Euro 2020: Czechy – Anglia

Już teraz niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie trzeciej kolejki grupy D Euro 2020 na londyńskim Wembley, gdzie zmierzą się jedenastki Czech i Anglii. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Bez względu na wyniki spotkań w pierwszych dwóch kolejkach, do ostatniego meczu w roli faworyta przystąpią z pewnością podopieczni Garetha Southgate’a. Anglicy z pewnością liczą na to, że już przed meczem z Czechami będą pewni nie tylko wyjścia z grupy, ale także pierwszego miejsca w grupie. Czesi również zrobią wszystko, aby uniknąć sytuacji, w której spotkanie z Anglia będzie decydować o ich dalszym udziale w turnieju.

Czechy – Anglia, historia

Mecz w ramach Euro 2020 będzie 18. pojedynkiem (biorąc pod uwagę także mecze Anglii z Czechosłowacją) obu reprezentacji w historii. Dotychczasowy bilans zdecydowanie przemawia na korzyść Anglików, którzy wygrali dziesięć spotkań. Czesi z pokonania Dumy Albionu cieszyli się tylko trzy razy.

Co ciekawe obie drużyny rywalizowały ze sobą w jednej grupie w eliminacjach Euro 2020. W pierwszym spotkaniu na Wembley Anglicy nie dali żadnych szans rywalom gromiąc ich aż 5:0. Trzy gole w tym meczu zdobył Raheem Sterling, jednego gola dołożył Harry Kane, a jedna bramka padła po samobójczym trafieniu Tomasa Kalasa.

W drugim spotkaniu, które odbyło się w październiku ubiegłego roku w Pradze, 2:1 wygrali Czesi. Anglicy prowadzili w tym meczu po trafieniu Harry’ego Kane z rzutu karnego, ale reprezentacja Czech zdołała odwrócić losy rywalizacji dzięki golom Jakuba Brabeca i Zdenka Ondraska.

Czechy – Anglia, kursy

Czechy – Anglia 1×2 kursy
Wygrana
Czech
Remis Wygrana
Anglii
STS 9,87 4,75 1,35 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 9,07 5,25 1,30 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.02.2020 13:41

Według legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania są Anglicy. Kursy na ich zwycięstwo kształtują się obecnie w granicach 1,30-1,35. Obecnie najwyższe kursy dotyczącego tego meczu można znaleźć w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Czechy – Anglia, typy i przewidywania

Anglicy zrobią wszystko, aby wykorzystać atut własnego boiska i odnieść komplet zwycięstw w grupie D Euro 2020. Dla Czechów może to być spotkanie o być, albo nie być na turnieju, dlatego można spodziewać się, że wybiegną na boisko bardzo zdeterminowani.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Czechy – Anglia, transmisja

Mecz trzeciej kolejki grupy D pomiędzy reprezentacjami Czech i Anglii rozegrane zostanie 23 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP1 i TVP Sport.