Kody bonusowe do bukmacherów luty 2024

Na pewno słyszałeś o bonusach powitalnych, ale czy wiesz, na czym polegają kody promocyjne w zakładach bukmacherskich? Bukmacher oferuje je po to, by jeszcze skuteczniej zachęcać potencjalnych użytkowników do rejestracji. Zapoznaj się z artykułem, żeby zrozumieć mechanizm kodów bonusowych i dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podczas analizowania poszczególnych promocji. Dowiesz się tu sporo nie tylko o kodach, ale także o samych bonusach!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Czym są kody bonusowe w zakładach bukmacherskich?

Po co w ogóle powstały te kody? Zakłady bukmacherskie, jak już wiesz, możesz zacząć na wielu portalach z dodatkowymi środkami z tak zwanego bonusu powitalnego. Kod promocyjny to natomiast dodatkowy mechanizm, który pozwala jeszcze ten bonus powiększyć.

Żeby wykorzystać kod promocyjny u bukmacherów, trzeba zazwyczaj wpisać go w specjalne pole tekstowe w formularzu rejestracyjnym. Warto o tym pamiętać podczas zakładania konta. Niestety praktycznie u wszystkich bukmacherów rejestracja bez wpisania kodu promocyjnego uniemożliwia jego wykorzystanie na jakimkolwiek innym etapie.

bukmacherkod bonusowybonus
STSGOALdo 1660 zł
SuperbetGOALdo 3755 zł
FuksiarzGOALdo 720 zł

Ze względu na obowiązujące w Polsce prawo oraz regulaminy bukmacherskie, każda osoba może mieć tylko jedno konto. Tożsamość trzeba weryfikować, więc raczej nie ma sposobu, by legalnie obejść to ograniczenie. Nie pomoże Ci też poproszenie o dowód mamy czy współlokatora, ponieważ zabronione jest również granie z kilku kont w ramach jednego gospodarstwa domowego. Dlatego rejestracja u danego buka to w pewnym sensie Twoja jedyna szansa – nie zapomnij więc o kodzie!

Sprawdź nasz ranking kodów promocyjnych do zakładów bukmacherskich poniżej. Możesz przejrzeć bukmacherów, ich bonusy i kody w skróconej formie. W dalszej części artykuły omawiamy najlepsze kody oraz tłumaczymy, na jakiej podstawie właśnie w ten sposób ułożyliśmy bukmacherów w rankingu.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

kody bonusowe zakłady bukmacherskie

Jakie bonusy powitalne oferują legalni bukmacherzy dla nowych klientów, którzy zakładając konto podadzą kod bonusowy? Przedstawiamy najciekawsze oferty z kodami bonusowymi w zakładach bukmacherskich.

 1. STS

  Bonusy do 1560 zł + bonus 400 zł za typ na KSW Epic
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. Superbet

  Super extra freebet 200 zł + bonusy do 3755 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 3. Fuksiarz

  ZERO ryzyka zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + freebet La Liga 20 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 4. Fortuna

  Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL
  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
 5. Betfan

  Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 6. ComeOn

  Zakład bez ryzyka do 100 zł. Zwrot w gotówce!
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 7. etoto

  Bonus do 777 zł + freebet 20 zł z kodem
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 8. forBET

  Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł + 100% do 2000 zł i bez podatku!
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 9. LVbet

  Pakiet na 2000 zł i darmowe zakłady 20 + 20 zł
  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
 10. Totalbet

  Bonus 176 zł za Barcelonę i 3x 111 zł bez ryzyka z kodem GOAL!
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 11. Betclic

  Zakład bez ryzyka do 200 zł z kodem GOALPL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 12. PZBuk

  Bonus freebet na start 250 zł
  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
 13. Gobet

  Bonus 100%, cashback i freebet z kodem GOAL!
 14. Betcris

  Z kodem GOAL pakiet 3x freebet do 1400 zł + 20 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 15. Betx

  Cashbacki do 720 zł + freebety do 400 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 16. Totolotek

  Bukmacher nie oferuje już bonusów
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Co otrzymam z kodem bonusowym?

U każdego bukmachera kod bonusowy wygląda nieco inaczej. Rodzaj dodatku za kod promocyjny jest dostosowany do bonusu powitalnego. Czasami jest on po prostu powiększany – możesz dostać na przykład 1100 zł zamiast 1000 zł. U innych bukmacherów pojawiają się natomiast osobne dodatki, na przykład 1000 zł i oprócz tego jeszcze freebet 10 zł. Poniżej dokładniej opisujemy dla Ciebie, co dostaniesz za nasz kod promocyjny u czterech wiodących polskich buków!

