Recenzje bukmacherów – marzec 2023

Przeczytaj recenzje bukmacherów przygotowane przez ekspertów rynku bukmacherskiego współpracujących z naszą redakcją. Na naszej liście znajdziesz zarówno największych operatorów od lat oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce, jak i nowych bukmacherów, którzy walczą o klientów oferując atrakcyjne promocje i bonusy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zastanawiasz się, jacy są najlepsi polscy bukmacherzy? Poniżej znajdziesz listę legalnych bukmacherów oraz odnośniki do ich szczegółowych recenzji. Oprócz tego poznasz także trochę ogólnych faktów na temat tego, jak oceniamy bukmacherów i na co Ty powinieneś zwracać uwagę, żeby wybrać dla siebie najlepszego bukmachera internetowego.

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
92/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
88/100
Betclic
Międzynarodowa marka
87/100
Totalbet
Bukmacher z najwyższym bonusem
87/100
forBET
Szybko rosnący bukmacher
86/100
Fuksiarz
Nowy bukmacher na rynku
86/100
LVbet
Atrakcyjny bonus powitalny
85/100
PZBuk
Międzynarodowy bukmacher
85/100
eWinner
Zarejestruj się z kodem promocyjnym GOAL
84/100
Betcris
Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów
83/100
Noblebet
Bukmacher dla wymagających
80/100
Totolotek
Znana marka na rynku
80/100

Jak powstają recenzje bukmacherów?

Żeby dobrze ocenić danego bukmachera, trzeba spędzić na jego stronie naprawdę sporo czasu. I właśnie tym się zajmujemy! Aby tworzyć recenzje bukmacherskie w sposób wielowymiarowy, staramy się poświęcić uwagę każdemu z aspektów, który może być ważny dla potencjalnego użytkownika. Każdy jest inny, ale pewne elementy są kluczowe, żeby usługi bukmachera uznać za po prostu wystarczające.

Zazwyczaj zaczynamy tworzenie recenzji od opracowania szablonu. Następnie zostanie on wypełniony ekspercką wiedzą opartą o doświadczenie nie tylko z recenzowanym akurat bukiem, ale także z jego konkurencją. W końcu najlepiej ocenić jakość usług danego portalu poprzez porównanie go z tym, co mógłbyś dostać za miedzą.

Zawsze szczegółowo analizujemy regulaminy promocji, żeby poinformować Was, na ile uczciwe i przejrzyste są oferowane przez danego buka bonusy. Bo na co komu bonus, którego warunki obrotu spełni jeden na tysiąc użytkowników?

Zobacz także poradnik: Którego bukmachera internetowego wybrać?

Recenzje bukmacherów – kursy, bonusy, oferta, mobile

Bierzemy także pod uwagę oferowane kursy oraz zakres oferty: ile jest sportów, a w ramach sportów, ile jest lig? Ilu możesz się spodziewać rynków dla poszczególnych meczów? Czy oprócz dyscyplin sportowych bukmacher oferuje też zakłady na politykę albo może ma zakłady wirtualne? Oprócz tego oceniamy również jakość oferowanej przez dany portal obsługi klienta. Sprawdzamy, czy można wygodnie wpłacać i wypłacać pieniądze.

Sporo czasu poświęcamy także ofercie mobilnej. Sprawdzamy, czy buk ma aplikację mobilną, na jakie systemy jest ona dostępna i czy od korzystania z niej nie bolą zęby. Tak samo traktujemy oczywiście wersję portalu na komputery. Oceniamy wygodę korzystania i przejrzystość interfejsu.

Każdy bukmacher jest inny i próbuje na jakiś sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Więc oczywiście opisujemy także wszystkie specjalne elementy oferty. Cashout, klub lojalnościowy, innowacyjne zakłady mobilne, oferta dla fanów gier kasynowych? Nic się przed nami nie ukryje. Poświęcamy naprawdę dużo czasu, żeby tworzyć eksperckie recenzje. Bukmacherzy nie będą mieć przed Tobą tajemnic!

Sprawdź nasze typy bukmacherskie na jutro i dowiedz się jak skomponować najlepszy kupon u bukmachera!

Na co zwrócić uwagę u bukmachera?

Trudno udzielić uniwersalnej odpowiedzi, która pasowałaby każdemu użytkownikowi. W końcu wszyscy mamy bardzo różne preferencje. Nie powiemy Ci więc, który bukmacher jest niewątpliwie najlepszy, ale zasugerujemy kilka kwestii, na których warto się skupić przed podjęciem decyzji co do tego, na które konto bukmacherskie wpłacisz najwięcej kasy.

