Al-Owais, Laidouni, Ochoa czy Giroud? Wybierz piłkarza dnia

Olivier Giroud
PressFocus Na zdjęciu: Olivier Giroud

Wtorek był pierwszym dniem na tym turnieju, podczas którego rozegrane zostały cztery spotkania. Nie zabrakło sensacyjnych rozstrzygnięć, rozczarowujących występów. Kilku zawodników zaprezentowało się także z bardzo dobrej strony. Kto zasługuje na miano piłkarza dnia?

  • Zespoły Arabii Saudyjskiej i Francji zapisały na swoje konto trzy punkty we wtorkowych meczach mundialu
  • Dwa spotkania zakończyły się bezbramkowymi remisami
  • Wybierz piłkarza dnia. Na wyróżnienie zasłużyli Al-Owais, Laidouni, Ochoa i Giroud

Najlepszy piłkarz trzeciego dnia mundialu

Rywalizacja na mundialu we wtorek rozpoczęła od sensacji. Arabia Saudyjska w niesamowitych okolicznościach pokonała 2:1 faworyzowaną Argentynę. Jednym z bohaterów tego spotkania był bez wątpienia bramkarz saudyjskiego zespołu Mohammed Al-Owais, który po końcowym gwizdku sędziego odebrał również nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu.

Kolejne dwa wtorkowe spotkania zakończyły się bezbramkowym remisami. W pierwszym Tunezja zatrzymała Danię, natomiast w drugim punktami podzieliły się drużyny Meksyku i Polski. Za występ w pierwszym z tych meczów wyróżniony został tunezyjski pomocnik Aissa Laidouni, natomiast w drugim bramkarz Guillermo Ochoa, który obronił jedenastkę egzekwowaną przez Roberta Lewandowskiego.

W ostatnim meczu Francja wysoko 4:1 pokonała Australię. Z dobrej strony zaprezentowało się kilku francuskich zawodników. Na uznanie na pewno zasłużył Olivier Giroud, który otrzymał szansę gry pod nieobecność Karima Benzemy i nie zawiódł. Doświadczony napastnik dwa razy trafił do bramki rywali.

Piłkarzem dnia na mundialu był?

Al-Owais 26%
Laidouni 0%
Ochoa 9%
Giroud 65%
23+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Al-Owais
  • Laidouni
  • Ochoa
  • Giroud

Komentarze