Euro 2020: Portugalia – Francja

Spotkanie ostatniej kolejki grupy F Euro 2020 pomiędzy reprezentacjami Portugalii i Francji prawdopodobnie będzie miało decydujące znaczenie w walce o awans do fazy pucharowej. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Niewiele wskazuje na to, abyśmy w grupie F wszystkie rozstrzygnięcia znali już po pierwszych dwóch kolejkach, w których Portugalczycy i Francuzi zagrają z jednym z gospodarzy turnieju Niemcami i zespołem, który zostanie wyłoniony z marcowych baraży. Tym samym mecz w Budapeszcie może mieć duży ciężar gatunkowy i niewykluczone, że przegrany pożegna się z całym turniejem.

Portugalia – Francja, historia

Portugalczycy z Francuzami mierzyli się do tej pory już 25 razy. Tylko jedno z tych spotkań zakończyło się remisem. Reprezentacja Francji ma na swoim koncie aż 18 wygranych, podczas gdy Portugalczycy zaledwie sześć.

Ostatni pojedynek obu drużyn z pewnością pamiętają wszyscy kibice piłki nożnej. To właśnie między nimi w 2016 rozstrzygnęła się kwestia mistrzostwa Europy. Reprezentacja Portugalii wygrała na Stade de France 1:0 i została najlepszą drużyną Starego Kontynentu.

Portugalia – Francja, kursy

Portugalia – Francja 1×2 kursy
Wygrana
Portugalii
Remis Wygrana
Francji
STS 3,55 3,40 2,10 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 3,52 3,50 2,00 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.02.2020 19:33

W ofercie legalnych bukmacherów aktualnie niższe kursy znajdziemy na reprezentację Francji, co wskazuje na to, że jest ona uznawana za faworyta pojedynku z Portugalią. Kursy na jej wygraną kształtują się od 2,00 do 2,10. Obecnie najwyższy można znaleźć ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Portugalia – Francja, typy i przewidywania

Reprezentacja Francji zrobi wszystko, aby zrewanżować się Portugalii za przegrany finał Mistrzostw Europy. Niewykluczone, że drużyna Didiera Deschampsa będzie miała w tym meczu okazję do wyrzucenia swojego rywala z turnieju. Nie mamy wątpliwości, że Trójkolorowi dysponuje aktualnie większym potencjałem, więc nie jest zaskoczeniem, że uważani są za faworyta tego meczu.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Portugalia – Francja, transmisja

Spotkanie trzecie kolejki grupy F pomiędzy Portugalią i Francją rozegrane zostanie 24 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP2 i TVP Sport.