Terminarz Serie A

Poniżej przedstawiamy aktualny terminarz włoskiej Serie A na sezon 2022/23. Rywalizacja w tym sezonie rozpocznie się 13 sierpnia 2022 roku, a zakończy 4 czerwca 2023 roku.

Terminarz Serie A 2022/23

Powyżej prezentujemy dokładne terminy dziesięciu zbliżających się meczów La Liga. 20 drużyn w hiszpańskiej ekstraklasie rywalizuje na dystansie 38 kolejek, w ramach których rozgrywanych jest po dziesięć meczów. Sprawdź także aktualną tabelę ligi włoskiej oraz klasyfikację strzelców Serie A.

Ostatnie artykuły – Serie A

Terminarz Serie A 2021/22 – kolejka po kolejce

1. kolejka (13.08.2022)
AC Milan – Udinese
Sampdoria – Atalanta
Monza – Torino
Lecce – Inter Mediolan
Lazio Rzym – Bologna
Fiorentina – Cremonese
Spezia – Empoli
Salernitana – AS Roma
Hellas Werona – SSC Napoli
Juventus FC – Sassuolo

2. kolejka (20.08.2022)
Torino – Lazio Rzym
Udinese – Salernitana
Inter Mediolan – Spezia
Sassuolo – Lecce
Empoli – Fiorentina
SSC Napoli – Monza
Atalanta – AC Milan
Bologna – Hellas Werona
AS Roma – Cremonese
Sampdoria – Juventus FC

3. kolejka (27.08.2022)
Monza – Udinese
Lazio Rzym – Inter Mediolan
Cremonese – Torino
Juventus FC – AS Roma
AC Milan – Bologna
Spezia – Sassuolo
Hellas Werona – Atalanta
Salernitana – Sampdoria
Fiorentina – SSC Napoli
Lecce – Empoli

4. kolejka (30.08.2022)
Sassuolo – AC Milan
Inter Mediolan – Cremonese
AS Roma – Monza
Empoli – Hellas Werona
Sampdoria – Lazio Rzym
Udinese – Fiorentina
Juventus FC – Spezia
SSC Napoli – Lecce
Atalanta – Torino
Bologna – Salernitana

5. kolejka (03.09.2022)
Fiorentina – Juventus FC
AC Milan – Inter Mediolan
Lazio Rzym – SSC Napoli
Cremonese – Sassuolo
Spezia – Bologna
Hellas Werona – Sampdoria
Udinese – AS Roma
Monza – Atalanta
Salernitana – Empoli
Torino – Lecce

6. kolejka (11.09.2022)
Atalanta – Cremonese
Bologna – Fiorentina
Empoli – AS Roma
Inter Mediolan – Torino
Juventus FC – Salernitana
Lazio Rzym – Hellas Werona
Lecce – Monza
SSC Napoli – Spezia
Sampdoria – AC Milan
Sassuolo – Udinese

7. kolejka (18.09.2022)
Bologna – Empoli
Cremonese – Lazio Rzym
Fiorentina – Hellas Werona
AC Milan – SSC Napoli
Monza – Juventus FC
AS Roma – Atalanta
Salernitana – Lecce
Spezia – Sampdoria
Torino – Sassuolo
Udinese – Inter Mediolan

8. kolejka (02.10.2022)
Atalanta – Fiorentina
Empoli – AC Milan
Hellas Werona – Udinese
Inter Mediolan – AS Roma
Juventus FC – Bologna
Lazio Rzym – Spezia
Lecce – Cremonese
SSC Napoli – Torino
Sampdoria – Monza
Sassuolo – Salernitana

9. kolejka (09.10.2022)
Bologna – Sampdoria
Cremonese – SSC Napoli
Fiorentina – Lazio Rzym
AC Milan – Juventus FC
Monza – Spezia
AS Roma – Lecce
Salernitana – Hellas Werona
Sassuolo – Inter Mediolan
Torino – Empoli
Udinese – Atalanta

10. kolejka (16.10.2022)
Atalanta – Sassuolo
Empoli – Monza
Hellas Werona – AC Milan
Inter Mediolan – Salernitana
Lazio Rzym – Udinese
Lecce – Fiorentina
SSC Napoli – Bologna
Sampdoria – AS Roma
Spezia – Cremonese
Torino – Juventus FC

11. kolejka (23.10.2022)
Atalanta – Lazio Rzym
Bologna – Lecce
Cremonese – Sampdoria
Fiorentina – Inter Mediolan
Juventus FC – Empoli
AC Milan – Monza
AS Roma – SSC Napoli
Salernitana – Spezia
Sassuolo – Hellas Werona
Udinese – Torino

