Euro 2020: Finlandia – Rosja

Reprezentacja Rosji w drugim spotkaniu podczas Euro 2020 przed własną publicznością zmierzy się z Finlandią. Tym samym przystąpią do tego meczu w roli faworyta. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

O tym jaki zobaczymy pojedynek w dużym stopniu zależeć będzie od wyników pierwszej kolejki, w której znacznie trudniejsze zadanie czeka Rosjan, którzy podejmować będą jednego z faworytów całego turnieju Belgię. Finowie liczą natomiast, że do drugiego meczu z Rosją, który zostanie rozegrany w Sankt Petersburgu, przystąpią z zaliczką uzyskaną w meczu z Danią.

Finlandia – Rosja, historia

Bilans dotychczasowych konfrontacji obu zespołów z pewnością nie może napawać optymizmem kibiców fińskiego zespołu. Wygrał on zaledwie jedno z 18 dotychczas rozegranych spotkań. Rosjanie, także w przeszłości jako Związek Radziecki, wygrał 12 meczów.

Ostatni raz obie drużyny rywalizowały w eliminacjach do mistrzostw świata w 2010 roku. Wówczas oba spotkania zakończyły się wygranymi 3:0 Rosjan. Mogą się oni pochwalić czterema kolejnymi wygranymi z reprezentacją Finlandii.

Finlandia – Rosja, kursy

Finlandia – Rosja 1×2 kursy
Wygrana
Finlandii
Remis Wygrana
Rosji
STS 5,60 3,90 1,62 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 6,05 3,45 1,66 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 6,10 3,55 1,68 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 6,30 3,55 1,68 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 5,61 3,50 1,65 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 17:07

Spoglądając na kursy,
legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem tego spotkania są Rosjanie. Kursy na ich zwycięstwo kształtują się obecnie w graniach 1,62-1,68. Najwyższy można znaleźć w ofercie Lvbet.

Przejdź na stronę Lvbet!

Finlandia – Rosja, typy i przewidywania

Rosjanie będą mieli za sobą trudne spotkanie z Belgią, natomiast Finowie niełatwy mecz z Danią. Niewykluczone, że dla obu drużyn mecz w Sankt Petersburgu będzie meczem “o życie”. Dużym atutem reprezentacji Rosji będzie fakt, że spotkanie rozegrane zostanie w Sankt Petersburgu, dzięki czemu na trybunach ich fani będą mieli znaczącą przewagę liczebną. Nie ma tym samym wątpliwości, że to właśnie Rosjanie przystąpią do tego meczu w roli faworyta.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Finlandia – Rosja, transmisja

Spotkanie reprezentacji Finlandii i Rosji rozegrane zostanie 17 czerwca o godzinie 15:00. Transmisję z stadionu w Sankt Petersburgu będziemy mogli obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1 i TVP Sport.