Oferta na zakłady bukmacherskie

Czy bukmacher ma satysfakcjonującą ofertę dla Twoich ulubionych dyscyplin? Jeśli obstawiasz głównie piłkę nożną, to pewnie większość polskich buków będzie dla Ciebie w porządku. Ale już dla fanów esportu czy koszykówki sytuacja może być bardziej skomplikowana.

Bonusy bukmacherskie

Czy oferta bonusowa bukmachera pasuje do Twojej strategii? Jeżeli lubisz ryzykować, to możesz szukać buków, którzy oferują duże kwoty bonusów – nawet jeżeli wiąże się to z trudnymi warunkami obrotu. Możesz również wyglądać bonusów podbijających wygrane z kuponów AKO. Jeśli natomiast lubisz grać raczej asekuracyjnie, zwróć się w kierunku bukmacherów oferujących freebety albo zakłady ubezpieczone lub przynajmniej szukaj bonusów od depozytu z łatwym warunkiem obrotu.

Przeczytaj więcej o bonusach bukmacherskich!

Live streaming, mobile i metody płatności

Czy bukmacher ma opcję streamingu live? Jeżeli nie masz odpowiednio wypasionego pakietu sportowego na telewizorze czy komputerze, to możliwość oglądania meczów u buka może być dla Ciebie ważnym argumentem. Przeczytaj nasze zestawienie bukmacherów oferujących zakładów na żywo.

Czy bukmacher oferuje potrzebne Tobie metody płatności? Jeśli trzymasz sporo kasy na Skrillu, to pewnie wolałbyś wybrać buka, który umożliwi Ci wpłacenie kasy przy pomocy tego portalu.

Czy bukmacher oferuje aplikację mobilną na system, którego używają Twoje urządzenia? To oczywiście ważne tylko w przypadku jeżeli chcesz grać mobilnie.

Przeczytaj nasze zestawienie aplikacji mobilnych u bukmacherów!

Aktualne recenzje bumacherów online

Regularnie kontrolujemy polski rynek bukmacherski i zapoznajemy się z ofertą poszczególnych portali i z tym, jak się ona zmienia. To zresztą nie wszystko. Sami też regularnie puszczamy kupony, kiedy widzimy jakąś dobrą szansę! Mówiąc krótko, ogarnianie tego tematu to nasza praca.

Poświęcamy dużo czasu na czytanie regulaminów i szukanie kruczków i haczyków. Przedzieramy się przez szczegóły oferty, wpatrujemy się w kursy, sprawdzamy szybkość działania portalu i aplikacji. Wszystko po to, żebyś mógł przeczytać zwięzłą recenzję, dzięki której dowiesz się, który bukmacher leci w kulki, a który oferuje naprawdę porządną usługę.

Nie możesz znaleźć opinii lub recenzji bukmachera?

Jeżeli na naszym portalu nie znajduje się recenzja jakiegoś bukmachera, to oznacza to jedno. Po prostu uznaliśmy, że nie jest on wart naszej uwagi, bo istnieją i tacy bukmacherzy. Recenzja pojawia się u nas wyłącznie dla buków, którzy spełniają dwa podstawowe wymagania: są legalni i zaufani.

To oznacza, że muszą być posiadaczami odpowiedniej licencji pozwalającej na działalność na terenie RP w oparciu o ustalenia obecnie obowiązującej ustawy hazardowej. Tylko to gwarantuje Ci, że dany bukmacher będzie stabilnie funkcjonował w naszym kraju i że w żaden sposób Cię nie oszuka. Nie poświęcamy czasu na szemrane portale, które próbują bawić się w kotka i myszkę z polskimi organami prawnymi. Nie opisujemy takich, co do których nie możesz mieć pewności, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Betclic, PZBuk, STS – Którego bukmachera wybrać?

Jak już mówiliśmy, każdy ma własne preferencje! Twoja osobowość, lubiane dyscypliny, ilość środków, planowana strategia i tak dalej i tak dalej. To wszystko ma duży wpływ na sposób, w jaki powinieneś podjąć decyzję. My w ramach sugestii mamy subiektywny ranking bukmacherów oparty głównie na tym, jak bardzo opłacalny jest bonus powitalny u danego bukmachera. Choć oczywiście duże znaczenie mają także pozostałe kwestie. Jak już wspomnieliśmy, na stronie wspominamy wyłącznie o markach na poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem bukmacherów i ze szczegółowymi recenzjami wszystkich buków, którzy wydadzą Ci się interesujący! Wierzymy, że znajdzie się dla Ciebie właściwy bukmacher. Recenzja z pewnością pomoże Ci w podjęciu przemyślanej decyzji.