Bonusy bez depozytu od bukmacherów

Bonusy bez depozytu należą do najczęściej wyszukiwanych promocji u bukmacherów. Z definicji wynika, że nie jest wymagana przy nich żadna wpłata, więc można określić tego rodzaju bonus jako freebet. Gdzie znajdziesz najlepsze freebety i w jaki sposób je odebrać? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

BukmacherFreebetDepozytKodOdbierz bonus
Fortuna20 złnieGOAL
Goplusbet30 złnieGOAL
LVBET40 zł (2×20 zł)nieGOAL

U większości bukmacherów możemy znaleźć freebety, ale często wymagają one wpłat lub spełnienia dodatkowych warunków. Typowy bonus bez depozytu jest obecnie rzadkością na rynku bukmacherskim, co jeszcze mocniej podkreśla jego wyjątkowość. Obecnie tylko Fortuna, LV BET i Goplusbet oferują darmowe freebety, więc niekoniecznie to najpopularniejsi bukmacherzy mają u siebie darmowe zakłady. Warto przyjrzeć im się nieco bliżej, aby móc z pewnością stwierdzić, który freebet jest najlepszy i na czym polegają poszczególne bonusy.

Który bonus bez depozytu jest najlepszy?

Najlepszy bonus bez depozytu to taki, który nie jest objęty żadnymi warunkami i jest rzeczywiście freebetem, czyli darmowymi środkami do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Aktualnie na rynku nie ma wielu takich bonusów, ale jest na to sposób. Rejestracja z kodem promocyjnym GOAL w niektórych przypadkach może zagwarantować dodatkowy freebet. Tak zdobyty bonus bez depozytu jest z reguły wolny od wymagań obrotowych i stanowi extra środki na typy u bukmachera.

Bonus bez depozytu od Fortuny

Bukmacher Fortuna należy do grona najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce i jednocześnie proponuje ciekawy freebet bez depozytu. Taki bonus jest dostępny jednak tylko dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym Fortuny: GOAL. Założenie konta z powyższym kodem gwarantuje rozszerzenie pakietu powitalnego o 20 złotych. Są one przyznane w formie punktów FKP z programu lojalnościowego Fortuny. Oznacza to, że nie mamy do czynienia z realną gotówką, ale równowartość 20 zł można wykorzystać na typowanie zakładów u tego bukmachera.

W celu odebrania freebetu należy zweryfikować swoje dane osobowe poprzez przesłanie dokumentu tożsamości i potwierdzenie numeru konta bankowego. Najlepsze w darmowym zakładzie od Fortuny jest to, że nie został on objęty żadnymi specjalnymi warunkami, więc jeśli kupon obstawiony za punkty FKP (freebet 20 zł) zostanie trafiony, środki z wygranej od razu wylądują na koncie głównym i będą gotowe do wypłaty.

Bonus bez depozytu od Goplusbet

Kolejnym na liście bukmacherem, który posiada w swojej ofercie bonus bez depozytu jest Goplusbet. Część graczy może nie znać jeszcze tego operatora, ponieważ jest on jednym z najświeższych podmiotów na rynku bukmacherskim w Polsce. Zadbał jednak o klasyczny freebet w wysokości 30 złotych, który można otrzymać dzięki wpisaniu kodu promocyjnego Goplusbet o treści GOAL podczas zakładania konta. Zaraz po rejestracji wystarczy zweryfikować swoje konto i zaznaczyć zgody marketingowe, dzięki którym gracz będzie otrzymywać na bieżąco powiadomienia o najnowszych promocjach Go+bet.

Warto zaznaczyć, że w tym przypadku freebet za rejestrację nie będzie widoczny w saldzie konta. Aby się upewnić, że darmowy zakład został nam przypisany, należy udać się do swojego profilu i wejść w zakładkę ‘dostępne bonusy’. Najważniejsze, że freebet od Goplusbet nie został objęty żadnymi dodatkowymi warunkami obrotowymi, więc swobodnie można wykorzystać 30 zł na zakłady.

Bonusy bez depozytu od LV BET

W LV BET można odebrać aż dwa bonusy bez depozytu, które w sumie są warte 40 złotych (2x 20 zł freebetu). Będą to jednak freebety z mnożnikiem, będące niższe na pierwszy rzut oka, ale w efekcie można je wykorzystać tak, jakby stawiało się za pełną kwotę 20 zł. Jak wspomniałem, są tutaj dwa bonusy, które nie wymagają od gracza wpłaty żadnych pieniędzy. Pierwszy freebet przysługuje każdemu graczowi, który zarejestruje nowe konto z kodem promocyjnym LV BET. Nie wolno o nim zapominać w otoczeniu innych bonusów i należy go wykorzystać na kupon z min. 2 zdarzeniami o łącznym kursie 1.75 lub wyższym.