Odbierz swój kod bonusowy i stwórz swój pierwszy kupon u bukmachera. Przeczytaj nasze typy bukmacherskie na weekend i wygraj swoje pierwsze pieniądze u buka!

STS kod promocyjny

Oto najlepszy kod promocyjny w naszym rankingu. Naszym zdaniem doskonale nadaje się nawet dla osób początkujących, więc opisujemy go szczegółowo, łącznie z warunkami obrotu.

Od STS w pakiecie podstawowym możesz dostać bonus od trzech pierwszych depozytów – 100% do 300 zł od pierwszego depozytu, 50% do 500 zł od drugiego depozytu i 50% do 700 zł od trzeciego depozytu.. Ale na tym nie koniec – oczywiście jeśli wykorzystasz nasz kod promocyjny GOAL! Dodatkowo dostaniesz od bukmachera 60 zł na obstawianie za wykonanie zadań.

To jednak jeszcze nie wszystko. Za nasz kod promocyjny bukmacher obdaruje Cię jeszcze ubezpieczeniem do 100 zł na Twój pierwszy zakład. Dzięki temu zupełnie nie będziesz się musiał przejmować stopniem ryzyka swojego kuponu. Jeśli wygrasz, dostaniesz swoją kasę, a jeśli przegrasz, STS zwróci Ci stawkę. Zostanie ona zwrócona na konto depozytowe lub bonusowe, w zależności od tego z którego konta postawiłeś zakład.

Superbet kod promocyjny

Od 2024 roku drugim graczem na polskim rynku jest konsekwentnie rozwijający się Superbet. On również oferuje bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, który możesz otrzymać po założeniu konta. Jego łączna wartość to aż 3755 zł. Co ważne, wszystkie środki po spełnieniu warunków trafią do Ciebie w formie freebetów, bez konieczności dokonywania obrotu. Jeżeli podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny GOAL otrzymasz freebet 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, darmowy zakład 35 zł za pierwszy depozyt, freebet 20 zł za instalację aplikacji mobilnej oraz tydzień gry bez ryzyka o wartości 3500 zł.

Kod promocyjny Fuksiarz

Ciekawym wyborem jest skorzystanie z oferty Fuksiarza. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony i podając kod GOAL otrzymasz zakład bez ryzyka do 500 zł, cashback bez limitu do 200 zł i freebet 20 zł na La Liga. Jako wymienną ofertę bukmacher proponuje ofertę powitalną „ZERO Ryzyka, zwrot 100% do 50 zł bez obrotu”.

Betclic kod bonusowy

Na Betclic kwota cashbacku robi wrażenie. Jeśli wpiszesz nasz kod promocyjny Betclic, będzie to aż 200 zł netto (czyli nie wliczając podatku od kuponu 12%). Na czym ten cashback polega? Równie dobrze można by go nazwać ubezpieczeniem. Jeżeli nie wygrasz swojego pierwszego zakładu u tego buka, to zwróci Ci on całą stawkę netto aż do maksymalnej kwoty 200 zł w formie freebetów. Żeby następnie tę zwróconą kwotę wypłacić, musisz wykorzystać freebety na kuponach o kursie łącznym min. 2.31.

Czy kody bonusowe są aktualne?

Kody bonusowe, które znajdziesz w tym artykule są aktualne. Jeśli coś się zmieni, to oczywiście dokonamy aktualizacji, aby zawsze dostarczać odpowiednich informacji. Bukmacherzy zmieniają czasami swoje oferty, więc możliwe, że pewnego dnia za kod będziesz mógł otrzymać innego rodzaju dodatek niż obecnie. Sama treść kodu powinna jednak pozostać taka sama.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze kodu bonusowego?

Z kodem bonusowym jest podobna sytuacja jak z każdym innym elementem oferty bukmachera. Coś za niego dostaniesz – ale niemal w każdym przypadku obowiązują określone warunki. Zdecydowanie warto, abyś zapoznał się z regulaminem danej promocji, zanim postanowisz wziąć w niej udział. W końcu nie warto, żebyś potem musiał zmagać się z rozczarowaniem! Pod spodem wypisujemy kilka konkretnych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę, decydując się na określony bonus bukmacherski – nawet jeśli jest on dostępny w wersji powiększonej przez kod.

A więc bukmacher oferuje Ci, powiedzmy, 100 złotych – super. Ale w jakiej formie? Koniecznie przeczytaj, na jakiej zasadzie działa bonus, bo gotówki do kieszeni nikt jeszcze niestety nie postanowił wkładać. Pośród najpopularniejszych rodzajów ofert bukmacherskich są bonusy od depozytu, freebety i zakłady ubezpieczone. Bonus 100% do 100 zł byłby na tle polskiego rynku naprawdę słaby, natomiast freebet 100 zł na wszystkich zrobiłby piorunujące wrażenie. Nie patrz więc wyłącznie na cyferki, ale także na warunki promocji!

