Ważą się losy awansu z grupy C. Znamy składy na mecz Arabia Saudyjska – Meksyk

Arabia Saudyjska
PressFocus Na zdjęciu: Arabia Saudyjska

Ważą się losy awansu do 1/8 finału mistrzostw świata w grupie C. Znamy już oficjalne składy, w jakich wystąpią reprezentacje Arabii Saudyjskiej oraz Meksyku. Wynik tego spotkania może mieć również spore znaczenie w kontekście awansu Polski do fazy pucharowej.

  • Początek meczu o godzinie 20:00.
  • Wynik spotkania zdecyduj o awansie do 1/8 finału
  • Przed meczem w lepszej sytuacji jest Arabia Suadyjska

Arabia Saudyjska – Meksyk: oficjalne składy

W grupie C jeszcze wszystko jest możliwe. Na awans mają wszystkie cztery zespoły, jednak przed ostatnią serią gier w najgorszej sytuacji jest Meksyk, który ma tylko jeden punkt po dwóch kolejkach. Arabii Saudyjskiej do awansu może wystarczyć nawet remis, ale dużo będzie zależało także od wyniku meczu Polski z Argentyną.

W drużynie Arabii Saudyjskiej nie zobaczymy trzech kontuzjowanych zawodników. W meczu z Meksykiem nie wystąpią Al Faraj, Al Malki, Al Shahrani. W wyjściowej jedenastce zaskoczeń nie ma. W pierwszym składzie znaleźli się zawodnicy, którzy byli wcześniej typowani do gry od pierwszej minuty.

Selekcjoner reprezentacji Meksyku ma do dyspozycji wszystkich swoich podstawowych zawodników. Podobnie, jak w przypadku Saudyjczyków, Meksyk zobaczymy w ustawieniu, które było prognozowane przed spotkaniem.

Arabia Saudyjska: Alowais, Alghannam, Alamri, Altambakti, Albulayhi, Abdulhamid, Alhassan, Kanno, Albrikan, Aldewsari, Alshehri.

Meksyk: Ochoa, Alvarez, Chavez, Gallardo, Montes, Moreno, Pineda, Sanchez, Vega, Lozano, Martin

Zobacz także: Jakub Kiwior przed meczem z Argentyną: to jest nasz cel

Komentarze