Euro 2020: Szwecja – Polska

Na zakończenie rywalizacji w fazie grupowej Euro 2020, reprezentację Polski czeka bardzo trudny pojedynek ze Szwecją. Wiele wskazuje na to, że jego wynik będzie decydował o wyjściu z grupy. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.

Obie drużyny będą miały już za sobą pojedynki z murowanym faworytem do wygrania grupy Hiszpanią, a także teoretycznie najłatwiejszym przeciwnikiem, który zostanie dopiero wyłoniony w marcowych barażach. Niewykluczone, że tylko zwycięzca tej konfrontacji będzie cieszył się z awansu do fazy pucharowej. Biało-czerwoni zdają sobie sprawę, że muszą przystąpić do tego meczu z co najmniej trzema punktami na koncie.

Szwecja – Polska, historia

Reprezentacja Szwecji jest jedną z drużyn, z którym reprezentacja Polski zawsze miała problemy. Potwierdza to również bilans dotychczasowych konfrontacji tych zespołów. Polacy wygrali tylko osiem z 26 rozegranych spotkań, z kolei Szwedzi na koncie mają 14 zwycięstw.

Mecz, który rozegrany zostanie w Dublinie, będzie pierwszym od 16 lat pojedynkiem obu drużyn. Po raz ostatni ze Szwecją mierzyliśmy się w towarzyskim spotkaniu w 2004 roku, który zakończył się wygraną 3:1 grających wówczas w roli gospodarzy Szwedów. Była to jednocześnie piąta z rzędu wygrana reprezentacji Szwecji z Polską.

Szwecja – Polska, kursy

Szwecja – Polska 1×2 kursy
Wygrana
Szwecji
Remis Wygrana
Polski
STS 2,70 3,20 2,70 Sprawdź ofertę STS
Betclic Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,70 3,20 2,55 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,70 3,25 2,70 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium Sprawdź ofertę Milenium
Etoto Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,55 3,45 2,70 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,67 3,30 2,55 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.02.2020 18:53

Zdaniem legalnych bukmacherów pojedynek nie ma faworyta. Spoglądając na kursy ofertowane przez bukmacherów, niektórzy dają nieco większe szanse Polsce, a niektórzy Szwecji. W niektórych przypadkach kurs na wygraną jednej i drugiej drużyny jest taki sam. Obecnie najwyższe kurs na wygraną Polaków – 2,70 – można znaleźć między innymi w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Szwecja – Polska, typy i przewidywania

Nie spodziewamy się niczego innego, jak bardzo trudnego spotkania dla reprezentacji Polski. Styl gry prezentowany przez Szwedów zawsze sprawiał Biało-czerwonym dużo problemów. Jeżeli jednak podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają w tym meczu na miarę swoich możliwości to z pewnością mogą myśleć o zdobyciu trzech punktów.

Promocje bukmacherów na Euro 2020

Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Szwecja – Polska, transmisja

Spotkanie reprezentacji Polski ze Szwecją rozegrane zostanie 24 czerwca o godzinie 18:00 w Dublinie. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP1 i TVP Sport.