Oprócz naprawdę rzadkich sytuacji i symbolicznych kwot, raczej niczego nie dostaniesz bez włożenia w tego swojej pracy. Żeby wypłacić otrzymane od bukmachera środki, trzeba zazwyczaj spełnić tak zwany warunek obrotu. Koniecznie sprawdź, ile razy i po jakich kursach będziesz musiał obracać. Trzykrotny obrót po kursie 1.90 a ośmiokrotny po kursie 2.00 to naprawdę ogromna różnica poziomu trudności! Sprawdź też, czy można obstawiać zakłady pojedyncze. Jeśli trzeba puszczać kupony AKO, poziom trudności rośnie.

Czy możesz spełnić warunek obrotu, operując wyłącznie bonusem? Jeśli tak, to super – nie ryzykujesz własną kasą! Albo wygrasz, albo stracisz sam bonus. U niektórych bukmacherów trzeba jednak obracać depozytem. U jeszcze innych niby nie ma takiego wymogu, ale środki automatycznie schodzą najpierw z salda głównego, a z bonusowego dopiero po przegraniu całej prawdziwej kasy. Sprawdź to, zanim zdecydujesz się na określony kod promocyjny!

Co wpływa na naszą ocenę? Jak powstał ranking?

Tak naprawdę bierzemy pod uwagę te aspekty, które opisaliśmy w poprzedniej sekcji artykułu. Te same, które powinieneś przeanalizować przed podjęciem wyboru także Ty! Sprawdzamy nie tylko oferowane przez danego bukmachera liczby, ale również stawiane warunki, poziom trudności warunku obrotowego, jego przyjazność dla użytkownika.

W Superbet wszystkie składowe bonusu powitalnego otrzymasz w formie freebetów – bez konieczności obrotu żadnym z nich! W STS w przypadku bonusu 100% do 300 zł wystarczy obrócić nim dwukrotnie po przyjaznym kursie 1.85 i nie trzeba w żaden sposób ryzykować w tym celu własnymi środkami. Nieco inaczej wygląda to w forBET, gdzie warunki obrotu również różnią się przy różnych bonusach. Przy bonusie 100% od drugiego depozytu nie tylko trzeba go najpierw odblokować obracając całą jego kwotą po minimalnym kursie 2.00, ale również później dwukrotnie obrócić po takim samym kursie przed wypłatą przed ewentualną późniejszą wypłatą wymagany jest dwukrotny obrót.

Ten przykład dość dobrze tłumaczy, z jakiego względu Superbet i STS znalazły się na szczycie rankingu, a Forbet na dole – mimo że na oko to ten drugi “ma lepszy bonus”, bo oferuje więcej kasy. Ale nie daj się w ten sposób kusić i porządnie przeglądaj regulamin każdej promocji. A jeśli Ci się nie chce, to zdaj się na naszą rekomendację – w końcu po to przebrnęliśmy przez warunki tych wszystkich bonusów i kodów.

Dlaczego możesz zaufać naszym opiniom?

Z tego samego powodu, dla którego postanawiasz zaufać innym ekspertom. Od tego tu jesteśmy! Ogarnianie bukmacherów to po prostu nasza praca. Spędzamy naprawdę sporo czasu na czytaniu regulaminów, analizowaniu warunków, wypytywaniu konsultantów o wszelkie niewiadome – a do tego sami nieraz puszczamy jakiś kupon i podejmujemy próbę obrócenia bonusem.

W żadnym razie nie uważamy się za wszechwiedzących, dlatego na każdym kroku doradzamy Ci także, abyś na własną rękę przeglądał regulaminy i porównywał poszczególne oferty. W końcu sam najlepiej znasz swoje potrzeby. Może i tak stawiasz zwykle ryzykowne zakłady, więc nie przeszkadza Ci wysoki kurs obrotu? Może lubisz zakłady AKO, więc nie zgadzasz się z naszym wnioskiem, że bonus z wymogiem kuponów wielokrotnych jest z góry trudniejszy?

Masz do tego pełne prawo i trzymamy kciuki, żebyś wybrał odpowiedni kod promocyjny dla siebie! Nasze porady służą głównie do tego, aby pomóc Ci zorientować się w rynku – szczególnie, jeśli jesteś początkującym graczem albo na przykład wcześniej mieszkałeś za granicą i miałeś do wyboru bukmacherów z zupełnie innymi ofertami.

Jaki jest najlepszy kod bonusowy?

