistrzostw Europy mecze te idzie przeważnie łatwiej przeanalizować, niż piłkę klubową.

Jak zatem mogą wyglądać na Euro 2020 promocje bukmacherskie? Po pierwsze warto wspomnieć, że aktualnie zakłady bukmacherskie proponują oferty powitalne dla nowych graczy. Oznacza to, że na start możesz liczyć na dodatkową kasę. Co najczęściej znajdują się w pakietach powitalnych legalnych bukmacherów?

 • Kasa od pierwszego depozytu – czyli mówiąc wprost, wpłacasz pierwsze pieniądze na grę, a bukmacher dokonuje podwojenia Twojego depozytu
 • Darmowy zakład – jako nowy klient w większości zakładów bukmacherskich możesz liczyć na tzw. freebet, czyli postawić zakład za kasę otrzymaną od bukmachera. Freebety zazwyczaj nie są specjalnie wysokie, ale potrafią być dobrym punktem wyjścia do dalszej gry.
 • Zakład bez ryzyka – chcesz zagrać bez nerwów swój pierwszy kupon? Podobnie, jak freebet, tak i cashback, czyli zakład bez ryzyka, zakłady bukmacherskie oferują coraz chętniej w pakiecie powitalnym. Jeżeli trafisz kupon – to zgarniasz wygraną, a jak szczęście Ci nie dopisze – to buk odda kasę. Nieźle, co?

Obrót bonusem na Euro 2020

Każde promocje, czy to w pakiecie powitalnym, czy specjalne na Euro 2020 bonusy wymagają określonego obrotu przyznanymi pieniędzmi. To naturalny ruch w branży bukmacherskiej. Zakłady dadzą Ci darmową kasę, ale nie pozwolą, byś ją zgarnął i zniknął. Wobec tego z otrzymaną kasą możesz zrobić praktycznie co chcesz – w obrębie strony bukmachera, ale jeśli zechcesz ją wypłacić, to musisz spełnić z góry narzucone warunki. Nazywane są one obrotem bonusem.

Jak wygląda najczęściej obrót bonusem? Bukmacher definiuje jego warunki. Mogą być w nim zawarte wszystkie warunki z poniższej listy, albo też tylko wybrane – w zależności od konkretnej promocji.

 • Minimalna wysokość obrotu, czyli mówiąc wprost – ile razy kasę musisz puścić w obieg. Dla przykładu może to być 2x bonus, 3x bonus, czy 6x bonus. Jeszcze prościej zrozumieć to na konkretnym przykładzie. Otrzymałeś 100 złotych bonusu i musisz nim obrócić 3x. To oznacza, że stawka każdego kuponu* zaliczana jest do obrotu, a musi on łącznie wynieść minimalnie 300 złotych.
 • Kupony zaliczające się do obrotu, bukmacherzy stosują różne praktyki. U jednych obrót możesz wykonać na dowolnych kuponach, u innych jest to z góry narzucone. Jakie można spotkać warunki? Na przykład: do obrotu zaliczają się tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami.
 • Minimalna stawka zakładu, podobnie, jak w przypadku kuponów tak i tutaj różnie bywa. Jeżeli buk określa minimalną stawkę to tyczy się ona zarówno pojedynczego zdarzenia na kuponie (na przykład minimum 1,20) jak i łącznego kursu (na przykład minimum 2,20)
 • Czas na obrót, na wykonanie wymaganego obrotu (2x, 3x itp.) możesz mieć nielimitowany czas albo bukmacher może narzucić 30 dni, 90 dni, 120 dni itd.
 • Zdarzenia wykluczające się z obrotu, bywa i tak, że bukmacher określa z góry, jakie zdarzenia nie wliczają się do obrotu, są to z reguły zakłady z Superoferty, czy inne zakłady specjalne.

Jakich bonusów możemy się spodziewać u bukmacherów?

No właśnie, napisaliśmy już o ofercie powitalnej i obrotach. A jakie będą na Euro 2020 bonusy u legalnych bukmacherów?

Jedno jest pewne. Zakłady bukmacherskie nie przejdą obojętnie obok promocji dla graczy, bo doskonale sobie zdają sprawę, jak wygląda popularność Mistrzostw Europy i ile zakładów w tym czasie jest zawieranych. Dlatego na Euro 2020 promocje bukmacherskie są czymś naturalnym, czego doświadczamy przy okazji każdego, tak wielkiego turnieju. Poniżej zamieszczamy listę prawdopodobnych promocji.

 • Euro 2020 bonusy typu freebet. Czyli to, co graczom podoba się najbardziej – darmowe zakłady. Sposób przyznania freebetów może różnić się w zależności od zakładów bukmacherskich. Darmowy zakład na Euro 2020 będziesz mógł otrzymać albo za samą rejestrację, czy potwierdzenie tożsamości lub też w przypadku zawarcia określonej liczby zakładów, bukmacher nagrodzi Cię darmowymi środkami. Jak wysoki może być freebet? Nie spodziewamy się wyższych ofert niż 20-30 złotych, ale chcielibyśmy się zaskoczyć!
 • Euro 2020 promocje kursowe. Mistrzostwa Europy są imprezą, na którą w przypadku obstawiania meczy nie trzeba namawiać. Ale promocje kursowe jeszcze bardziej mogą “podkręcić” graczy, a jednocześnie dać możliwość większych wygranych. Co kryje się pod tajemniczym hasłem promocje kursowe? Przede wszystkim liczymy na podwyższenie kursów bukmacherskich na mecze reprezentacji Polski, a także najciekawsze mecze Mistrzostw Europy!
 • Euro 2020 bonusy AKO. Kolejną promocją bukmacherską, której możemy się spodziewać są bonusy AKO. Co to oznacza? Ano, jeżeli wyślesz zakład wielokrotny to bukmacher w zależności od liczby zawartych na nim zdarzeń podwyższy Twoją wygraną. Liczymy, że również na Euro 2020 promocje takie będą dostępne. W końcu jak już pisaliśmy, Mistrzostwa Europy swoją popularnością sprzyjają zawieraniu wielu zakładów.
 • Cash-out. Oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj cash-out. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie, dzięki któremu możesz odsprzedać swój otwarty kupon bukmacherowi, za nieco mniejszą kwotę, niż przewiduje ewentualna wygrana. Funkcja ograniczająca ryzyko powinna być stosowana jeszcze częściej właśnie na Euro 2020.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.