REKLAMA
REKLAMA

Ćwiąkała wskazuje kandydata na następcę Brzęczka

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  20.11.2020 18:21
Ćwiąkała wskazuje kandydata na następcę Brzęczka

Henning Berg  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Tomasz Ćwiąkała jest jedną z tych osób, która ma jasne zdanie na temat selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Dziennikarz Canal+ w swoim ostatnim materiale na kanale na swoim kanale na portalu YouTube przedstawił nawet ciekawą kandydaturę do zastąpienia byłego trenera Wisły Płock.

Tomasz Ćwiąkała pozwolił sobie na krytykę selekcjonera Biało-czerwonych, przekonując, że reprezentacja pod jego batutą nie robi postępów. Popularny dziennikarz zaznacza wręcz, że zespół stoi w miejscu.

- Widzimy, że reprezentacja absolutnie nie robi postępu. Raczej stoi. Żadnego rozwoju nie dostrzegamy. Mecz z Włochami to była absolutna klęska, odarcie ze złudzeń - mówił szczery do bólu "Ćwiąki".

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski w listopadowych spotkaniach pokonała 2:0 Ukrainę. Z kolei w starciach z Włochami i Holandią schodziła z placu gry na tarczy. Squadra Azzurra pokonała Biało-czerwonych 2:0, z kolei Oranje zwyciężyli z "Orłami Brzęczka" 2:1.

- Uważam, że reprezentacja z tym selekcjonerem straciła rację bytu. Przyszedł czas na zmiany, by nie spalić eliminacji do mistrzostw świata. Jeśli kadra wygrywa, to pomimo tego selekcjonera - mówił Ćwiąkała.

Dziennikarz Canal+ wskazał kandydata do objęcia posady selekcjonera polskiej drużyny. Jest to trener dobrze znany kibicom Legii Warszawa. - Nie mam do niego 200-procentowego przekonania, Być może to nazwisko od "czapy", ale jeśli jakaś lista zostałaby stworzona, to taki szkoleniowiec miałby wiele atutów. To Henning Berg - wskazał Ćwiąkała.

Odnotujmy, że już 7 grudnia będzie miało miejsce losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw świata. Swoje pierwsze mecze w ramach kwalifikacji do mundialu Biało-czerwoni zagrają w drugiej połowie marca.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy