REKLAMA
REKLAMA

Fortuna z gwarantowanym bonusem za Puchar Polski

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  30.10.2020 13:58
Fortuna z gwarantowanym bonusem za Puchar Polski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już w ten weekend czeka nas rywalizacja w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Legalny bukmacher, który jest tytularnym sponsorem rozgrywek, przygotował specjalną promocję z tym związaną. Każdy, kto weźmie w niej udział ma szansę otrzymać bonus w wysokości 30 złotych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Jakie są zasady tej oferty? Bonus przygotowany przez Fortuna zakłady bukmacherskie zostanie przyznany każdemu, który w piątek i sobotę (oba dni) zdecyduje się postawić kupon przedmeczowy za minimum 30 złotych. Warunkiem jest zawarcie na nim co najmniej jednego zdarzenia związanego z meczami Fortuna Pucharu Polski. Jeżeli zostanie on spełniony na konto gracza trafi gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP. Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 2 listopada (godz. 9:00).


Przejdź na stronę Fortuny


Fortuna zwraca również uwagę na to, że jednemu graczowi przysługuje w tej promocji tylko jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Bonus, który trafi na konta 2 listopada, musi zostać aktywowany w ciągu 7 dni od daty jego przyznania.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy