Euro 2020: Finlandia – Belgia

W meczu ostatniej kolejki fazy grupowej, reprezentację Belgii czeka pojedynek z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie B – reprezentacją Finlandii. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Jeżeli reprezentacja Belgii nie zawiedzie w dwóch pierwszych grupowych spotkaniach, to przed spotkaniem z Finlandią powinna być przynajmniej pewna awansu. Dwa zwycięstwa z dużym prawdopodobieństwem zapewnią im także pierwsze miejsce w grupie. W takiej sytuacji trener Belgów Roberto Martinez mógłby w meczu z Finami oszczędzić swoich podstawowych zawodników i dać im odpocząć przed wymagającą fazą pucharową.

Finowie, którzy uważani są za najsłabszą drużynę grupy B, aby myśleć o awansie muszą przede wszystkim punktować w dwóch pierwszych meczach. W ostatniej konfrontacji z Belgią trudno będzie im o sprawienie jakiejkolwiek niespodzianki.

Finlandia – Belgia, historia

Co ciekawe, Finowie mają korzystny bilans dotychczasowych spotkań z Belgami, a obie drużyny mierzyły się do tej pory 11 razy (bilans: 4-3-3 na korzyść Finlandii). Ostatnie zwycięstwo Belgowie odnieśli w… 1968 roku, a od tamtej pory obie drużyny mierzyły się siedem razy.

Ostatnią okazję do spotkania się ze sobą miały w czerwcu 2016 roku w Brukseli. Wówczas towarzyska potyczka zakończyła się remisem 1:1.

Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w czerwcu 2000 roku. Towarzyska konfrontacja w Kopenhadze zakończyła się remisem 2:2.

Finlandia – Belgia, kursy

Finlandia – Belgia 1×2 kursy
Wygrana
Finlandii
Remis Wygrana
Belgii
STS 9,50 5,25 1,32 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 8,41 5,50 1,30 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 18:12

Finowie nie mają większych szans na sprawie niespodzianki w konfrontacji z Belgią. Przynajmniej tak wynika z analizy oferty na to spotkanie przedstawionej przez legalnych bukmacherów. Najwyższy kurs na wygraną Belgów wynosi aktualnie tylko 1,32 i można go znaleźć w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Finlandia – Belgia, typy i przewidywania

Nasza redakcja nie przewiduje w tym meczu żadnej niespodzianki, nawet jeżeli pewnie awansu Belgowie zagrają w nim w mocno rezerwowym składzie. Roberto Martinez dysponuje zespołem o zdecydowanie większym potencjale i Finowie nie powinni mieć w tej konfrontacji nic do powiedzenia.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Finlandia – Belgia, transmisja

Mecz reprezentacji Finlandii z Danią rozegrany zostanie 22 czerwca o godzinie 21:00. Transmisja “na żywo” z tego pojedynku zaplanowana jest na kanałach TVP2 i TVP Sport.