MŚ 2022: Arabia Saudyjska – Meksyk

W jednym z meczów ostatniej kolejki grupy C mistrzostw świata 2022 reprezentacja Arabii Saudyjskiej zmierzy się z Meksykiem. Mecz ten może mieć duże znaczenie dla losów końcowej tabeli i awansu do fazy pucharowej. Spotkanie rozegrane zostanie 30 listopada o godzinie 20:00 na Lusail Stadium. Zobacz aktualne kursy oraz typy na mecz.

Mecz Arabia Saudyjska – Meksyk na MŚ 2022 w Katarze

RozgrywkiMŚ 2022 – grupa C
GospodarzReprezentacja Arabii Saudyjskiej
GośćReprezentacja Meksyku
MiastoLusajl
StadionLusail Iconic Stadium
Data i godzina30 listopada 2022 roku, godz. 20:00

Zapowiedź meczu

W ostatniej kolejce fazy grupowej rywalizacja w grupie C będzie toczyć się równolegle. W jednym ze spotkań reprezentacja Arabii Saudyjskiej zmierzy się z Meksykiem. Wynik tego meczu może być kluczowy dla walki o pierwsze dwa miejsca w grupie. Ta według przewidywań uczestniczyć w niej powinna reprezentacja Meksyku, która według obserwatorów powinna stoczyć pojedynek z Polską o drugie miejsce. Pierwsza lokata jest bowiem rezerwowana dla Argentyny.

Obie reprezentacje będą miały za sobą spotkania z Argentyną i Polską. Arabii Saudyjskiej nie daje się większych szans na zdobycie punktów w tych meczach, ale Meksykanie liczą, że po dwóch spotkaniach będą mieli na swoim koncie przynajmniej trzy punkty. Wówczas wygrana nad Arabią Saudyjską z dużym prawdopodobieństwem dałaby im awans do fazy pucharowej.

Reprezentacje Arabii Saudyjskiej i Meksyku będą gościć na obiekcie Lusail Iconic Stadium w mieście Lusajl. Będzie to trzeci mecz grupy C, który odbędzie się na tym obiekcie. Obie drużyny będą miały również na swoim koncie po jednym występie na tym stadionie, bowiem zmierzą się na nim z Argentyną.

Spotkanie rozegrane zostanie 30 listopada o godzinie 20:00. Równolegle do niego toczyć się będzie rywalizacja w drugim meczu grupy C: Polska – Argentyna.

Arabia Saudyjska – Meksyk, historia

Dla obu zespołów będzie to historyczne spotkanie, bowiem do tej pory nie miały jeszcze okazji mierzyć się ze sobą. Na Lusail Iconic Stadium staną na przeciwko siebie po raz pierwszy w historii.

Arabia Saudyjska – Meksyk, ostatnie wyniki

Poniżej prezentujemy wyniki pięciu ostatnich spotkań reprezentacji Arabii Saudyjskiej.

Takie wyniki w ostatnich pięciu meczach osiągała natomiast reprezentacja Meksyku.

Arabia Saudyjska – Meksyk, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości do tego kto jest faworytem meczu ostatniej kolejki grupy C. Patrząc na kursy oferowane przez nich na to spotkanie reprezentacja Meksyku nie powinna mieć problemów ze zdobyciem trzech punktów. Wygrana Arabii Saudyjskiej jest natomiast “wyceniana” na ponad 5.00.

Arabia Saudyjska – Meksyk, typy i przewidywania

Dla reprezentacji Meksyku mecz z Arabią Saudyjską może decydować o ich przyszłości w tym turnieju. Nie mamy wątpliwości, że Meksykanie zagrają w tym spotkaniu o pełną pulę, bez względu na to jak będzie wyglądała sytuacja w grupie przed ostatnią serią spotkań. My również w drużynie Gerardo Martino upatrujemy faworyta i stawiamy na jej wygraną. Nasz typ: wygrana Meksyku

STS
1.54
wygrana Meksyku

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.