Euro 2020: Włochy – Walia

Na zakończenie rywalizacji w fazie grupowej Euro 2020, reprezentacja Włoch podejmować będzie Walię. Niewykluczone, że dla drużyny Roberto Manciniego, która jest zdecydowanym faworytem grupy A, będzie to już spotkanie o przysłowiową pietruszką. Squadra Azzurra zrobi z pewnością wszystko, aby już po pierwszych meczach z Turcją i Szwajcarią zapewnić sobie awans, a niewykluczone, że także pierwsze miejsce w grupie.

Walijczycy zdają sobie sprawę, że jeżeli chcą myśleć o awansie do fazy pucharowej, to nie mogą odkładać zdobywania punktów na ostatnie spotkanie z Włochami. Drużynę Ryana Giggsa wcześniej czekają pojedynki ze Szwajcarią i Turcją, które będą dla Walijczyków kluczowe w kwestii awansu.

Włochy – Walia, historia

Mecz w ramach Euro 2020 będzie dziesiątym pojedynkiem obu zespołów w historii. Nie jest zaskoczeniem, że bilans dotychczasowych konfrontacji jest bardzo korzystny dla reprezentacji Włoch, która wygrała siedem z dziewięciu spotkań. Walia na swoim koncie dwie wygrane.

Ostatnie pojedynki miały miejsce w ramach eliminacji Euro 2004. W pierwszym spotkaniu Walia sprawiła niespodziankę i wygrała w Cariff 2:1, ale Włosi w rewanżu niemal rok później nie dali szans rywalom i w Mediolanie triumfowali aż 4:0.

Włochy – Walia, kursy

Włochy – Walia 1×2 kursy
Wygrana
Włoch
Remis Wygrana
Walii
STS 1,50 4,25 6,65 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 1,46 4,20 6,80 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 13:18

Na chwilę tylko dwóch legalnych bukmacherów oferuje kursy na mecze 3. kolejki grupy A. Jasno wskazują one, że faworytem tego spotkania jest reprezentacja Włoch. W ofercie STS kurs na wygraną jednego z gospodarzy turnieju w tym meczu wynosi 1.50.

Przejdź na stronę STS!

Włochy – Walia, typy i przewidywania

Reprezentacja Włoch, nawet jeżeli będzie już pewna awansu po dwóch pierwszych spotkaniach, nadal będzie pozostawać faworytem pojedynku z Walią. Rywale z Wysp Brytyjskich z pewnością postawią Włochom trudne warunki, ale naszym zdaniem trzy punkty trafią na konto gospodarzy grających nawet w rezerwowym składzie.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Włochy – Walia, transmisja

Mecz ostatniej kolejki grupy A pomiędzy reprezentacjami Włoch i Walii rozegrany zostanie na Stadionie Olimpijskim w Rzymie 21 czerwca o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach TVP1 i TVP Sport.