Euro 2020: Ukraina – Austria

W meczu ostatniej kolejki grupy C Euro 2020, reprezentacja Ukraina zmierzy się z Austrią. Dla obu drużyn może to być mecz o “być albo nie być” w turnieju. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Obie drużyny przystępując do meczu ostatniej kolejki będą miały już za sobą mecze między innymi z głównym faworytem grupy C – reprezentacją Holandii. O ile o zdobycie punktów z Pomarańczowymi może być bardzo trudne, to z pewnością liczą na zgarnięcie pełnej puli w meczu z jednym z zespołów, który do grupy C trafi po marcowych barażach o awans. W efekcie konfrontacja Ukrainy i Austrii może być decydująca w rywalizacji o wyjście z grupy.

Ukraina – Austria, historia

Dla obu zespołów będzie to dopiero trzeci pojedynek w historii. Dotychczasowe dwa spotkania były towarzyskimi starciami i rozegrane zostały w latach 2011-2012. W pierwszym meczu we Lwowie 2:1 wygrała Ukraina, natomiast Austriacy kilka miesięcy później zrewanżowali się zwycięstwem 3:2 w Innsbrucku.

Ukraina – Austria, kursy

Według legalnych bukmacherów większe szanse na zdobycie trzech punktów w tej konfrontacji mają Ukraińcy. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie Totolotka wynosi obecnie 2,45.

Przejdź na stronę Totolotka!

Ukraina – Austria, typy i przewidywania

Obie drużyny z pewnością przystąpią do meczu z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli, co może dać im awans do fazy pucharowej. Trudno określić w jakiej formie mogą być obie jedenastki w połowie czerwca, ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że o wyniku tego meczu może decydować dyspozycja dnia.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Ukraina – Austria, transmisja

Mecze ostatniej kolejki grupy C Euro 2020 rozegrane zostaną 22 czerwca o godzinie 18:00. Pojedynek Ukrainy z Austrią będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1 i TVP Sport.