MŚ 2022: Francja – Dania

Mecz Francji z Danią zapowiada się jako zdecydowanie najciekawsze starcie fazy grupowej w grupie D podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Spotkanie zaplanowane zostało na 26 listopada 2022 roku o godzinie 17:00 na Stadium 974 w Dosze. Sprawdźcie naszą zapowiedź, a także jakie typy bukmacherskie proponujemy na ten mecz.  

Mecz Francja – Dania na MŚ 2022 w Katarze

RozgrywkiMŚ 2022 – grupa D
GospodarzReprezentacja Francji
GośćReprezentacja Danii
Miasto Doha
StadionStadium 974
Data i godzina26 sierpnia 2022 roku o godz. 17:00

Zapowiedź meczu

O tym jaki przebieg może mieć spotkanie grupowe Francji z Danią powiedzieć nam wiele mogą ostatnie dwa pojedynki tych reprezentacji, które zakończył się zwycięstwami Duńczyków 2:1 i 2:0. Czerwono-biali to drużyna niezwykle ułożona i zdyscyplinowana taktycznie. Dzięki temu zaszła tak daleko podczas ostatnich Mistrzostw Europy. Podopieczni Kaspera Hjumlanda imponują dojrzałością piłkarską i konsekwencją. Ich stopą achillesową jest jednak wąskie grono piłkarzy ofensywnych z najwyższej półki. Świadczyć może o tym m.in. powołanie dla Martina Braithwaite, który w FC Barcelonie w trakcie całego ubiegłego sezonu rozegrał raptem cztery mecze.

Mało która reprezentacja może pochwalić się tyloma klasowymi piłkarzami i gwiazdami światowego futbolu, co Francja. Pod tym względem równać jej się może jedynie Hiszpania i Brazylia. Didier Deschamps będzie miał niemały ból głowy podczas powołań na mundial. Wielu zawodników aspiruje do gry w kadrze, ale jak wiemy liczba miejsc jest mocno ograniczona. Problemem jest również to, jak poskładać grupę tak silnych indywidualności w zgraną i skuteczną drużynę. Stał się on zauważalny podczas ostatniej edycji Ligi Narodów. Poza tym pojawiają się coraz bardziej niepokojące doniesienia na temat zachowania Kyliana Mbappe, który w oczach kibiców zaczyna się rysować jako gwiazda z przebrzmiałym ego niezdolna do współpracy. 

Francja – Dania, historia

Jak już wspomnieliśmy, ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn zakończyło się zwycięstwem Duńczyków. W pierwszym z nich Francuzi prowadzili 1:0 po bramce Karima Benzemy, ale rywalom udało się odwrócić losy tego spotkania i zwyciężyć 2:1. Bohaterem czerwono-białych został wówczas zdobywca dwóch goli – Andreas Cornelius. W drugim spotkaniu Dania zwyciężyła pewnie 2:0 po trafieniach Kaspera Dolbera i Andresa Olsena. Bilans dotychczasowych pojedynków jest remisowy. Obie drużyny mają na swoim koncie po osiem wygranych.

Francja – Dania, ostatnie mecze

W poniższej tabeli przedstawiamy wyniki pięciu ostatnich meczów z udziałem reprezentacji Francji.

Tak z kolei wyglądają wyniki reprezentacji Danii w ostatnich pięciu rozegranych spotkaniach.

Francja – Dania, kursy bukmacherskie

Franja jako reprezentacja o kadrze z większą głębią, a także światowymi gwiazdami futbolu postrzegana jest mimo wszystko jako wyraźny faworyt meczu z Danią. Kurs na wygraną Francuzów wynosi 1.88. Remis wyceniany jest w przedziale 3.35-3.50. Stawiając na zwycięstwo Duńczyków możemy spodziewać się linii rzędu 4.20. Wskazuje to, że wygrana piłkarzy Hjulmand byłaby sporą niespodzianką. 

Francja – Dania, typy bukmacherskie

Historia ostatnich pojedynków tych reprezentacji jasno wskazuje, że są to zazwyczaj mecze dość wyrównane. Poza tym Trójkolorowym będzie towarzyszyła spora presja związana z wyjątkowo rozczarowującym występem podczas ostatniego Euro. Wielu francuskich piłkarzy ma coś do udowodnienia, a optymalne ustawienie poszczególnych elementów tej układanki stanowiło ostatnio dla Didiera Deschampsa spore wyzwanie. Duńczycy swoim udanym występem podczas Mistrzostw Europy narobili kibicom apetytu, ale w kraju nikt nie oczekuje od nich dotarcia do strefy medalowej. Dania może zaskoczyć i takie też są nasze przewidywania. Nasz typ: : Dania handicap +1.5.

Superbet
1.28
Dania (handicap plus 1.5)

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.