Euro 2020: Włochy – Szwajcaria

Reprezentacja Włoch w swoim drugim spotkaniu fazy grupowej Euro 2020 zmierzy się na Stadionie Olimpijskim w Rzymie ze Szwajcarią. Mająca wysokie aspiracje ekipa Roberto Manciniego już po tym meczu będzie chciała być pewna awansu. Z pewnością wybiegnie na boisko w roli faworyta, ale duże znaczenie w kwestii awansu będzie miał wynik pierwszego spotkania z Turcją.

Szwajcarzy z pewnością zdają sobie sprawę, że spotkanie z Włochami może być dla nich najtrudniejszym w fazie grupowej, także liczą, że przystąpią do niego z trzema punktami za wcześniejszy mecz z Walią.

Włochy – Szwajcaria, historia

Pojedynki obu drużyn mają bogatą historię. Obie drużyny mierzyły się bowiem ze sobą aż 58 razy. Bilans tych konfrontacji jest bardzo korzystny dla Włochów, którzy triumfowali w 28 meczach. Szwajcarzy na swoim koncie mają tylko osiem wygranych.

Ostatni raz obie drużyny rywalizowały ze sobą w towarzyskim meczu w czerwcu 2010 roku. Wówczas pojedynek zakończy się remisem 1:1. Był to trzeci kolejny remis w konfrontacjach tych drużyn.

Włochy – Szwajcaria, kursy

Włochy – Szwajcaria 1×2 kursy
Wygrana
Włoch
Remis Wygrana
Szwajcarii
STS 1,90 3,25 4,55 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,83 3,30 4,80 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,86 3,35 4,85 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,86 3,40 4,95 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 1,87 3,25 4,39 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 12:51

Nie jest niespodzianką, że reprezentacja Włoch uznawana jest przez legalnych bukmacherów za faworyta pojedynku ze Szwajcarią. Aktualnie kurs na wygraną zespołu prowadzonego przez Roberto Manciniego waha się między 1.83 a 1.90. Najwyższy można znaleźć obecnie w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Włochy – Szwajcaria, typy i przewidywania

Obie drużyny z pewnością wybiegną na boisko zdeterminowane do odniesienia zwycięstwa, które może decydować o awansie do kolejnej rundy. Za gospodarzami zdecydowanie przemawia atut własnego boiska. Włosi zdają sobie również sprawę, że jeżeli chcą osiągnąć coś więcej na tym turnieju, muszą takie spotkania wygrywać. Naszym zdaniem to właśnie oni mają na chwilę obecną wszystko, aby wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Włochy – Szwajcaria, transmisja

Spotkanie grupy A pomiędzy Włochami i Szwajcarią rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim w Rzymie 17 czerwca o godzinie 21:00. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach TVP1 i TVP Sport.