12. kolejka (30.10.2022)
Cremonese – Udinese
Empoli – Atalanta
Hellas Werona – AS Roma
Inter Mediolan – Sampdoria
Lazio Rzym – Salernitana
Lecce – Juventus FC
Monza – Bologna
SSC Napoli – Sassuolo
Spezia – Fiorentina
Torino – AC Milan
Atalanta – SSC Napoli

13. kolejka (06.11.2022)
Bologna – Torino
Empoli – Sassuolo
Juventus FC – Inter Mediolan
AC Milan – Spezia
Monza – Hellas Werona
AS Roma – Lazio Rzym
Salernitana – Cremonese
Sampdoria – Fiorentina
Udinese – Lecce

14. kolejka (09.11.2022)
Cremonese – AC Milan
Fiorentina – Salernitana
Hellas Werona – Juventus FC
Inter Mediolan – Bologna
Lazio Rzym – Monza
Lecce – Atalanta
SSC Napoli – Empoli
Sassuolo – AS Roma
Spezia – Udinese
Torino – Sampdoria

15. kolejka (13.11.2022)
Atalanta – Inter Mediolan
Bologna – Sassuolo
Empoli – Cremonese
Hellas Werona – Spezia
Juventus FC – Lazio Rzym
AC Milan – Fiorentina
Monza – Salernitana
SSC Napoli – Udinese
AS Roma – Torino
Sampdoria – Lecce

16. kolejka (04.01.2023)
Cremonese – Juventus FC
Fiorentina – Monza
Inter Mediolan – SSC Napoli
Lecce – Lazio Rzym
AS Roma – Bologna
Salernitana – AC Milan
Sassuolo – Sampdoria
Spezia – Atalanta
Torino – Hellas Werona
Udinese – Empoli

17. kolejka (08.01.2023)
Bologna – Atalanta
Fiorentina – Sassuolo
Hellas Werona – Cremonese
Juventus FC – Udinese
Lazio Rzym – Empoli
AC Milan – AS Roma
Monza – Inter Mediolan
Salernitana – Torino
Sampdoria – SSC Napoli
Spezia – Lecce

18. kolejka (15.01.2023)
Atalanta – Salernitana
Cremonese – Monza
Empoli – Sampdoria
Inter Mediolan – Hellas Werona
Lecce – AC Milan
SSC Napoli – Juventus FC
AS Roma – Fiorentina
Sassuolo – Lazio Rzym
Torino – Spezia
Udinese – Bologna

19. kolejka (22.01.2023)
Bologna – Cremonese
Fiorentina – Torino
Hellas Werona – Lecce
Inter Mediolan – Empoli
Juventus FC – Atalanta
Lazio Rzym – AC Milan
Monza – Sassuolo
Salernitana – SSC Napoli
Sampdoria – Udinese
Spezia – AS Roma

20. kolejka (29.01.2023)
Atalanta – Sampdoria
Bologna – Spezia
Cremonese – Inter Mediolan
Empoli – Torino
Juventus FC – Monza
Lazio Rzym – Fiorentina
Lecce – Salernitana
AC Milan – Sassuolo
SSC Napoli – AS Roma
Udinese – Hellas Werona

21. kolejka (05.02.2023)
Cremonese – Lecce
Fiorentina – Bologna
Hellas Werona – Lazio Rzym
Inter Mediolan – AC Milan
Monza – Sampdoria
AS Roma – Empoli
Salernitana – Juventus FC
Sassuolo – Atalanta
Spezia – SSC Napoli
Torino – Udinese

22. kolejka (12.02.2023)
Bologna – Monza
Empoli – Spezia
Hellas Werona – Salernitana
Juventus FC – Fiorentina
Lazio Rzym – Atalanta
Lecce – AS Roma
AC Milan – Torino
SSC Napoli – Cremonese
Sampdoria – Inter Mediolan
Udinese – Sassuolo

23. kolejka (19.02.2023)
Atalanta – Lecce
Fiorentina – Empoli
Inter Mediolan – Udinese
Monza – AC Milan
AS Roma – Hellas Werona
Salernitana – Lazio Rzym
Sampdoria – Bologna
Sassuolo – SSC Napoli
Spezia – Juventus FC
Torino – Cremonese

24. kolejka (26.02.2023)
Bologna – Inter Mediolan
Cremonese – AS Roma
Empoli – SSC Napoli
Hellas Werona – Fiorentina
Juventus FC – Torino
Lazio Rzym – Sampdoria
Lecce – Sassuolo
AC Milan – Atalanta
Salernitana – Monza
Udinese – Spezia

25. kolejka (05.03.2023)
Atalanta – Udinese
Fiorentina – AC Milan
Inter Mediolan – Lecce
Monza – Empoli
SSC Napoli – Lazio Rzym
AS Roma – Juventus FC
Sampdoria – Salernitana
Sassuolo – Cremonese
Spezia – Hellas Werona
Torino – Bologna