Na końcu artykułu znajdziesz naszą osobistą rekomendację, ale jeśli mamy odpowiedzieć bardziej ogólnie: najlepszy kod bonusowy to taki, który pasuje do Twoich preferencji. To nie tylko takie gadanie! Serio, zanim wybierzesz dla siebie buka i jego bonus, zastanów się, jak dużo masz doświadczenia i w jaki sposób grasz. Możliwe, że odkryjesz, że dla Ciebie osobiście ważna jest jakaś kwestia, na którą my nie położyliśmy nacisku albo odwrotnie, że nie zależy Ci na czymś, na czym my bardzo się skupiliśmy.

Jeśli na przykład lubisz grać raczej powoli i obstawiać tylko naprawdę smakowite mecze, to powinieneś się rozejrzeć za bonusem z długim terminem ważności. 30 dni może Ci nie wystarczyć, szczególnie, jeśli akurat trwa sezon ogórkowy w Twojej ulubionej dyscyplinie.

Całkiem ważnym czynnikiem jest także to, ile masz pieniędzy na inwestycję. Z oczywistych względów wśród niezbyt trudnych do obrotu bonusów premiujemy te większe. Jeśli jednak planujesz wpłacić tylko pięć dyszek albo stówkę na próbę, to nie ma dla Ciebie znaczenia, czy dany bonus ma maksymalny zakres 100 zł, czy 1000 zł. Skup się wtedy na innych elementach! A może w ogóle nie chcesz na początek wpłacać pieniędzy? W takim wypadku przyda Ci się bonus bez depozytu.

Czy kody bonusowe i kody promocyjne to jest to samo?

Krótka piłka: a i owszem.

Dłuższa wersja: z jakiegoś względu polscy bukmacherzy nie mogą się zdecydować na jedną nazwę i lubią trochę się wyróżnić. (Szkoda, że nie ofertą, a nazewnictwem, ale nie będziemy narzekać). Z naszego doświadczenia wynika, że możesz się spotkać z następującymi nazwami na jedno i to samo:

 • kod promocyjny,
 • kod bonusowy,
 • kod rejestracyjny,
 • kod promo.

Ale jeśli zobaczysz gdzieś w internecie jakąś jeszcze bardziej super, cool i nowoczesną wariację na temat kodu, to niczym się nie przejmuj. Prawdopodobnie dalej mają na myśli to samo, co od dziesięciu lat!

Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera?

Praktycznie każdy bukmacher ma specjalne pole tekstowe w formularzu rejestracyjnym. Jest ono opisane jako kod bonusowy, kod promocyjny albo inny wariant tej nazwy. Właśnie tam powinieneś wpisać kod – dokładnie w takiej formie, w jakiej widnieje on na naszej stronie! Dla niektórych buków istnieją także specjalne linki, które przeniosą Cię do formularza z już wypełnionym polem kodu promocyjnego, co jeszcze bardziej ułatwia całą procedurę.

Z którego kodu promocyjnego najlepiej skorzystać?

Naszym zdaniem najlepsza oferta z kodem bonusowym na rynku to obecnie bonus powitalny STS. Został on już szczegółowo opisany we wcześniejszej części artykułu – a za co tak bardzo go sobie cenimy? Głównie za doskonałe połączenie sporej kwoty z przyjaznym warunkiem obrotu. Zazwyczaj trzeba wybrać albo jedno, albo drugie.

Bukmacherzy, którzy oferują na powitanie duże kwoty, niestety odbijają to sobie wykręconymi warunkami obrotu. STS umożliwia jednak zgarnięcie ponad tysiąca sześciuset złotych i stawia warunki, które przy odrobinie szczęścia mogą spełnić nawet początkujący gracze. Do tego STS za kod promocyjny da Ci również zakład bez ryzyka do 100 zł. Tym samym możesz ubezpieczyć swój pierwszy postawiony zakład w tym serwisie. Możesz w naprawdę realistyczny sposób wypróbować serwis i poćwiczyć stawianie kuponów, jeszcze zanim zaczniesz grać za większe stawki.

Jeżeli nie chcesz martwić się późniejszym obrotem, to warto abyś zwrócił uwagę na Superbet, który swoje bonusy oferuje w formie freebetów do wykorzystania na grę. Jeśli nie wykorzystałeś więc jeszcze ofert Superbet i STS, to sugerujemy, żebyś zaczął właśnie od nich. Na pewno dużo się nauczysz, może także uda Ci się wypłacić bonus, a pozostałe kody promocyjne w międzyczasie nie uciekną!

To jak, czy już lepiej rozumiesz te całe kody? Zakłady bukmacherskie mogą być przy ich wykorzystaniu dużo bardziej opłacalne, więc mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi czujesz się już w ich świecie zupełnie swobodnie. Pomyślnego obstawiania!

Sprawdź również szczegóły pozostałych kodów promocyjnych, których nie ujęliśmy w tym artykule: