Euro 2020: Portugalia – Niemcy

W spotkaniu drugiej kolejki grupy F Euro 2020, reprezentacja Portugalii zagra na trudnym terenie w Monachium, gdzie przyjdzie jej się zmierzyć z jednym z gospodarzy turnieju Niemcami. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Reprezentacja Portugalii przystępując do tego spotkania będzie miała już za sobą mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie, który zostanie wyłoniony dopiero w marcowych meczach barażowych. Cristiano Ronaldo i spółką zdają sobie sprawę, że jeżeli chcą myśleć o awansie do fazy pucharowej, przed meczem z Niemcami muszą mieć na swoim koncie trzy punkty.

Tymczasem reprezentanci Niemiec będą mieli już za sobą niezwykle trudne spotkanie z innym kandydatem do końcowego triumfu – Francją. Mecz ten odpowie na wiele pytań, a także określi sytuację Niemiec przed kolejnymi spotkaniami w fazie grupowej.

Portugalia – Niemcy, historia

Spotkanie w Monachium będzie 19. pojedynkiem reprezentacji Niemiec z Portugalią. Bilans zdecydowanie przemawia na korzyść niemieckiego zespołu, który odniósł 10 zwycięstw. Portugalczycy tylko trzy razy znaleźli sposób na pokonanie tego rywala.

Ostatni raz obie drużyny miały okazję rywalizować ze sobą w 2014 roku, w fazie grupowej mistrzostw świata rozgrywanych w Brazylii. Niemcy nie dali wówczas żadnych szans Portugalczykom wygrywając wysoko 4:0 po trzech bramkach Thomasa Muellera i jednej Matsa Hummelsa.

Portugalia – Niemcy, kursy

Portugalia – Niemcy 1×2 kursy
Wygrana
Portugalii
Remis Wygrana
Niemiec
STS 3,90 3,25 2,05 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 3,85 3,25 2,05 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,95 3,30 2,06 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 4,00 3,35 2,10 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 3,81 3,25 2,00 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.02.2020 19:21

Nie jest zaskoczeniem, że zdaniem legalnych bukmacherów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Niemiec, na której zwycięstwo kursy kształtują się obecnie w granicach 2,00 – 2,10. Obecnie najwyższe kursy na to spotkania znajdziecie w ofercie Etoto.

Przejdź na stronę Etoto!

Portugalia – Niemcy, typy i przewidywania

Duży wpływ na to spotkanie będzie miał wynik meczu pierwszej kolejki, w którym Niemcy zagrają z Francją. W przypadku wygranej drużyna Joachima Loewa będzie w komfortowej sytuacji i przeciwko Portugalii będzie walczyć o zapewnienie sobie awansu z pierwszego miejsca w grupie. Z kolei w przypadku porażki będzie postawiona pod ścianą i w żadnym wypadku nie będzie mogła sobie pozwolić na potknięcie w konfrontacji z Portugalczykami. Nie mniej jednak, w obu tych sytuacjach wybiegnie na boisko w roli faworyta.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Portugalia – Niemcy, transmisja

Spotkanie drugiej kolejki fazy grupowej pomiędzy reprezentacjami Portugalii i Niemiec rozegrane zostanie 20 czerwca o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP2 i TVP Sport.