Najlepsze aplikacje bukmacherskie – grudzień 2023

Aplikacja bukmacherska to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt oferty bukmachera. Obstawianie zakładów za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera jest nie tylko wygodne, ale też umożliwia skorzystanie z dodatkowych bonusów przygotowanych przez bukmachera. Przedstawiamy najlepsze aplikacje bukmacherskie od legalnych operatorów oraz najciekawsze promocje dla ich użytkowników.

najlepsze aplikacje bukmacherskie

Jaka jest najlepsza aplikacja bukmacherska w 2023? Ranking

Bukmacherzy starają się dostarczyć swoim graczom jak najlepsze aplikacje do obstawiania meczów. Konkurencja na rynku jest ogromna, bo mamy obecnie kilkunastu legalnych operatorów, którzy oferują swoją wersję aplikacji mobilnej. Na pierwszy rzut oka mogą one się prezentować dość podobnie, ale wystarczy korzystać z nich dłużej niż chwilę, aby zauważyć różnice. Poniżej uporządkowaliśmy najlepsze aplikacje bukmacherskie, a każda z nich została przez nas dokładnie sprawdzona. Aktualny ranking aplikacji bukmacherów prezentuje się następująco:

 1. STS
 2. Fortuna
 3. Betclic
 4. Superbet
 5. Etoto
 6. BETFAN
 7. forBET
 8. TOTALbet
 9. LV BET
 10. Fuksiarz

Czołówka zdecydowanie odbiega tutaj jakością od konkurencji i choć trudno było ustalić początkową kolejność, to najlepsza piątka wyraźnie zdystansowała resztę stawki. W niniejszej recenzji skupiliśmy się na tym, aby zaproponować graczom wybór najlepszej aplikacji bukmacherskiej. Skoro tak, przybliżamy sylwetki topowych appek mobilnych od legalnych operatorów.

STS

iOS
Android
Pobierz aplikację

Betfan

iOS
Android
Pobierz aplikację

Superbet

iOS
Android
Pobierz aplikację

Fortuna

iOS
Android
Pobierz aplikację

etoto

iOS
Android
Pobierz aplikację

Betclic

iOS
Android
Pobierz aplikację

Fuksiarz

Android
Pobierz aplikację

Totalbet

iOS
Android
Pobierz aplikację

forBET

iOS
Android
Pobierz aplikację

ComeOn

iOS
Android
Pobierz aplikację

STS – najlepiej działająca aplikacja bukmacherska

W STS aplikacja już dawno stała się głównym produktem bukmachera, a trzeba zaznaczyć, że jest ona stale ulepszana. Regularnie wprowadzane są aktualizacje, które mają na celu usprawnienie appki bukmacherskiej, aby jak najlepiej służyła typerom. Eksperci podkreślają łatwość w korzystaniu z aplikacji, a także jej płynne działanie, które sprawia, że gra jest jeszcze przyjemniejsza. Dostępne są różne rodzaje logowania, więc to od gracza zależy, która metoda jest dla niego najwygodniejsza.

Oczywiście aplikacja bukmacherska STS jest dostępna zarówno dla posiadaczy iOS, jak i Androida, a niewątpliwą zaletą jest opcja śledzenia wydarzeń na żywo z meczów, dzięki transmisjom live. Aplikacja bukmachera gwarantuje dostęp do wszystkich funkcjonalności niezbędnych przy obstawianiu zakładów, a do tego maksymalnie ułatwia kwestię płatności. Ostatnim plusem będą szybkie i częste powiadomienia o aktywnych promocjach i ofercie, wystarczy mieć zaktualizowaną wersję appki. Jedyną rzeczą, której nam brakuje, to specjalny bonus dla użytkowników aplikacji mobilnej, więc to naszym zdaniem należałoby zmienić.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Aplikacja bukmacherska STS w pigułce:

 • kompletna oferta bukmachera,
 • prosta weryfikacja i konfiguracja konta gracza,
 • możliwość skorzystania ze wszystkich dostępnych bonusów,
 • transmisje na żywo,
 • płynne działanie bez zawieszeń,
 • bezproblemowe płatności,
 • przyjazna dla oka szata graficzna,
 • dużo opcji logowania,
 • łatwe korzystanie z aplikacji nawet dla nowicjuszy.

