Euro 2020: Holandia – Austria

W drugiej serii spotkań fazy grupowej, w ramach rywalizacji w grupie C, reprezentacja Holandii zmierzy się na stadionie Johana Cruyffa w Amsterdamie z Austrią. Już teraz można stwierdzić, że każdy inny wynik niż wygrana podopiecznych Ronalda Koemana będzie dużą niespodzianką. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Kibice holenderskiego zespołu są przekonani, że ich zespół przed spotkaniem z Austrią będzie miał już na swoim koncie trzy punkty i w drugim meczu powalczy o zapewnienie sobie awansu do fazy pucharowej. Pomarańczowi jeżeli zagrają na swoim poziomie to rywale z Austrii nie powinni być dla nich wielką przeszkodzą. Oczywiście nie mogą jednak lekceważyć swojego rywala, który do turnieju przystąpi z celem minimum jakim jest wyjście w grupy.

Holandia – Austria, historia

Spotkanie w ramach finałowego turnieju Euro 2020 będzie 20. pojedynkiem w historii obu zespołów. Aktualnie bilans tych konfrontacji jest korzystny dla Holandii, która wygrała dziewięć meczów. Austriacy ze zwycięstwa cieszyli się sześć razy.

Po raz ostatni obie drużyny rywalizowały w czerwcu 2016 roku, kiedy spotkały się w towarzyskim meczu w Wiedniu. Po trafieniach Vincenta Janssena i Georginio Wijnalduma 2:0 wygrali prowadzeni wówczas przez Danny’ego Blinda Holendrzy.

Holandia – Austria, kursy

Holandia – Austria 1×2 kursy
Wygrana
Holandii
Remis Wygrana
Austrii
STS 1,50 4,25 6,65 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,46 4,15 7,00 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,48 4,35 7,30 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,50 4,30 7,50 Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 1,47 4,25 6,48 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.02.2020 19:00

Nie ma tutaj żadnego zaskoczenia. Legalni bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają reprezentację Holandii, na której zwycięstwo kursy kształtują się obecnie w granicach 1,46-1,50. Najwyższy kurs można znaleźć między innymi w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Holandia – Austria, typy i przewidywania

Holendrzy za wszelką cenę będą chcieli zmazać plamę z ostatnich lat i do Euro 2020 przystąpią niezwykle zdeterminowani. W fazie grupowej będą mieli za sobą również atut własnego boiska. Każdy inny wynik niż wygrana zespołu Ronalda Koemana będzie naszym zdaniem wielką niespodzianką.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Holandia – Austria, transmisja

Spotkanie rozegrane zostanie w Amsterdamie 18 czerwca o godzinie 21:00. Transmisję “na żywo” tego pojedynku Holendrów z Austriaków zobaczymy na kanałach TVP1 i TVP Sport.