Sergio Ramos: nie tracę nadziei na grę w reprezentacji Hiszpanii

Sergio Ramos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sergio Ramos

Sergio Ramos nie znalazł się w kadrze reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwa świata w Katarze. Zawodnik ma nadzieję, że jeszcze będzie miał okazję zagrać w drużynie narodowej.

  • Reprezentacja Hiszpanii na mundialu w Katarze będzie radzić sobie bez Sergio Ramosa
  • Zawodnik wierzy, że jeszcze będzie mu dane wystąpić w drużynie narodowej
  • 36-latek ma jak na razie na swoim koncie 180 występów w reprezentacji Hiszpanii

Sergio Ramos wciąż liczy na grę w drużynie narodowej

Sergio Ramos to zawodnik z niezwykłym doświadczeniem.36-latek ma na swoim koncie 180 występów w reprezentacyjnej koszulce. Debiut w drużynie narodowej zaliczył w marcu 2005 roku.

Hiszpański obrońca PSG Sergio Ramos przyznał, że ma nadzieję ponownie zagrać dla w reprezentacji w przyszłości. – Wszyscy wiedzą, co dla mnie oznacza noszenie koszulki reprezentacji Hiszpanii. Nigdy nie tracę nadziei na grę dla tej drużyny, dopóki wciąż gram w piłkę. Życzę zespołowi wszystkiego najlepszego w tak ważnym turnieju – powiedział zawodnik cytowany przez Mundo Deportivo.

Zobacz także:

USA – Walia: typy, kursy, zapowiedź (21.11.2022)
Piłkarze USA

USA – Walia: typy na mecz grupy B. Starcie drużyny z Ameryki Północnej i Europy zakończy poniedziałkowe granie drugiego dnia mundialu. USA – Walia, typy i przewidywania Zarówno Walia jak i USA, poniedziałkową konfrontacją rozpoczną swoje zmagania na mundialu. Reprezentacje te przede wszystkim mogą chcieć nie dopuścić do żadnego prostego błędu, który naraziłby je na

Czytaj dalej…

Mistrzostwa świata w Katarze potrwają od 20 listopada do 18 grudnia. W spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej na mundialu reprezentacja Hiszpanii zagra z Kostaryką. Mecz odbędzie się 23 listopada na stadionie El Tumama w Dpha. Spotkanie zacznie się o godzinie 17:00.

La Furia Roja powalczy na mistrzostwach świata o drugi w historii triumf na światowym czempionacie. Hiszpania jedyne zwycięstwo na mundialu zaliczyła jak dotąd w 2010 roku.

Czytaj więcej: PSG chce zatrzymać Sergio Ramosa. Hiszpan otrzyma nowy kontrakt

Komentarze