Fortuna – najlepsza aplikacja bukmacherska pod względem promocji

Najlepsze aplikacje do obstawiania meczów charakteryzują się tym, że gracze chętnie sami z nich korzystają. W Fortunie aplikacja bukmacherska stoi na bardzo wysokim poziomie, a do tego regularnie informuje swoich użytkowników o aktualnych promocjach. Właściwie na każdy dzień bukmacher przygotował specjalną ofertę, więc przy okazji najatrakcyjniejszych wydarzeń sportowych możemy liczyć na coś ekstra od operatora Fortuna. Aplikacja bukmacherska umożliwia nam błyskawiczne logowanie przy pomocy czytnika rysów twarzy czy też linii papilarnych, więc bez problemu błyskawicznie znajdziesz się na swoim koncie po prostu uruchamiając appkę.

Kwestia dostępności jest tutaj niepodważalna, więc zarówno użytkownicy Androidów, jak i iPhone’ów będą zadowoleni. Do klasycznego designu w kolorystyce Fortuny aplikacja oferuje nam możliwość wyboru pomiędzy jasnym i ciemnym trybem w zależności, która wersja akurat będzie dla nas lepsza. Poza tym warte wyróżnienia są szybkie wpłaty i wypłaty środków, ale na tle konkurencji dobrze wyglądają transmisje na żywo, które można śledzić w trybie pełnoekranowym i obstawiać responsywne zakłady na żywo. Podobnie jak w przypadku poprzednika, nie możemy jednak liczyć na żaden dodatkowy bonus za aplikację bukmacherską.

Fortuna aplikacja bukmacherska w pigułce:

 • liczne powiadomienia o promocjach w aplikacji,
 • sprawnie działające zakłady na żywo,
 • transmisje online w trybie pełnego ekranu,
 • wygodne i błyskawiczne logowanie,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • możliwość wyboru pomiędzy jasnym i ciemnym layoutem,
 • szeroka oferta, nieodbiegająca od strony internetowej,
 • automatyczne przełączanie kuponów po spełnieniu warunków promocji.

Betclic – najbardziej wszechstronna aplikacja bukmachera

Bogate doświadczenie i zaplecze finansowe pozwalają Betclicowi utrzymywać się w czołówce polskich bukmacherów. Aplikacja mobilna Betclic należy do ścisłego topu i to pozostaje niezmienne od lat. Przyjazny dla gracza design i płynne działanie appki witają nas już od samego jej uruchomienia. Nie ma tu mowy o żadnych zawieszeniach czy nieplanowanych awariach systemu, więc aplikacja do obstawiania meczów działa bez zarzutu. Oprócz iOS i Androida dochodzi nam tutaj wsparcie ze strony App Gallery dla użytkowników Huawei.

Pod względem funkcjonalności mało który bukmacher może się pochwalić tak intuicyjnymi rozwiązaniami, więc Betclic zdecydowanie możemy zaliczyć do grona najlepszych aplikacji bukmacherskich. Grafiki są bardzo duże i wyraźne, więc nie da się przeoczyć dostępnych opcji, a tych jest tutaj od groma. W przypadku Betclic aplikacja dawno już prześcignęła stronę internetową i o wiele przyjemniej się z niej korzysta. Bez problemu dokonamy wpłaty czy wypłaty w kilkadziesiąt sekund, a łatwość w obsłudze zachwyci nawet niedoświadczonych graczy. Funkcje aplikacji bukmachera uzupełniają transmisje live, które można śledzić na pełnym ekranie urządzenia, a serca graczy skradła charakterystyczna grafika prezentowana przez Betclic po wygranej.

Aplikacja bukmacherska Betclic w pigułce:

 • fantastyczna strona wizualna aplikacji,
 • powiadomienia o promocjach i stanie zakładów,
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty,
 • transmisje dostępne w trybie pełnego ekranu,
 • łatwość obsługi,
 • logowanie odciskiem palca lub skanem twarzy,
 • widoczny rozkład typów graczy na konkretne zdarzenia,
 • możliwość ustawienia własnych preferencji dotyczących kontaktu.

