Hansi Flick pod wrażeniem gry reprezentacji Hiszpanii

Hansi Flick
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Hansi Flick

Mecz z Hiszpanią w kontekście losów reprezentacji Niemiec na mundialu w Katarze będzie kluczowy. Zdaje sobie sprawę z tego Hansi Flick, który podczas konferencji prasowej odpowiedział na pytania dziennikarzy. Selekcjoner Die Mannschaft wypowiadał się z szacunkiem o trenerze La Furia Roja.

  • W niedzielę Hiszpania zmierzy się z Niemcami w hicie fazy grupowej mundialu
  • Niemcy chcąc zachować szanse na awans nie mogą przegrać
  • Trener Niemców przed spotkaniem skomplementował grę reprezentacji Hiszpanii

Hansi Flick z podziwem o Luisie Enrique

Bardzo źle dla reprezentacji Niemiec rozpoczął się mundial w Katarze. Podopieczni Hansiego Flicka przegrali sensacyjnie z Japonią 2:1, choć do przerwy prowadzili po golu Gundogana z rzutu karnego. Dlatego też Niemcy nie mogą pozwolić sobie na porażkę w niedzielnym starciu z Hiszpanami. 

Podczas konferencji prasowej przed niedzielnym meczem Hansi Flick z szacunkiem wypowiadał się o Luisie Enrique. Podkreślił również zdziwienie z powodu braku powołania dla Thiago Alcantary. 

– Podziwiam mocno Luisa Enrique. Udało mu się do kupy zebrać młody zespół o niezwykłej jakości. Niestety w kadrze nie ma mojego ulubionego zawodnika, czyli Thiago, ale widać jak dobrzy są z Sergio Busquetsem jako sercem drużyny. Nie możemy się już doczekać tego starcia – stwierdził selekcjoner. 

Spotkanie Hiszpania – Niemcy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:00. Wcześniej Japonia zmierzy się z Kostaryką.

Komentarze