Euro 2020: Szwajcaria – Turcja

Ostatnia kolejka w grupie A Euro 2020 zapowiada się niezwykle ciekawie. Wiele wskazuje na to, że rozgrywany w Baku pojedynek Szwajcarii z Turcją będzie decydował o awansie do fazy pucharowej W naszej zapowiedzi znajdziecie aktualne kursy i ofertę bukmacherów oraz nasze przewidywania i typy.

Obie drużyny będą miały za sobą pojedynki z teoretycznie najsilniejszym i najsłabszym zespołem w grupie. To właśnie od wyników wcześniejszych spotkań z Włochami i Walią zależeć będzie to, kto będzie bliżej awansu do fazy pucharowej przed ostatnią serią spotkań.

Szwajcaria – Turcja, historia

Dotychczas obie drużyny rywalizowały ze sobą 15 razy. Bilans tych spotkań jest korzystny dla Turków, bowiem zwyciężyli w ośmiu pojedynkach. Szwajcarzy triumfowali w czterech meczach, a pozostałe trzy mecze zakończyły się remisami.

Ostatnia konfrontacja obu zespołów miała miejsce w fazie grupowej Euro 2008, których Szwajcaria była współgospodarzem. Wówczas lepsi okazali się Turcy, którzy w Bazylei wygrali 2:1. Była to już druga porażka Szwajcarów w drugim meczu grupowej rywalizacji.

Szwajcaria – Turcja, kursy

Szwajcaria – Turcja 1×2 kursy
Wygrana
Szwajcarii
Remis Wygrana
Turcji
STS 2,40 3,30 3,00 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,38 3,35 2,85 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 15:30

Aktualnie niewielu bukmacherów oferuje kursy na mecze ostatniej kolejki fazy grupowej. Spotkanie Szwajcarii z Turcją znajdziemy aktualnie w ofercie zaledwie dwóch polskich legalnych bukmacherów. Kursy wskazują, że faworytem jest Szwajcaria. Najlepszy kurs – 2,40 – na jej zwycięstwo można aktualnie znaleźć w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Szwajcaria – Turcja, typy i przewidywania

Szwajcarzy z pewnością będą chcieli zrewanżować się Turkom za porażkę z 2008 roku. Naszym zdaniem dysponują obecnie większym potencjałem, ale duży wpływ na tę konfrontację będą miały wyniki wcześniejszych spotkań. Aktualnie trudno typować w jakiej formie i sytuacji będą obie drużyny przed tym meczem.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Szwajcaria – Turcja, transmisja

Wszystkie spotkania Euro 2020 obejrzymy na antenach Telewizji Polskiej. Spotkanie Szwajcarii z Turcją zaplanowane jest na 21 czerwca i godzinę 18:00. Mecz będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale TVP2 i TVP Sport.