Oszustwo „na Probierza”. Selekcjoner reprezentacji idzie na policję

Michał Probierz ostrzegł fanów w serwisie "X", że na portalu Facebook podszywa się pod niego oszust, który oferuje sprzedaż biletów na mecze mistrzostw Europy. Selekcjoner reprezentacji Polski prosi o ostrożność i zapowiedział, ze skieruje sprawę na policję.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Michał Probierz

Oszust podszywa się pod Probierza i sprzedaje bilety na Euro

Reprezentacja Polski w czerwcu weźmie udział w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Niemczech. Turniej rozgrywany bardzo blisko naszego kraju sprawił, że bilety na mecze Biało-czerwonych były gorącym towarem i rozeszły się w mgnieniu oka. Wielu chętnych, którzy chcieli wspierać nasz zespół narodowy za zachodnią granicą musiało obejść się smakiem.

POLECAMY TAKŻE

Duże zainteresowanie sprawia, że część fanów może zdecydować się na kupno biletów z tzw. drugiej ręki. Niestety, ale w takim przypadku trzeba uważać na wielu oszustów, którzy próbują wyłudzić pieniądze. Przed jednym z nich ostrzega nawet selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz w mediach społecznościowych.

Probierz w serwisie “X” poinformował, że oszust podszywa się pod niego na portalu Facebook oferując bilety na mecze mistrzostw Europy. Jak dodaje selekcjoner, profil został zgłoszony do administracji Facebooka, ale wciąż nie został zablokowany. Ponadto sprawę kieruje na policję.

Reprezentacja Polski Euro 2024 rozpocznie spotkaniem przeciwko Holandii, które odbędzie się 16 czerwca o godzinie 15:00. Następnym rywalem będą Austriacy (21 czerwca). Na zakończenie fazy grupowej Biało-czerwoni zmierzą się z Francuzami (25 czerwca).

Zobacz również: Klopp pożegnał się z kibicami Liverpoolu. I wskazał swojego następcę!

Komentarze