Euro 2020: bonusy i promocje od A do Z

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 23/11/2020

Wszyscy już nie możemy doczekać się Mistrzostw Europy. Od wielu tygodni w Polsce toczy się dyskusja nie tylko, kto sięgnie po triumf na Starym Kontynencie, ale przede wszystkim, jak wypadną biało-czerwoni. Każdy z nas życzyłby sobie powtórzenia sukcesu sprzed czterech lat, kiedy to na Mistrzostwach Europy dotarliśmy do ćwierćfinału, przegrywając po rzutach karnych z Portugalią.

Olbrzymie zainteresowanie Mistrzostwami Europy odnotowują także zakłady bukmacherskie, które już pracują, by przygotować na Euro 2020 bonusy dla graczy. Czego możemy się w tej kwestii spodziewać?

Przeczytaj więcej o Euro 2020:
Oferty Euro 2020Euro 2020: bonusy i promocje
Euro 2020: kursyTypy na Euro 2020
Euro 2020: zakłady bukmacherskieTerminarz Euro 2020

Euro 2020 promocje

Mistrzostwa Europy to niezwykle gorący czas. Kibice wręcz szaleją na punkcie rywalizacji najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Oczywiście nie powiemy, bo byłoby to nadużyciem, że każdy fan od “deski do deski” śledzi wszystkie mecze Mistrzostw. Niemniej jednak, najważniejsze mecze turnieju poruszają nawet tych, którzy na co dzień niekoniecznie wybierają w kanałach telewizyjnych piłkę nożną.

Turniej Mistrzostw Europy to także idealna okazja na przygodę z zakładami bukmacherskimi. W wielu domach, barach, czy miejscach pracy toczy się zawsze sporo zaciekłych dyskusji. Każdy ma swoje typy na to, kto wygra Euro 2020, kto zostanie królem strzelców no i oczywiście – jak wypadnie reprezentacja Polski. Część z osób próbuje swoich sił obstawiając mecze u bukmacherów.

Kolejni wciąż się wahają, ale warto zauważyć, że na Euro 2020 bonusy w zakładach bukmacherskich bywają niezwykle atrakcyjne. Szeroka jest też oferta zakładów, a z racji olbrzymiej popularności Mistrzostw Europy mecze te idzie przeważnie łatwiej przeanalizować, niż piłkę klubową.

Jak zatem mogą wyglądać na Euro 2020 promocje bukmacherskie? Po pierwsze warto wspomnieć, że aktualnie zakłady bukmacherskie proponują oferty powitalne dla nowych graczy. Oznacza to, że na start możesz liczyć na dodatkową kasę. Co najczęściej znajdują się w pakietach powitalnych legalnych bukmacherów?

 • Kasa od pierwszego depozytu – czyli mówiąc wprost, wpłacasz pierwsze pieniądze na grę, a bukmacher dokonuje podwojenia Twojego depozytu
 • Darmowy zakład – jako nowy klient w większości zakładów bukmacherskich możesz liczyć na tzw. freebet, czyli postawić zakład za kasę otrzymaną od bukmachera. Freebety zazwyczaj nie są specjalnie wysokie, ale potrafią być dobrym punktem wyjścia do dalszej gry.
 • Zakład bez ryzyka – chcesz zagrać bez nerwów swój pierwszy kupon? Podobnie, jak freebet, tak i cashback, czyli zakład bez ryzyka, zakłady bukmacherskie oferują coraz chętniej w pakiecie powitalnym. Jeżeli trafisz kupon – to zgarniasz wygraną, a jak szczęście Ci nie dopisze – to buk odda kasę. Nieźle, co?

Obrót bonusem na Euro 2020

Każde promocje, czy to w pakiecie powitalnym, czy specjalne na Euro 2020 bonusy wymagają określonego obrotu przyznanymi pieniędzmi. To naturalny ruch w branży bukmacherskiej. Zakłady dadzą Ci darmową kasę, ale nie pozwolą, byś ją zgarnął i zniknął. Wobec tego z otrzymaną kasą możesz zrobić praktycznie co chcesz – w obrębie strony bukmachera, ale jeśli zechcesz ją wypłacić, to musisz spełnić z góry narzucone warunki. Nazywane są one obrotem bonusem.

Jak wygląda najczęściej obrót bonusem? Bukmacher definiuje jego warunki. Mogą być w nim zawarte wszystkie warunki z poniższej listy, albo też tylko wybrane – w zależności od konkretnej promocji.

