Euro 2020: Turcja – Walia

W drugiej kolejce grupy A Euro 2020, reprezentacja Turcji zmierzy się z Walią. Spotkanie rozegrane zostanie w Baku. W związku z tym w nieco lepszej sytuacji pod względem logistycznym będzie reprezentacja Walii, która również pierwsze spotkanie ze Szwajcarią rozegra w stolicy Azerbejdżanu. Turków czekają długie podróże, bowiem na inaugurację turnieju zmierzą się w Rzymie z Włochami.

Turcja – Walia, historia

Obie drużyny dotychczas miały okazję mierzyć się ze sobą sześć razy. Bilans tych spotkań jest korzystny dla reprezentacji Walii, która ma na swoim koncie trzy zwycięstwa. Turcy triumfowali w tych pojedynkach dwa razy.

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 1998 roku. Pierwsze spotkanie w Cardiff zakończyło się bezbramkowym remisem. W drugim meczu w Stambule kibice obejrzeli aż dziesięć bramek! Trzy punkty na swoje konto zapisali wówczas gospodarze, którzy wygrali 6:4.

Turcja – Walia, kursy

Turcja – Walia 1×2 kursy
Wygrana
Turcji
Remis Wygrana
Walii
STS 2,50 3,30 2,85 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,55 3,00 3,00 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,40 3,05 2,35 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,60 3,10 3,10 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,55 3,00 2,90 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 11:14

Według legalnych bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu ma reprezentacja Turcji. Kursy na takie zdarzenia kształtują się obecnie w granicach 2.50-2.60. Najwyższy można obecnie znaleźć w ofercie Etoto.

Graj w Etoto!

Turcja – Walia, typy i przewidywania

Kluczowe dla przebiegu tego spotkania będą wyniki w pierwszej kolejce, w której teoretycznie łatwiejsze zadanie będą mieli Walijczycy, którzy zagrają ze Szwajcarią. Turków w tym czasie czeka pojedynek z Włochami. Mecz drugiej kolejki pomiędzy Turcją i Walią może zadecydować o awansie którejś z drużyn do fazy pucharowej. My większe szanse na wyjście z grupy dajemy Walijczykom.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Turcja – Walia, transmisja

Prawami do transmisji wszystkich meczów turnieju finałowego Mistrzostw Europy dysponuje Telewizja Polska. Konfrontacja Turcji z Walią odbędzie się 17 czerwca o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany “na żywo” na kanałach TVP2 i TVP Sport.