26. kolejka (12.03.2023)
Bologna – Lazio Rzym
Cremonese – Fiorentina
Empoli – Udinese
Hellas Werona – Monza
Juventus FC – Sampdoria
Lecce – Torino
AC Milan – Salernitana
SSC Napoli – Atalanta
AS Roma – Sassuolo
Spezia – Inter Mediolan

27. kolejka (19.03.2023)
Atalanta – Empoli
Fiorentina – Lecce
Inter Mediolan – Juventus FC
Lazio Rzym – AS Roma
Monza – Cremonese
Salernitana – Bologna
Sampdoria – Hellas Werona
Sassuolo – Spezia
Torino – SSC Napoli
Udinese – AC Milan

28. kolejka (02.04.2023)
Bologna – Udinese
Cremonese – Atalanta
Empoli – Lecce
Inter Mediolan – Fiorentina
Juventus FC – Hellas Werona
Monza – Lazio Rzym
SSC Napoli – AC Milan
AS Roma – Sampdoria
Sassuolo – Torino
Spezia – Salernitana

29. kolejka (08.04.2023)
Atalanta – Bologna
Fiorentina – Spezia
Hellas Werona – Sassuolo
Lazio Rzym – Juventus FC
Lecce – SSC Napoli
AC Milan – Empoli
Salernitana – Inter Mediolan
Sampdoria – Cremonese
Torino – AS Roma
Udinese – Monza

30. kolejka (16.04.2023)
Bologna – AC Milan
Cremonese – Empoli
Fiorentina – Atalanta
Inter Mediolan – Monza
Lecce – Sampdoria
SSC Napoli – Hellas Werona
AS Roma – Udinese
Sassuolo – Juventus FC
Spezia – Lazio Rzym
Torino – Salernitana

31. kolejka (23.04.2023)
Atalanta – AS Roma
Empoli – Inter Mediolan
Hellas Werona – Bologna
Juventus FC – SSC Napoli
Lazio Rzym – Torino
AC Milan – Lecce
Monza – Fiorentina
Salernitana – Sassuolo
Sampdoria – Spezia
Udinese – Cremonese

32. kolejka (30.04.2023)
Bologna – Juventus FC
Cremonese – Hellas Werona
Fiorentina – Sampdoria
Inter Mediolan – Lazio Rzym
Lecce – Udinese
SSC Napoli – Salernitana
AS Roma – AC Milan
Sassuolo – Empoli
Spezia – Monza
Torino – Atalanta

33. kolejka (03.05.2023)
Atalanta – Spezia
Empoli – Bologna
Hellas Werona – Inter Mediolan
Juventus FC – Lecce
Lazio Rzym – Sassuolo
AC Milan – Cremonese
Monza – AS Roma
Salernitana – Fiorentina
Sampdoria – Torino
Udinese – SSC Napoli

34. kolejka (07.05.2023)
Atalanta – Juventus FC
Cremonese – Spezia
Empoli – Salernitana
Lecce – Hellas Werona
AC Milan – Lazio Rzym
SSC Napoli – Fiorentina
AS Roma – Inter Mediolan
Sassuolo – Bologna
Torino – Monza
Udinese – Sampdoria

35. kolejka (14.05.2023)
Bologna – AS Roma
Fiorentina – Udinese
Hellas Werona – Torino
Inter Mediolan – Sassuolo
Juventus FC – Cremonese
Lazio Rzym – Lecce
Monza – SSC Napoli
Salernitana – Atalanta
Sampdoria – Empoli
Spezia – AC Milan

36. kolejka (21.05.2023)
Atalanta – Hellas Werona
Cremonese – Bologna
Empoli – Juventus FC
Lecce – Spezia
AC Milan – Sampdoria
SSC Napoli – Inter Mediolan
AS Roma – Salernitana
Sassuolo – Monza
Torino – Fiorentina
Udinese – Lazio Rzym

37. kolejka (28.05.2023)
Bologna – SSC Napoli
Fiorentina – AS Roma
Hellas Werona – Empoli
Inter Mediolan – Atalanta
Juventus FC – AC Milan
Lazio Rzym – Cremonese
Monza – Lecce
Salernitana – Udinese
Sampdoria – Sassuolo
Spezia – Torino

38. kolejka (04.06.2023)
Atalanta – Monza
Cremonese – Salernitana
Empoli – Lazio Rzym
Lecce – Bologna
AC Milan – Hellas Werona
SSC Napoli – Sampdoria
AS Roma – Spezia
Sassuolo – Fiorentina
Torino – Inter Mediolan
Udinese – Juventus FC