Griezmann ostrzega Szczęsnego. “Będzie miał niespodziankę”

Antoine Griezmann
fot. PressFocus Na zdjęciu: Antoine Griezmann

Wojciech Szczęsny rozgrywa fantastyczny turniej. W fazie grupowej obronił dwa rzuty karne i był kluczowym elementem w kontekście wywalczenia awansu do 1/8 finału. Antoine Griezmann ostrzega Polaka przed ewentualną “jedenastką”.

  • Wojciech Szczęsny obronił rzuty karne z Arabią Saudyjską i Argentyną
  • Przed meczem z Francją bramkarza przestrzega Antoine Griezmann
  • W przypadku karnego do jedenastki podejdzie Griezmann lub Kylian Mbappe

Szczęsny ma zagwozdkę

Reprezentacja Polski rzutem na taśmę wywalczyła awans do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. O wyjściu z grupy zadecydował bilans bramkowy, który w przypadku “Biało-Czerwonych” układał się korzystnie. Ogromna w tym zasługa Wojciecha Szczęsnego, który dwukrotnie wychodził zwycięsko z rzutów karnych. Obronił on “jedenastki” w meczach z Arabią Saudyjską oraz Argentyną, potwierdzając przy tym, że jest w fantastycznej dyspozycji.

To właśnie w nim Polacy upatrują największych szans na postawienie się Francji. Spotkanie odbędzie się już w niedzielę. Głos na temat rywalizacji ze Szczęsnym zabrał Antoine Griezmann. Zawodnik Atletico Madryt jest świadomy, że reprezentant Polski radzi sobie doskonale, lecz ostrzega go przed ewentualnym rzutem karnym.

– Nie zamierzam dawać Szczęsnemu żadnych informacji na ten temat. On już uratował dwukrotnie swój zespół. Będzie miał niespodziankę. Jeśli chodzi o mnie, czy to przy rzutach wolnych, rożnych, karnych, jestem w stanie wykonywać wszystko. Dostosowuję się do tego, czego, chce ode mnie trener oraz drużyna – mówi Griezmann.

Nie wiemy, kto w takiej sytuacji podszedłby do piłki. Po raz ostatni Francja otrzymała rzut karny kilka miesięcy temu. Wówczas jego wykonawcą był Kylian Mbappe, choć wcześniej pierwszy w hierarchii był właśnie Griezmann.

Zobacz również:

Problemy zdrowotne nie opuszczają Brazylijczyków, kolejni zawodnicy z możliwą absencją
Gabriel Jesus

Reprezentacja Brazylii wywalczyła awans do 1/8 finału już po dwóch kolejkach, zatem w starciu z Kamerunem selekcjoner posłał do boju dotychczasowych rezerwowych. Dwóch z nich skarży się na problemy zdrowotne, które mogą wykluczyć z występu w kolejnym meczu. Reprezentacja Brazylii przegrała z Kamerunem 0-1 Po meczu na problemy zdrowotne skarżyli się Alex Telles oraz Gabriel

Czytaj dalej…

Komentarze