Kolega z kadry wychwala Ronaldo: jest w spektakularnej formie

Ruben Neves
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ruben Neves

Wokół Cristiano Ronaldo pojawiło się ostatnio mnóstwo kontrowersji. Nie powinno to jednak negatywnie wpłynąć na jego postawę w trakcie mistrzostw świata w Katarze. O jego formie w superlatywach wypowiedział się reprezentacyjny kolega Ruben Neves.

  • Wywiad Cristiano Ronaldo rozpętał burzę na Wyspach Brytyjskich
  • Wszystko wskazuje na to, że nie ma on już przyszłości w Manchesterze United
  • Ruben Neves przekonuje, że kontrowersje nie wpłyną na dyspozycję gwiazdy portugalskiej kadry

Ronaldo dobrze przygotowany do mundialu

Po ostatnim ligowym meczu Manchesteru United przed przerwą związaną z mundialem, Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu, który spowodował ogromny wstrząs na Old Trafford. Napastnik zaatakował słownie władze klubu i Erika ten Haga, przekonując, że czuje się przez nich zdradzony. Wszystko wskazuje na to, że obie strony rozstaną się ze sobą już w trakcie styczniowego okienka transferowego.

Portugalscy kibice obawiają się, że kontrowersje wokół Ronaldo nie pomogą jego grze na mistrzostwach świata w Katarze. Zwłaszcza, że ma on za sobą nieudaną część sezonu, w której wiele razy zasiadał na ławce rezerwowych. Legendzie Realu Madryt może zatem brakować regularności, aby stanowić realne wzmocnienie dla kadry narodowej.

Zupełnie innego zdania jest Ruben Neves, który ma okazję obserwować Ronaldo na treningach. Pomocnik reprezentacji Portugalii przekonuje, że 37-latek znajduje się w fantastycznej dyspozycji i będzie bardzo istotnym ogniwem na mundialu.

– Z tego co widzę w trakcie treningów, Ronaldo jest w spektakularnej dyspozycji. On nas w ogóle nie martwi, jako drużyna doskonale wiemy, czego potrzebuje, żeby grać na najwyższym poziomie. Jeśli będziemy grać dobrze jako zespół, Ronaldo będzie fenomenalny na tym turnieju – przekonuje gracz Wolverhampton.

Zobacz również:

Gigant nie zapomniał o Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wróci do Ligi Mistrzów?
Cristiano Ronaldo

Nie milkną echa kontrowersyjnego wywiadu Cristiano Ronaldo z Piersem Morganem. Manchester United z tego powodu planuje rozwiązać umowę z Portugalczykiem, co z kolei może wykorzystać Chelsea. Chelsea ponownie skierowała wzrok na Cristiano Ronaldo CR7 już w styczniu może być dostępny na zasadzie wolnego transferu Manchester United bowiem planuje rozwiązać jego kontrakt po wywiadzie z Piersem

Czytaj dalej…

Komentarze