Euro 2020: Ukraina – Austria

W meczu ostatniej kolejki grupy C Euro 2020, reprezentacja Ukraina zmierzy się z Austrią. Dla obu drużyn może to być mecz o “być albo nie być” w turnieju. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Obie drużyny przystępując do meczu ostatniej kolejki będą miały już za sobą mecze między innymi z głównym faworytem grupy C – reprezentacją Holandii. O ile o zdobycie punktów z Pomarańczowymi może być bardzo trudne, to z pewnością liczą na zgarnięcie pełnej puli w meczu z jednym z zespołów, który do grupy C trafi po marcowych barażach o awans. W efekcie konfrontacja Ukrainy i Austrii może być decydująca w rywalizacji o wyjście z grupy.

Ukraina – Austria, historia

Dla obu zespołów będzie to dopiero trzeci pojedynek w historii. Dotychczasowe dwa spotkania były towarzyskimi starciami i rozegrane zostały w latach 2011-2012. W pierwszym meczu we Lwowie 2:1 wygrała Ukraina, natomiast Austriacy kilka miesięcy później zrewanżowali się zwycięstwem 3:2 w Innsbrucku.

Ukraina – Austria, kursy

Ukraina – Austria 1×2 kursy
Wygrana
Ukrainy
Remis Wygrana
Austrii
STS 2,40 3,25 3,05 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,45 3,20 2,86 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 20:49

Według legalnych bukmacherów większe szanse na zdobycie trzech punktów w tej konfrontacji mają Ukraińcy. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie Totolotka wynosi obecnie 2,45.

Przejdź na stronę Totolotka!

Ukraina – Austria, typy i przewidywania

Obie drużyny z pewnością przystąpią do meczu z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli, co może dać im awans do fazy pucharowej. Trudno określić w jakiej formie mogą być obie jedenastki w połowie czerwca, ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że o wyniku tego meczu może decydować dyspozycja dnia.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Ukraina – Austria, transmisja

Mecze ostatniej kolejki grupy C Euro 2020 rozegrane zostaną 22 czerwca o godzinie 18:00. Pojedynek Ukrainy z Austrią będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1 i TVP Sport.