Napastnik urażony postawą Didiera Deschampsa? Szanse na powrót spadły

Karim Benzema
Pressfocus Na zdjęciu: Karim Benzema

W czwartek pojawiły się informacje, że Karim Benzema może wrócić do kadry Francji na finał Mistrzostw Świata z Argentyną. Szybko zostały one zdementowane przez dziennikarzy Relevo. Ich zdaniem napastnik jest urażony zachowaniem Didiera Deschampsa i nie zamierza wracać do Kataru.

  • Karim Benzema nie zagrał na mundialu w Katarze z powodu urazu
  • Rano pojawiły się plotki, zgodnie z którymi napastnik może wrócić do drużyny na finał
  • Pogłoski zostały zdementowane przez dziennikarzy Relevo. Ich zdaniem Benzema jest obrażony na Deschampsa

Karim Benzema nie zamierza wracać do kadry Francji na finał?

Karim Benzema miał stanowić na Mistrzostwach Świata w Katarze o sile ataku reprezentacji Francji. Uraz wykluczył go jednak z udziału, a Didier Deschamps musiał radzić sobie bez snajpera Realu Madryt. Selekcjoner Trójkolorowych z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Francja w niedzielę zmierzy się w finale mundialu z Argentyną.

W czwartek pojawiły się pogłoski, że Benzema może wrócić do drużyny specjalnie na finał mundialu. Po kontuzji nie ma już śladu, a 34-latek czuje się dobrze. Zgodę na taki scenariusz wyraziły nawet władze Realu Madryt. Dość szybko informacje te zostały zdementowane przez dziennikarzy Relevo

Ich zdaniem napastnik czuje się urażony z powodu zachowania Didiera Deschampsa i nie zamierza wracać do drużyny. Selekcjoner Francuzów nie odniósł się nawet do plotek na temat powrotu 34-latka do drużyny, a pytany o to przez dziennikarzy szybko uciął temat. Zabolało to snajpera, który poczuł się dla trenera zbędny. Jest również rozczarowany faktem, że od momentu opuszczenia zgrupowania nie otrzymał żadnego gestu ze strony francuskiej federacji.

Relevo dodaje, że Karim Benzema nie ma żalu do swoich kolegów z reprezentacji. Z częścią z nich się kontaktuje, a w mediach społecznościowych cały czas stara się dopingować i zagrzewać do boju Trójkolorowych

Komentarze