Drugi freebet od LV BET jest już częścią standardowej oferty powitalnej tego bukmachera. Aby go otrzymać, trzeba zaznaczyć chęć odebrania bonusu 20 zł przy rejestracji, a następnie dokonać weryfikacji danych poprzez przesłanie dokumentów wymaganych przez operatora (dowód i nr konta w banku).

Początkowo może zaskoczyć Cię fakt, że otrzymujesz tylko złotówkę od bukmachera, ale spokojnie! Taką kwotę stawiasz potem w zakładzie, a mnożnik x20 powoduje, że stawiasz swój darmowy zakład za 20 zł. Freebet należy wykorzystać na kupon z min. 3 zdarzeniami (każde z nich z kursem min. 1.25) i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Pozostałe promocje z bonusem bez depozytu

Bukmacherzy prześcigają się w kreatywnych promocjach, a bonusy bez depozytu często stają się formą nagrody przy okazji organizowanych konkursów. Na rynku właściwie każdy operator ma do zaproponowania specjalną ofertę, w której gracze mogą zgarnąć freebety. Część z nich to tylko jednorazowe bonusy, ale są też takie, które można zdobywać cyklicznie. Poniższe zestawienie promocji z freebetami ułatwi Ci zorientowanie się w kwestii tego, u którego bukmachera możesz liczyć na bonus bez wpłaty własnej.

BukmacherPromocjaNa czym polega?Rodzaj freebetuKwota bonusu
STSOdkrywcaFreebet za wydarzenia, które będą miały miejsceCodzienny2 – 10 zł
SuperbetSuper SpinKoło z nagrodamiCodzienny5 – 20 zł
FortunaFreebet za udostępnienie kuponuUdostępnij zagrany kupon innym graczomJednorazowy5 zł
TotalbetBetozaurTypy na dokładny wynik+pula nagródCykliczny5 – 10 zł
ComeOnSpinOnKoło z nagrodamiCodzienny5 – 20 zł
BetclicMisjeFreebety za zadaniaCykliczny20 zł – 50 zł
forBETBonus urodzinowyFreebet w ramach prezentu na urodzinyCykliczny20 zł
BetcrisBonus urodzinowyFreebet w ramach prezentu na urodzinyCykliczny20 zł
BetcrisKasa na okrągłoKoło z nagrodamiCodzienny20 zł
PZBukMistrz TypowaniaQuiz z nagrodamiCodzienny5 – 20 zł
BetfanBonus urodzinowyFreebet w ramach prezentu na urodzinyCykliczny10 zł
BetfanFreebet w social mediachAktywność na profilach BetfanaCykliczny5 zł – 20 zł
GoplusbetPerfekcyjny pan bramkarzFreebet za czyste konta w Ekstraklasie i I lidzeCyklicznyMin. 10 zł
GoplusbetBonus urodzinowyFreebet w ramach prezentu na urodzinyCykliczny25 zł
BettersHappy HoursDarmowy zakład dla aktywnychCykliczny10 – 100 zł
LV BETBonus urodzinowyFreebet w ramach prezentu na urodzinyCykliczny10 zł

Jak widać w powyższej tabeli, najczęstszym rodzajem freebetu przyznawanym przez bukmacherów jest bonus urodzinowy. Oferuje go kilku operatorów, więc kwoty i warunki obrotu mogą się od siebie różnić. Najlepiej jest zapoznać się ze wszystkimi darmowymi zakładami na urodziny, ponieważ dzięki temu w dniu swojego święta można zgarnąć naprawdę pokaźny freebet.

Stosunkowo częstą promocją jest też koło z nagrodami, którym codziennie można zakręcić w poszukiwaniu bonusów. Mogą się wśród nich znaleźć darmowe zakłady, więc warto poszukać swojego szczęścia i w tej formie promocyjnej. Poniższej opisane zostały bardziej oryginalne oferty, w których można liczyć na zdobycie freebetu.

Bonus bez depozytu od STS

Bukmacher STS zaproponował “Odkrywcę”, który polega na codziennym odkrywaniu kart z wydarzeniami ze świata sportu. Jeśli dane zdarzenie sprawdzi się w rzeczywistości, a graczowi uda się w danym dniu odsłonić kartę, otrzymuje freebet na swoje konto. W zależności od stopnia skomplikowania zdarzenia, kwota darmowego zakładu może się wahać od 2 złotych do 50 złotych.