Superbet – najlepsza aplikacja bukmacherska według graczy

Opinie graczy w dużej mierze wpływają na to, jak wyglądają najlepsze aplikacje. Zakłady bukmacherskie stały się bardzo popularne, więc mnóstwo osób może wyrazić swoje zdanie na temat typowania z poziomu aplikacji mobilnej. Prześledziliśmy liczne recenzje i wynika z nich jasno, że to Superbet posiada najlepszą aplikację bukmacherską na rynku. Od dłuższego czasu jest to operator, który wymieniany jest w gronie ścisłej czołówki, a niebagatelny wpływ miała na to jego aplikacja. Pozwala ona na bardzo szybkie operowanie na swoim koncie i korzystanie z wszelkich dostępnych funkcji bukmachera. Do tego jest dobrze przygotowana od strony graficznej i oferuje nam wybór kolorystyki w zależności od upodobań.

Do tego dochodzi zaleta, której nie sposób pominąć, czyli bonus za pobranie aplikacji bukmacherskiej. Gracze bez wielkiego wysiłku mogą zgarnąć dodatkowe 20 zł na zakłady i to jest znaczne ulepszenie w porównaniu z konkurencją. Ponadto gracze wyróżniają prostotę systemu płatności i możliwość praktycznie nieograniczonego kontaktu z działem obsługi klienta. Dostępne są powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach, newsy i statystyki, więc nie ma szans, aby graczowi umknęło jakiekolwiek interesujące zdarzenie. Trudno nie ulec wrażeniu, że mamy do czynienia z aplikacją bukmacherską kompletną, bo znajdziemy tu także transmisje na żywo, których jednak jakość pozostawia do życzenia.

Aplikacja bukmacherska Superbet w pigułce:

 • wysokiej klasy layout i design aplikacji,
 • bonus 20 zł za pobranie appki,
 • powiadomienia o nadchodzących zdarzeniach,
 • newsy i statystyki dla graczy,
 • prosty system płatności,
 • transmisje online,
 • opcja dopasowania wyglądu aplikacji do własnych upodobań.

Etoto – najprostsza w obsłudze aplikacja mobilna bukmachera

Ostatnią z wyróżnionych przez z nas aplikacją do obstawiania meczów jest ta od bukmachera Etoto. Prezentuje się ona ładnie od strony estetycznej, co na pewno działa na plus dla odbiorców. Przejrzysty układ funkcjonalności appki ułatwia korzystanie z niej, a szybkie rozliczenia zakładów sprawiają, że można tu obstawiać zakłady bez zbędnego czekania. Aplikacja bukmacherska Etoto działa bez zacięć, a dostępne funkcjonalności zapewniają pełen komfort gry. Użytkownik może wybrać, czy chce się logować za pośrednictwem odcisku palca czy kodu PIN, więc nieco brakuje nam czytnika twarzy.

Jeśli korzystasz z usług Etoto lub się do tego przymierzasz, koniecznie pobierz aplikację mobilną, ponieważ dzięki niej otrzymasz natychmiastowe powiadomienia o dostępnych ofertach specjalnych. Bez problemu skorzystamy tutaj z wpłat i wypłat na konto, a obstawianie zakładów na żywo przy tak responsywnej aplikacji to sama przyjemność. Na końcu pozostaje plus za to, że sama aplikacja Etoto nie zajmuje wiele miejsca, choć pewnie lepszą zachętą dla graczy byłby dodatkowy bonus w appce.

Aplikacja bukmacherska Etoto w pigułce:

 • ciekawy design aplikacji,
 • wszystkie opcje, które dostępne są na stronie bukmachera Etoto,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • sprawny system zakładów na żywo,
 • promocje dla użytkowników korzystających z aplikacji,
 • przyjemna nawigacja,
 • intuicyjny interfejs

Bonus za aplikację bukmacherską – gdzie dostać?

Niektórzy bukmacherzy oferują dodatkowy bonus za zainstalowanie i korzystanie z aplikacji mobilnej. Tak jest w Superbet zakłady bukmacherskie, w którym otrzymasz 20 zł bonusu za pobranie aplikacji bukmachera w ciągu 7 dni od dnia wpłacenia pierwszego depozytu. Aby odebrać bonus należy oczywiście zalogować się w aplikacji.

Warunki obrotu nie są skomplikowane, bowiem wystarczy zaledwie jeden obrót po kursie min. 1.80, by cieszyć się z dodatkowych środków na koncie depozytowym. Na wykonanie obrotu masz 10 dni. Pamiętaj o podaniu kodu GOAL w trakcie rejestracji w Superbet, aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej i odebrać dodatkowe 20 zł bonusu z aplikacją bukmacherską.

bukmacher Ocena Bonus aplikacja
1 STS 97/100 1560+250 zł aplikacja STS
2 Betfan 95/100 450 zł aplikacja Betfan
3 Superbet 94/100 3755+600 zł aplikacja Superbet

Czym są aplikacje bukmacherskie?

Czym tak właściwie jest aplikacja mobilna? Bukmacher bez względu na to, czy mówimy tutaj o STS, Betclicu, Fortunie, czy jeszcze innej firmie, przygotował aplikację bukmacherską z myślą o typowaniu zakładów niezależnie od miejsca przebywania. Tym są właśnie aplikacje do obstawiania meczów, które mają za zadanie to maksymalnie ułatwić.

Nie jest żadnym sekretem, że to właśnie wokół zakładów mobilnych rynek bukmacherski zaczyna koncentrować się coraz bardziej. Kilka ładnych lat wstecz, kiedy zakłady wchodziły do sieci, nikt nie myślał, że będą one aż tak łatwo dostępne. Technologia idzie jednak do przodu w zadziwiającym tempie. To, co jeszcze nie tak dawno było sferą marzeń, teraz staje się rzeczywistością.

Najlepsza aplikacja bukmacherska to ta łatwo dostępna

Dostępność zakładów bukmacherskich jest ogromna, a rynek wciąż się poszerza. Już nie musisz siedzieć przed komputerem i wyczekiwać na konkretny mecz, by obstawić jego wynik. Teraz wystarczy smartfon, bądź tablet i dostęp do Internetu. Dzięki takim platformom, jak aplikacje bukmacherskie, możesz obstawiać zakłady z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Bez względu na to, czy jesteś na wakacjach, w pociągu, w pracy (choć tu zalecamy ostrożność) – bierzesz urządzenie mobilne, na którym zainstalowana jest aplikacja bukmacherska, odpalasz ją i grasz. Jest to coraz prostsze i jak wspomnieliśmy, jeszcze bardziej dostępne. Głównie dlatego, że operatorzy stale rozwijają swoje aplikacje bukmacherskie. Dzięki aplikacji możesz bezzwłocznie obstawić typy bukmacherskie na jutro z wyprzedzeniem i cieszyć się z szybko stworzonego kuponu.

Aplikacje mobilne bukmacherzy traktują niezwykle priorytetowo. Właśnie ze względu na rosnące zainteresowanie na zakłady mobilne. Możesz wierzyć lub nie, ale ruch z urządzeń mobilnych w zakładach bukmacherskich prześcignął już tradycyjne obstawianie z komputera! Prognozy są jeszcze bardziej ciekawe. Już za kilka lat, nawet 95% zakładów może być zawieranych właśnie za pośrednictwem tabletów i smartfonów.

Reasumując, jak zatem najkrócej scharakteryzować aplikacje mobilne? Bukmacher (nazwy celowo nie podajemy, gdyż chcemy, by nasz ranking był jak najbardziej obiektywny) napisał kiedyś, że aplikacja ma zoptymalizować zawierane przez graczy zakłady. Aplikacja bukmacherska ma być przede wszystkim:

 • łatwo dostępna,
 • przejrzysta, 
 • funkcjonalna,
 • szybka.

Skąd pobrać aplikacje?

Bukmacher z reguły korzysta z dwóch głównych systemów operacyjnych – Androida oraz iOS. Nie tyczy się to konkretnej firmy bukmacherskiej, ale wszystkich zakładów dostępnych na polskim rynku. Coraz rzadziej, choć zagranicą da się spotkać pojedyncze przypadki, wspierany jest Windows Phone.

Dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, że Android i iOS są zdecydowanymi hegemonami rynku mobilnego. Przygotowanie funkcjonalnej aplikacji bukmacherskiej to duży wydatek dla legalnych operatorów, który niekoniecznie opłaca się w przypadku mniej popularnych systemów operacyjnych, gdzie liczba użytkowników nie jest zbyt duża.

Oczywiście nie oznacza to też, że użytkownicy Windows Phone, czy innych systemów zostali zostawieni na pastwę losu. Bukmacherzy przygotowali dla nich strony mobilne, które omówimy w dalszej części naszego artykułu.

Bukmacherzy aplikacje mobilne udostępniają, jak już wspomnieliśmy na Androida oraz iOS’a. Z pozoru aplikacje bukmacherskie niewiele się od siebie różnią, ale ściągnięcie wersji dla Androida może przyprawić początkujących graczy o niemały ból głowy. Dlatego poniżej opisujemy, jak to zrobić.

Aplikacje bukmacherskie – Android

Android to bez wątpienia najpopularniejsza platforma mobilna. Choć panuje ogólnoprzyjęty trend, że iOS jest czymś bardziej luksusowym, to jednak dostępność i przede wszystkim cena Androida sprawia, że klienci częściej sięgają po urządzenia właśnie z tym systemem.

Wobec tego warto sprawdzić, gdzie znajduje się do pobrania aplikacja mobilna. Bukmacher STS, Betclic, Fortuna, LVBET, a także każdy inny nie umieścił aplikacji w Sklepie Play. Dlaczego? Takie pytanie zwykli zadawać początkujący gracze. Odpowiedź na nie jest prosta. Firma Google ma jasną politykę, która nie zezwala na umieszczanie aplikacji hazardowych w oficjalnym sklepie. Wobec tego, nie trafiły tam też aplikacje legalnych bukmacherów, mimo, że są w pełni zgodne z prawem. Trzeba sobie więc poradzić nieco inaczej:

 • Plik instalacyjny pobierzesz bezpośrednio ze strony konkretnego bukmachera. Każdy bukmacher na stronie głównej umieścił odnośnik nazwany “aplikacja”, bądź “aplikacja mobilna”. Bukmacher po kliknięciu w niego wyświetli stosowną informację, przedstawiającą wskazówki pobierania aplikacji.
 • Najpierw trzeba zezwolić swojemu urządzeniu na pobranie aplikacji z innego źródła niż oficjalne. Nie musisz się przejmować żadnym złośliwym oprogramowaniem. Decyzja dotyczy tylko aplikacji bukmacherskiej, którą właśnie chcesz zainstalować.
 • Po pobraniu appki należy ją zainstalować, więc upewnij się, że masz wystarczająco miejsca na swoim urządzeniu. Zazwyczaj aplikacje bukmacherskie nie ważą zbyt wiele, ale lepiej zrobić to na wszelki wypadek.
 • Gdy już zainstalujesz aplikację mobilną bukmachera, jest ona gotowa do użycia. Zaloguj się na swoje konto lub je załóż i graj, kiedy tylko chcesz.

Dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że przed zainstalowaniem aplikacji bukmacherskiej na Androidzie, musisz jeszcze dokonać zmian ustawień bezpieczeństwa swojego telefonu. W tym celu w Ustawieniach – Prywatność, należy zaznaczyć zgodę, na instalowania aplikacji pochodzących z nieznanych źródeł. To zabezpieczenie, które Android standardowo stosuje, jeżeli chcemy zainstalować plik spoza Sklepu Play.

Aplikacje mobilne – bukmacher dla iOS

Nieco mniej zawiłości jest w przypadku iOS. Polityka Apple jest inna, niż Google. Gigant z Cupertino pozwala umieszczać aplikacje bukmacherskie i kasynowe w oficjalnym sklepie App Store.

Dlatego też bez trudu w swoim iPhone, czy iPadzie odpalasz sklep Apple i pobierasz aplikację, a już po chwili cieszysz się możliwością stawiania mobilnych zakładów.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że na stronie zakładów bukmacherskich dostępne są też do pobrania aplikacje mobilne. Bukmacher podobnie, jak w przypadku Androida, tak dla iOS zamieścił odnośnik do bezpośredniego ściągnięcia appki.

