Legenda USA przewiduje MŚ. Polacy bez sukcesu

Clint Dempsey
Pressfocus Na zdjęciu: Clint Dempsey

Clint Dempsey przewiduje jak ułożą się mecze podczas mundialu w Katarze. Amerykanin typuje finał drużyny z Europy i Ameryki Południowej.

  • Reprezentacja Polski nie awansuje do 1/8 finału mundialu
  • Taki scenariusz wieszczy Clint Dempsey
  • Legendarny Amerykanin wytypował też między innymi finał mistrzostw świata

Polska bez sukcesu według legendy USA

Mistrzostwa świata to wydarzenie, które elektryzuje kibiców, dziennikarzy, ale również byłych piłkarzy. Wielu z nich dzieli się swoimi predykcjami odnośnie tego, jak spiszą się poszczególne reprezentacje i jakie mecze czekają nas w dalszych fazach turnieju. Wiadomo jak mundial wytypował Clint Dempsey, legendarny reprezentant USA. Będący od czterech lat na emeryturze zawodnik, rozegrał dla swojej kadry 141 spotkań, w których strzelił 57 goli.

Dempsey uważa, że USA znajdą się w gronie szesnastu najlepszych drużyn na mundialu. 39-latek prognozuje iż jego reprezentacja awansuje do 1/8 finału. Na tym właśnie etapie zakończy udział w turnieju, ponieważ lepsza okaże się Holandia. Dempsey uważa, że w półfinale dojdzie do potyczki drużyn z tego samego kontynentu. Brazylia okaże się lepsza od Argentyny, a Francja pokona Portugalię. Po złoty medal sięgnie przedstawiciel Ameryki Południowej.

Były reprezentant USA nie przewiduje, aby sukces w Katarze osiągnęła reprezentacja Polski. Z predykcji Amerykanina wynika, że nasza kadra udział w turnieju zakończy na fazie grupowej. Do 1/8 finału według 39-laka z drugiego miejsca awansuje Meksyk, który polegnie w fazie pucharowej z Francją.

Czytaj także: Vlog z Kataru #2. Gifty, pieniądze i złoto. Najlepszy mundial

Komentarze