Freebety od Fortuny i Totalbetu

W Fortunie można liczyć na dodatkowy freebet o wartości 5 zł za zwykłe udostępnienie kuponu. Po zagraniu zakładu u tego bukmachera, wystarczy udostępnić go do wglądu dla innych graczy. Z kolei Totalbet proponuje darmowy jackpot z typowaniem wyników, a jeżeli gracz odgadnie co najmniej 6 rezultatów na 8 spotkań, może liczyć na freebet, który musi zostać wykorzystany na zakład z oferty sportowej i mieć kurs 2.00 lub wyższy.

Darmowe zakłady za Misje w Betclicu i Etoto

Stosunkowo popularne stały się “Misje” u bukmachera Betclic, w których gracze mogą zgarnąć freebety za wykonanie wyznaczonych zadań. Przykładowo jeśli typer trafi kupon dotyczący meczów piłkarskich z kursem 3.00 lub wyższym, może otrzymać 20 złotych. Podobną promocję zaproponowało Etoto, które również stawia swoim użytkownikom wyzwania i oferuje im nagrody za spełnienie określonych misji. Skoro już jesteśmy przy Etoto, warto wspomnieć o promocji pod nazwą “Bonusomat”, który jest swego rodzaju loterią, gdzie można zgarnąć bonusy bez depozytu.

Freebet od Betfana

Oryginalnie do kwestii freebetów podchodzi Betfan, ktory wykorzystuje do przedstawienia oferty bukmacherskiej swoje profile w mediach społecznościowych. Pojawiają się tam np. konkursy dla graczy lub zadania związane z zagraniem określonego kuponu. W ten sposób można zgarnąć dość wysokie freebety, a sam pomysł wydaje się być dość wyjątkowy na tle konkurencji.

Freebet od Fuksiarza

Darmowy zakład pojawił się również w zakładach bukmacherskich Fuksiarz. Warto zauważyć, że ten legalny bukmacher zmienił ostatnio nie tylko kwotę, ale i zasady freebetu. Nie jest to już promocja wyłącznie na rozgrywki La Liga, ale ogólnodostępny freebet. Możesz go odebrać wyłącznie w aplikacji mobilnej Fuksiarza. W tym celu musisz założyć konto z wykorzystaniem appki, potwierdzić swoją tożsamość oraz dokonać pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 złotych. W nagrodę, w ciągu maksymalnie 48 godzin od spełnienia wszystkich warunków, otrzymasz na konto freebet o wartości 10 złotych. Za darmowy zakład zagrasz kupon akumulowany, a więc taki, który składa się z co najmniej dwóch zdarzeń. Kurs pojedynczej selekcji musi wynieść min. 1.40. Wygrana z freebetu jest wolna od obrotu – wypłacasz lub grasz dalej – sam decydujesz!

Darmowy zakład w PZBuk

W PZBuk obecna jest promocja o nazwie “Mistrz typowania”, która opiera się na odpowiadaniu na pytania. Ich tematyka odnosi się do wydarzeń sportowych, a im więcej poprawnych odpowiedzi, tym lepsze nagrody. Jednorazowo gracz otrzymuje 6 pytań i 4 prawidłowe typy to gwarantowany freebet, a już 2 trafienia wiążą się z nagrodą, więc warto spróbować swoich sił.

Bonus bez depozytu od Betters

Również mniej popularni bukmacherzy mają swoje promocje związane z freebetami, czego dowodem jest Betters. Operator zaproponował swoją wersję oferty Happy Hours, dostępnej wyłącznie w określonych godzinach i tylko dla graczy, którzy zezwolili na kontakt ze strony bukmachera Betters poprzez SMS.

Freebety od wpłaty

  • STS freebet 60 zł za zadania,
  • Superbet freebet 200 zł od 1. wpłaty,
  • Fuksiarz freebet 10 zł w aplikacji,
  • Fortuna freebet 10 zł za 1. wpłatę,
  • PZBuk freebet 250 zł od 1. wpłaty,
  • Betcris freebet 400 zł od 1. wpłaty,
  • Goplubet freebet 100 zł od 3 wpłaty,
  • Etoto freebet 77 zł od trzech wpłat

Aktualnie na rynku bukmacherskim wykształcił się trend, który zakłada przyznanie freebetu przez operatora po dokonaniu określonej wpłaty. Może to dotyczyć np. pierwszego depozytu (freebet 20 zł za 1. wpłatę na koncie) lub konkretnej kwoty. Popularny Superbet wymaga wpłacenia minimum 50 złotych, aby przyznać dodatkowy darmowy zakład o wartości 35 zł. Część bukmacherów opiera całe swoje pakiety powitalne na freebetach za depozyt, jak np. PZBuk, Betcris czy Etoto. Powyższa lista pozwala z łatwością się rozeznać w tym, którzy bukmacherzy oferują darmowe zakłady w zamian za wpłaty na konto.