Jak obstawiać na telefonie z aplikacji bukmachera?

Wiesz już, jak wygląda kwestia pobrania aplikacji mobilnej dla Androida oraz iOS. A co po jej zainstalowaniu? Jak obstawiać na telefonie, czy to trudne? Takie pytania najczęściej kotłują się w głowach początkujących graczy.

Zacznijmy od początku. Aplikacje mobilne bukmacherzy dostosowali tak, żeby obstawianie zakładów było niezwykle łatwe. Tak naprawdę nie różni się ono niczym, od tego znanego ze strony internetowej. Detale, niuanse, czy jak tego by nie nazwać zostaną przez Ciebie wychwycone w kilkanaście sekund.

Każdy bukmacher aplikacje mobilne przygotował z myślą nie o tym, żeby skomplikować stawianie zakładów, ale żeby je ułatwić. Wszystko zatem musi być przejrzyste i podobne do tego, do czego przyzwyczaili się gracze na początku zakładów online.

Aplikacja bukmacherska ma za zadanie poprawę niektórych czynności – na przykład przez wprowadzenie szybkich zakładów dwoma kliknięciami, czy logowanie – za pośrednictwem odcisków palców. Ważnym elementem aplikacji jest także jej optymalizacja – tak, by oferta bukmachera została idealnie dopasowana do Twojej rozdzielczości ekranu, a przede wszystkim, poszczególne zakładki przewijały się płynnie. Chyba nie raz w Internecie natrafiłeś na “rozjechane”, czy wolno ładujące się strony internetowe, korzystając z tabletu, czy telefonu? Właśnie chcąc temu zapobiec, wypuścili bukmacherzy aplikacje mobilne.

Jak obstawiać na tablecie?

Nie będziemy zbytnio oryginalni i napiszemy wprost – obstawianie na tablecie nie różni się niczym, od obstawiania na telefonie.

Podobnie, jak w przypadku smartfonów, tak i tutaj bukmacherzy aplikacje mobilne przygotowali po to, aby upłynnić stawianie zakładów. Tak, by wszystko działało szybko i przejrzyście.

Oczywiście jak już wcześniej wspomnieliśmy, warto zerknąć na to, jak pobrać samą aplikację. Sposób jej instalacji różni się w zależności od systemu operacyjnego Twojego smartfona, czy tabletu – gracze z Androidem nie znajdą żadnej appki bukmacherów w Sklepie Play, a jedynie bezpośrednio na stronie zakładów bukmacherskich.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze aplikacji bukmacherskiej?

Jaka jest najlepsza aplikacja mobilna? Bukmacher, który ją udostępnia zostanie przedstawiony przez nas już za chwilę. Najpierw jednak zerknij, czym kierować się przy wyborze aplikacji.

Przede wszystkim punktem wyjściowym jest to, czy bukmacher mobilnie – za pośrednictwem appki obsługuje Twój system operacyjny. Niemal wszystkie aplikacje mobilne bukmacherzy w Polsce przygotowali dla systemów Android i iOS. Zdarzają się jednak przypadki, że któryś bukmacher oferuje tylko platformę dla Androida. Jasne więc będzie, że jako użytkownik iOS z niej nie skorzystasz i odwrotnie.

Drugą istotną kwestią jest funkcjonalność aplikacji mobilnej, czyli to, na co pozwala appka. Co powinien więc dostarczyć bukmacher? Aplikacja mobilna godna uwagi, to taka, dzięki której możesz zawierać wszystkie zakłady przedmeczowe, a także na żywo.

Oczywiście do zakładów potrzebna jest kasa. Dlatego porządna appka powinna także umożliwiać dokonywanie szybkich wpłat i przede wszystkim wypłat wygranych.

Pożądany przez graczy jest także dostęp do transmisji wideo. Streaming odgrywa bowiem coraz większą rolę w świecie bukmacherki.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera – to właśnie aplikacja z klasą powinna umożliwić Ci jego zarejestrowanie.

I co najważniejsze, ułatwienia – szybsze zakłady, łatwe logowanie.

