AC Milan może mieć problem, Rafael Leao szybko skończył mecz

AC Milan w sobotnie popołudnie mierzył się z Lecce w ramach 12. kolejki Serie A. Fatalnie mecz ułożył się dla Rafaela Leao, który musiał opuścić boisko już w ósmej minucie gry.

Rafael Leao
  • AC Milan w sobotę rozegrał spotkanie 12. kolejki Serie A z Lecce
  • Już w ósmej minucie zmieniony musiał zostać Rafael Leao
  • Portugalski zawodnik opuszczał boisko z urazem uda

Rafael Leao z kłopotem zdrowotnym

AC Milan w roli faworyta przystępował do potyczki z Lecce. Niemniej ekipa z San Siro miała problem już w pierwszym kwadransie rywalizacji w ramach ligi włoskiej.

Zaledwie osiem minut po starcie spotkania na Stadio Via del Mare kłopoty z udem dopadły Rafaela Leao. Reprezentant Portugalii próbował sprintem pobiec do Tommaso Pobegi, ale nagle zwolnił, łapiąc się za prawe udo. Fani Rossonerich jednocześnie mogli czuć zaniepokojenie, bojąc się o stan zdrowia piłkarza.

Stefano Pioli nie był gotowy podjąć ryzyka w sprawie swojej gwiazdy i błyskawicznie podjął decyzję o zmianie. Na boisku w miejsce Rafaela Leao pojawił się Noah Okafor.

DAZN podał, że jest nadzieja, że ​​Rafael Leao uniknął poważnych obrażeń, ponieważ powiedział Pioliemu na boisku, że “natychmiast się zatrzymał”, gdy poczuł ukłucie. To w każdym kolejny dotkliwy cios, który następuje zaledwie kilka dni po zwycięstwie 2:1 w Lidze Mistrzów nad Paris Saint-Germain. Christian Pulisić doznał w meczu z paryżanami urazu mięśniowego.