FC Barcelona i PSG celują w gwiazdę SSC Napoli

Chwicza Kwaracchelia prawdopodobnie w trakcie letniego okna transferowego zmieni barwy klubowe. Tymczasem ciekawe wieści na temat zawodnika przekazała La Gazzetta dello Sport.

Chwicza Kwaracchelia
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Chwicza Kwaracchelia

Chwicza Kwaracchelia na radarze FC Barcelony i Paris Saint-Germain

Chwicza Kwaracchelia to jedna z największych gwiazd w Serie A. Nie milkną spekulacje dotyczące przyszłości zawodnika. 23-latek jest wciąż monitorowany przez FC Barcelonę i Paris Saint-Germain. Ciekawymi wieściami na temat Gruzina podzieliła się z kolei La Gazzetta dello Sport. Źródło przekonuje, że zawodnik może niebawem przedłużyć umowę z SSC Napoli. Jednocześnie w kontrakcie piłkarza może zostać wpisana suma odstępnego. Wkrótce ma dojść do spotkania prezydenta klubu Aurelio De Laurentiisa z menedżerem piłkarza Mamuką Jugelim.

POLECAMY TAKŻE

W przestrzeni medialnej pojawiły się już informacje dotyczące żądań Gruzina. Kwaracchelia oczekuje podobno zarobków na poziomie pięciu milionów euro rocznie. Tymczasem sternicy klubu z Neapolu są gotowi zaproponować zawodnikowi apanaże na poziomie czterech milionów euro.

Ciekawe jest też to, że sternik Napoli nie wykluczył zdecydowanie scenariusza związanego z transferem z Kwaracchelią. Niemniej według medialnych doniesień najbardziej prawdopodobne rozwiązanie związane jest z przedłużeniem umowy piłkarza. Dopiero później miałby mieć miejsce transfer wychodzący.

Gruziński zawodnik jest wart ponad 100 milionów euro. Kwaracchelia obok Victora Osimhena jest jednym z najwartościowszych graczy w drużynie. Aktualnie może liczyć na zarobki na poziomie 1,5 miliona euro. Kontrakt piłkarza obowiązuje natomiast do 2027 roku.

Czytaj więcej: Casemiro zareagował na ciosy w swoją stronę. “To brak szacunku”

Komentarze