No i byśmy zapomnieli. Sporym handicapem aplikacji mobilnej są także bonusy. Jeżeli appka dostarcza najważniejsze funkcje, pełną ofertę, to dedykowane bonusy mobilna są istną wisienką na torcie, podkreślającą jakość aplikacji.

Co wpływa na naszą ocenę? Jak powstał ranking aplikacji bukmacherów?

Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza? Jeszcze chwila, jeszcze moment i dowiesz się, który to bukmacher. Aplikacje mobilne oceniliśmy pod kątem najważniejszych naszym zdaniem cech, które opisaliśmy wyżej.

Jak dokonaliśmy porównania? Nie skupiliśmy się tylko na teorii. Nasi redaktorzy, współtworzący tą analizę, przetestowali wszystkie aplikacje mobilne od legalnych bukmacherów. To właśnie na tej podstawie zebraliśmy opinie – plusy, a także minusy każdej platformy.

Dlaczego możesz zaufać naszym opiniom?

No właśnie dlaczego? Po pierwsze, staramy się zawsze dostarczać rzetelne recenzje. Jeżeli śledziłeś już naszą stronę, to zapewne zauważyłeś ten fakt. Po drugie, nie stoją za nami żadni bukmacherzy. Aplikacje mobilne oceniliśmy zgodnie z własnymi wymaganiami.

Oczywiście, od każdej rejestracji mamy określoną prowizję z programu partnerskiego. Jeżeli zdecydujesz się na grę, będzie nam niezwykle miło. Nie zależy nam jednak na tym, byś zarejestrował się na przykład w LVBET, a nie w ETOTO. Wybór bukmachera zależy od Ciebie i mamy nadzieję, że naszymi recenzjami pomożemy, byś dokonał właściwego wyboru. Koniec, końców, to przecież Ty decydujesz, gdzie zagrasz.

Aplikacja bukmacherska, a strona mobilna

Bukmacher – aplikacja mobilna, jak działa, z czym to się je oraz na co zwrócić uwagę, to już wiesz. A czym jest strona mobilna?

Aplikacja mobilna to platforma dostosowana dla określonego systemu operacyjnego – najczęściej Android oraz iOS. Najlepsza aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich funkcji strony internetowej, a także daje coś ekstra – szybkie zakłady, łatwiejsze logowanie, dodatkowe bonusy, czy powiadomienia push.

W przypadku strony mobilnej, ta dostępna jest niezależnie od systemu. Strony mobilnej w przeciwieństwie do aplikacji nie trzeba instalować, algorytmy bukmachera same ją załadują na Twoim urządzeniu. Wystarczy, że w przeglądarce wklepiesz adres danego bukmachera, a na Twoim smartfonie, czy tablecie załaduje się zoptymalizowana witryna – właśnie strona mobilna. Ona nie ma tak wielu funkcji, jak aplikacja bukmacherska. Zazwyczaj strona mobilna to uboższa siostra strony internetowej. Jest ona jednak stworzona tak, by działała płynnie, a także wyświetlała w odpowiedniej rozdzielczości wszystkie elementy.

Jaka jest najlepsza aplikacja mobilna?

Najlepsza aplikacja mobilna? Bukmacher STS wygrywa! Analizując appkę od STS musimy przyznać, że ma ona wiele zalet i praktycznie tylko dwa małe mankamenty. Żeby nie było zbyt kolorowo zacznijmy właśnie od wad. Appka bukmachera nie jest dostępna dla Windows Phone (ale to nie wyjątek u polskich operatorów), a często nie da się w niej spotkać bonusów mobilnych.

Bez względu na to, jaki to bukmacher, aplikacja mobilna ma swoje wady i zalety. W przypadku STS lista zalet jest jednak zdecydowanie dłuższa w stosunku do wcześniejszych minusów:

