Napoli wstało z kolan! Niebywałe sceny w szlagierze Serie A [WIDEO]

Napoli do domu wróci z kompletem punktów. Lider tabeli Serie A w hicie kolejki pokonał Juventus 1:0. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry.

Juventus - Napoli
Pressfocus Na zdjęciu: Juventus - Napoli
  • Juventus miał niejedną szansę na pokonanie Napoli w niedzielnym hicie kolejki
  • Zwycięsko z tego meczu wyszło jednak Napoli, które wygrało 1:0
  • W spotkaniu zagrali Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński

Juventus ma czego żałować po hicie Serie A

Piłkarze Napoli zdominowali pierwsze 45 minut pod względem posiadania piłki. Lider Serie A nie potrafił jednak oddać celnego strzału. Co innego Juventus, który zagrażał rywalowi, aczkolwiek nie potrafił objąć prowadzenia.

Po zmianie stron Juventus długo nie potrafił oddać strzału na bramkę Napoli. W 83. minucie bramkę po solowym rajdzie zdobył Angel Di Maria. Gol nie został jednak uznany, ponieważ wcześniej faulu dopuścił się Arkadiusz Milik. Sędzia nie uznał też kolejnego gola Juventusu. Tym razem piłka opuściła boisko, gdy Dusanovi Vlahoviciowi asystował Federico Chiesa.

Napoli dwukrotnie było zatem w opałach. Finalnie wyszło jednak z tej konfrontacji zwycięsko. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry, kapitalnie podania posłał Hirving Lozano. Skorzystał z tego Giacomo Raspadori, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Wojciecha Szczęsnego. Napoli ograło Juventus 1:0.