Rabiot: nie wiem, czy zostanę w Juventusie

Adrien Rabiot
Pressfocus Na zdjęciu: Adrien Rabiot

Adrien Rabiot rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko reprezentacji Australii na mundialu. Dziennikarze po meczu pytali go między innymi o sytuację związaną z kontraktem w Juventusie. Pomocnik wypowiedział się na temat dalszej gry w barwach Starej Damy.

  • Adrien Rabiot rozegrał udane spotkanie rpzeciwko Australii
  • Pomocnik po meczu pytany był o swoją przyszłość w Juventusie
  • Francuz nie rozwiał wątpliwości dziennikarzy

Rabiot niepewny swojej przyszłości w Juventusie

Lekkie problemy w meczu z Australią miała reprezentacja Francji, która musiała odrabiać straty. Trójkolorowi jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą bramek Rabiota i Girouda. Pomocnik Juventusu rozegrał bardzo udane spotkanie, a kibice i media chwaliły go.

Po spotkaniu 27-latek zapytany został o swoją przyszłość. Pomocnik wciąż nie podjął decyzji, czy zostanie na dłużej w Juventusie. Odpowiedź Francuza była jednak lakoniczna. 

– Nie wiem jeszcze, co się wydarzy. Nie wiem, czy zostanę w Juventusie. To nie jest moment na takie dyskusje. Na pewno ostatnie występy pomogą mi w przypadku ewentualnego transferu bądź negocjacji na temat przedłużenia kontraktu z Juventusem – odpowiedział Rabiot. 

Francuzi typowani są jako absolutni faworyci do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. W fazie grupowej czekają ich jeszcze pojedynki z Danią i Tunezją.

Sprawdź również: Angielscy kibice uspokojeni, gwiazda ma być gotowa do gry

Komentarze