 • Przede wszystkim aplikacja STS pozwala na dostęp do pełnej oferty zakładów: zakłady przedmeczowe, na żywo, Betgames, zakłady wirtualne, czy esport – to wszystko obstawisz z tabletu, czy telefonu.
 • Jeżeli nie masz konta, to z łatwością zarejestrujesz się w aplikacji mobilnej, korzystając z szybkiej rejestracji – bez weryfikacji!
 • Bukmacher udostępnia także w aplikacji funkcję STS TV, dzięki której obejrzysz atrakcyjne transmisje na żywo.
 • Brak Ci kasy na grę, albo chcesz wypłacić wygrane? W aplikacji STS możesz skorzystać z błyskawicznych metod płatności (24/7)
 • Do appki zalogujesz się bardzo szybko, dzięki Touch ID, czy Face ID. Opcjonalnie możesz ustalić logowanie za pośrednictwem kodu PIN.
 • Dzięki powiadomieniom push zostaniesz poinformowany o najnowszych promocjach, bonusach, czy najciekawszych wydarzeniach w ofercie bukmachera STS.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji są też kolejne plusy, którymi cechuje się aplikacja mobilna. Bukmacher STS zadbał o przejrzystość oraz intuicyjność swojej platformy mobilnej. Dobrze dobrana kolorystyka, która nie męczy oczu, a także wszystkie elementy, znajdujące się tam, gdzie powinny powodują, że to absolutny top na rynku bukmacherskim!

Jaka jest najlepsza strona mobilna?

Bukmacher mobile to nie tylko aplikacja mobilna, ale także strona mobilna. Wszak nie wszyscy mają Androida, czy iOS.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Tutaj, kolejny raz stawiamy na STS. Strona mobilna została dobrze dopasowana, tak, by gracze z mniej popularnymi systemami, jak chociażby Windows Phone mogli czuć się jak najmniej zawiedzeni. Oczywiście nawet najlepsza strona mobilna nie zastąpi aplikacji, ale w przypadku STS można mówić o pewnego rodzaju kompromisie. W opiniach graczy strona mobilna jest przejrzysta i dostarcza naprawdę dużo funkcji, jak na okrojoną wersję strony internetowej.

Z której aplikacji najlepiej korzystać?

STS Zakłady bukmacherskie aplikacja – to naszym zdaniem appka, z której najlepiej skorzystać. Dlaczego? To opisaliśmy już powyżej, ale zróbmy teraz duży skrót, jeżeli nie chcesz aż tak bardzo wczytywać się w zalety i wady.

Aplikacja STS charakteryzuje się trzema najważniejszymi cechami:

 • funkcjonalność, 
 • przejrzystość
 • dostępność. 

Dużo funkcji, przyjazny design, dostępność zarówno dla Androida, jak i iOS – to wszystko dostarcza, naszym zdaniem, najlepsza aplikacja bukmacherska na polskim rynku.

Sprawdź także nasz ranking bukmacherów.

FAQ – najlepsze aplikacje bukmacherskie (pytania graczy)

Często pojawiają się pytania o najlepsze aplikacje bukmacherskie, a także bardziej szczegółowe wątpliwości odnośnie ich funkcjonowania. Poniższa część ma pomóc graczom wyjaśnić wszystkie najważniejsze kwestie.

Czy każda aplikacja do obstawiania meczów jest za darmo?

Tak, są one dostępne za darmo. Gracze nie muszą absolutnie nic płacić za pobranie i zainstalowanie aplikacji.

Czy są dostępne aplikacje bukmacherskie z bonusem?

Aktualnie bonus za aplikację jest dostępny u bukmachera Superbet. Mamy nadzieję, że inni operatorzy podążą również za jego przykładem.

Czy aplikacja umożliwia dokonywanie płatności i wypłat?

Tak. Gracze mogą swobodnie i szybko wpłacać środki na grę oraz wypłacać swoje wygrane na konto bankowe. Jest to bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut.

Czy aplikacje bukmacherskie są w pełni legalne?

Część graczy (najczęściej użytkowników Androida) zastanawia się czy aplikacje bukmacherów są legalne, skoro nie ma ich w oficjalnym sklepie Google Play. Możemy potwierdzić, że wszyscy wymienieni operatorzy mają wymaganą licencję i korzystanie z ich usług jest całkowicie legalne.

Czy aplikacje do obstawiania są bezpieczne?

Nie ma powodu do obaw. Wszelkie dane, które powierzamy bukmacherowi muszą zostać odpowiednio zabezpieczone. Wynika to z ustaleń zawartych w wymaganiach licencyjnych Ministerstwa Finansów.