Euro 2020: Francja – Niemcy

Już w pierwszej kolejce rywalizacji w “grupie śmierci” jak określana jest grupa F Euro 2020, reprezentacja Niemiec zmierzy się przed własną publicznością w Monachium z reprezentacją Francji. Obie drużyny do turnieju przystąpią z zamiarem walki o najwyższe cele. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Zarówno reprezentacja Francji, jak i reprezentacja Niemiec, są zaliczane do wąskiego grona głównych faworytów do końcowego triumfu w mistrzostwach Starego Kontynentu. Swoją siłę będą miały okazję zademonstrować już w pierwszym spotkaniu, do którego z handicapem w postaci gry przed własną publicznością przystąpią podopieczni Joachima Loewa. Mistrzowie świata – Francuzi z pewnością jednak wybiegną na boisko z tylko jednym celem, jakim będzie odniesienie zwycięstwa.

Francja – Niemcy, historia

Obie reprezentacje mierzyły się już 31 razy w historii. Bilans dotychczasowych konfrontacji jest korzystny dla Francji, która ze zwycięstwa cieszyła się 14 razy. Niemcy na swoim koncie mają dziewięć wygranych.

Po raz ostatni obie drużyny miały okazję rywalizować ze sobą w 2018 roku w ramach Ligi Narododów. Pierwsze spotkanie w Monachium zakończyło się bezbramkowym remisem, natomiast w drugim meczu na Stade de France 2:1 wygrali Francuzi. Drużyna Joachima Loewa prowadziła w tym meczu po golu Toniego Kroosa, ale w drugiej połowie losy rywalizacji odwrócił dwoma trafieniami Antoine Griezmann.

Francja – Niemcy, kursy

Francja – Niemcy 1×2 kursy
Wygrana
Francji
Remis Wygrana
Niemiec
STS 3,10 3,40 2,30 Sprawdź ofertę STS
Betclic 3,10 3,25 2,46 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 3,05 3,10 2,45 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 3,05 3,10 2,35 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,10 3,15 2,45 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 3,15 3,15 2,50 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 3,10 3,25 2,46 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,99 3,10 2,42 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.02.2020 19:08

Reprezentacja Niemiec zmierzy się z Francją na Allianz Arena w Monachium, co z pewnością ma wpływ na kursy oferowane na to spotkanie przez legalnych bukmacherów. Większe szansę według nich na wygraną w tym meczu mają właśnie podopieczni Joachima Loewa. Najwyższy kurs na zwycięstwo reprezentacji Niemiec – 2,50 – można znaleźć obecnie w ofercie Etoto.

Przejdź na stronę Etoto!

Francja – Niemcy, typy i przewidywania

Trudno w tym meczu wskazać faworyta. Naszym zdaniem w tej konfrontacji jest możliwy każdy rezultat. Niemcy zagrają u siebie, co z jednej strony wydaje się atutem, ale z drugiej może się wiązać ze dużą presją.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Francja – Niemcy, transmisja

Hit pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2020, w którym reprezentacja Niemiec zagra z Francją, odbędzie się 16 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP1 i TVP Sport.