Arda Gueler o relacji z Carlo Ancelottim. “Dodał mi pewności siebie”

Real Madryt zremisował 4:4 z Villarrealem w przedostatniej kolejce La Ligi. Jednym z najlepszych piłkarzy tego meczu był Arda Gueler, który po ostatnim gwizdku podziękował Carlo Ancelottiemu.

Arda Gueler i Carlo Ancelotti
Aflo Co. Ltd. / Alamy Na zdjęciu: Arda Gueler i Carlo Ancelotti

Arda Gueler błyszczy w La Lidze, podziękował Carlo Ancelottiemu

Real Madryt w niedzielę wieczorem na wyjeździe zmierzył się z Villarrealem w spotkaniu 37. kolejki La Ligi. Hitowy mecz hiszpańskiej ekstraklasy miał szalony przebieg – Królewscy po pierwszej połowie prowadzili 4:1, ale starcie ostatecznie zakończyło się remisem 4:4. Cztery bramki tego wieczoru zdobył Alexander Sorloth, który zapewnił cenny punkt Żółtej Łodzi Podwodnej.

Natomiast po stronie gości najlepszym piłkarzem na boisku był Arda Gueler. Turecki pomocnik znowu otrzymał szansę od pierwszej minuty i tym razem odpłacił się dwoma golami. Utalentowany zawodnik tym samym podczas aktualnej kampanii La Ligi może pochwalić się 6 trafieniami w niespełna 400 minut. Były piłkarz Fenerbahce Stambuł ocenił swój dotychczasowy pobyt w stolicy Hiszpanii.

Kiedy nie grałem, Carlo Ancelotti zawsze ze mną rozmawiał, mówił, żebym był cierpliwy, dalej pracował, a wreszcie nadejdzie mój czas. Te słowa dodały mi pewności siebie. Całkowicie zaaklimatyzowałem się już w drużynie. Z tego miejsca pragnę podziękować moim kolegom z zespołu, trenerowi i wszystkim fanom za niesamowite wsparcie. Chcę pomóc drużynie, strzelając więcej goli – powiedział Arda Gueler w rozmowie z klubową telewizją Realu Madryt.