Typy na Ekstraklasę

Sekcja ta poświęcona jest typom na mecze naszej rodzimej ekstraklasy. Znajdziecie tutaj typy bukmacherskie na PKO Ekstraklasę. Każdy mecz rozkładamy na czynniki pierwsze, starając się przewidzieć ostateczne rozstrzygnięcia. Analizujemy, sprawdzamy, typujemy. Tutaj znajdziesz typy na ligę polską.

Oferta dla czytelników goal.pl

Fortuna

Aż do 2720 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Aktualne typy bukmacherskie na Ekstraklasę

Typy bukmacherskie

Ekstraklasa – typy

Ekstraklasa, choć swoim poziomem mocno odbiega od zagranicznych lig, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród piłkarskich kibiców w Polsce. Mimo jej wielu wad, których nie są w stanie przykryć pozytywy, nadal pozostaje najchętniej oglądaną ligą w naszym w kraju. Kibice mocno utożsamiają się z poszczególnymi klubami, co również ma przełożenie na zainteresowanie Ekstraklasą w ofertach firm bukmacherskich.

W Goal.pl bardzo uważnie śledzimy rywalizację na naszych boiskach, a następnie zaproponować Wam ciekawe propozycje typów na poszczególne pojedynki. Każdy gracz zgodzi się jednak z twierdzeniem, że polska ekstraklasa nie jest łatwą ligą do typowania. W każdej kolejce nie brakuje niespodzianek, każdy może wygrać z każdym, co niewątpliwie nie ułatwia typowania, ale na pewno je uatrakcyjnia. Analizując poczynania poszczególnych drużyn staramy się zminimalizować ryzyko i znaleźć najbardziej prawdopodobny typ.

Typy na ligę polską

240 – tyle meczów rozgrywanych jest obecnie w trakcie sezonu PKO Ekstraklasy. Na goal.pl publikujemy typy bukmacherskie na każdy z nich. Najciekawiej zapowiadające się konfrontacje w każdej kolejce poddajemy szerokiem analizie, rozpatrujemy wszelkie za i przeciw danemu typowi, starając się znaleźć ciekawą propozycję, która łączyłaby w sobie jak najmniejsze ryzyko, a także atrakcyjny kurs.

Nie ograniczamy się w tej kwestii na wskazaniu końcowego rozstrzygnięcia meczu, bo tak jak już wspomnieliśmy, Ekstraklasa jest pod tym względem bardzo wymagająca. Wszyscy kibice powinno być już przyzwyczajeni do tego, że drużyna ze strefy spadkowej może wygrać z zespołem z czołówki, choć wydawałoby się, że przed danym meczem nie miała po swojej stronie argumentów. Nie oznacza to również tego, że łatwo się poddajemy.

Oferta poszczególnych bukmacherów na polską Ekstraklasę jest bardzo obszerna, dlatego też mamy szerokie pole manewru. Typujemy BTTS-y, undery/overy na liczbę bramek, handicapy, ale nie ograniczamy się do tego. Znajdziecie również u nas propozycje zakładów łączonych, które pozwalają zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej,. Musicie jednak pamiętać, że gra u bukmacherów zawsze wiąże się z ryzykiem.

Ekstraklasa – kursy

Polscy kibice na pewno nie mogą narzekać na ofertę bukmacherów na rozgrywki Ekstraklasy. Ta jest bardzo szeroka i każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zakład. Poniżej prezentujemy natomiast aktualne kursy na kilka najbliższych meczów.

18:00 18 marca 2022
Zagłębie Lubin
Warta Poznań
20:30 18 marca 2022
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
12:30 19 marca 2022
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
15:00 19 marca 2022
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
17:30 19 marca 2022
Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 marca 2022 16:33.