 • Minimalna wysokość obrotu, czyli mówiąc wprost – ile razy kasę musisz puścić w obieg. Dla przykładu może to być 2x bonus, 3x bonus, czy 6x bonus. Jeszcze prościej zrozumieć to na konkretnym przykładzie. Otrzymałeś 100 złotych bonusu i musisz nim obrócić 3x. To oznacza, że stawka każdego kuponu* zaliczana jest do obrotu, a musi on łącznie wynieść minimalnie 300 złotych.
 • Kupony zaliczające się do obrotu, bukmacherzy stosują różne praktyki. U jednych obrót możesz wykonać na dowolnych kuponach, u innych jest to z góry narzucone. Jakie można spotkać warunki? Na przykład: do obrotu zaliczają się tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami.
 • Minimalna stawka zakładu, podobnie, jak w przypadku kuponów tak i tutaj różnie bywa. Jeżeli buk określa minimalną stawkę to tyczy się ona zarówno pojedynczego zdarzenia na kuponie (na przykład minimum 1,20) jak i łącznego kursu (na przykład minimum 2,20)
 • Czas na obrót, na wykonanie wymaganego obrotu (2x, 3x itp.) możesz mieć nielimitowany czas albo bukmacher może narzucić 30 dni, 90 dni, 120 dni itd.
 • Zdarzenia wykluczające się z obrotu, bywa i tak, że bukmacher określa z góry, jakie zdarzenia nie wliczają się do obrotu, są to z reguły zakłady z Superoferty, czy inne zakłady specjalne.

Jakich bonusów możemy się spodziewać u bukmacherów?

No właśnie, napisaliśmy już o ofercie powitalnej i obrotach. A jakie będą na Euro 2020 bonusy u legalnych bukmacherów?

Jedno jest pewne. Zakłady bukmacherskie nie przejdą obojętnie obok promocji dla graczy, bo doskonale sobie zdają sprawę, jak wygląda popularność Mistrzostw Europy i ile zakładów w tym czasie jest zawieranych. Dlatego na Euro 2020 promocje bukmacherskie są czymś naturalnym, czego doświadczamy przy okazji każdego, tak wielkiego turnieju. Poniżej zamieszczamy listę prawdopodobnych promocji.

 • Euro 2020 bonusy typu freebet. Czyli to, co graczom podoba się najbardziej – darmowe zakłady. Sposób przyznania freebetów może różnić się w zależności od zakładów bukmacherskich. Darmowy zakład na Euro 2020 będziesz mógł otrzymać albo za samą rejestrację, czy potwierdzenie tożsamości lub też w przypadku zawarcia określonej liczby zakładów, bukmacher nagrodzi Cię darmowymi środkami. Jak wysoki może być freebet? Nie spodziewamy się wyższych ofert niż 20-30 złotych, ale chcielibyśmy się zaskoczyć!
 • Euro 2020 promocje kursowe. Mistrzostwa Europy są imprezą, na którą w przypadku obstawiania meczy nie trzeba namawiać. Ale promocje kursowe jeszcze bardziej mogą “podkręcić” graczy, a jednocześnie dać możliwość większych wygranych. Co kryje się pod tajemniczym hasłem promocje kursowe? Przede wszystkim liczymy na podwyższenie kursów bukmacherskich na mecze reprezentacji Polski, a także najciekawsze mecze Mistrzostw Europy!
 • Euro 2020 bonusy AKO. Kolejną promocją bukmacherską, której możemy się spodziewać są bonusy AKO. Co to oznacza? Ano, jeżeli wyślesz zakład wielokrotny to bukmacher w zależności od liczby zawartych na nim zdarzeń podwyższy Twoją wygraną. Liczymy, że również na Euro 2020 promocje takie będą dostępne. W końcu jak już pisaliśmy, Mistrzostwa Europy swoją popularnością sprzyjają zawieraniu wielu zakładów.
 • Cash-out. Oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj cash-out. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie, dzięki któremu możesz odsprzedać swój otwarty kupon bukmacherowi, za nieco mniejszą kwotę, niż przewiduje ewentualna wygrana. Funkcja ograniczająca ryzyko powinna być stosowana jeszcze częściej właśnie na Euro 2020.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na Euro

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Superbet
Ciekawy nowy bukmacher
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
93/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
90/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
88/100
forBET
Szybko rosnący bukmacher
86/100
eWinner
Poleca Marcin Gortat
85/100
LVbet
Atrakcyjny bonus powitalny
85/100
PZBuk
Międzynarodowy bukmacher
82/100
Betclic
Międzynarodowa marka
80/100
Totolotek
Znana marka na rynku
80/100