REKLAMA
REKLAMA

Media: Man City przygotowuje nową ofertę za Koulibaly'ego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: SportItalia  |  17.08.2020 22:23
Media: Man City przygotowuje nową ofertę za Koulibalyego

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie środki masowego przekazu donoszą, że Manchester City jest w trakcie przygotowywania nowej oferty w sprawie transferu z udziałem Kalidou Koulibaly'ego. Spekuluje się, że angielski klub zaoferuje 70 milionów euro za Senegalczyka.

Wiele źródeł, w tym Sky Sport Italia, podaje że ostatnia oferta klubu z Premier League w wysokości 63 milionów euro została odrzucona, a prezydent Aurelio De Laurentiis oczekuje podobno 80 milionów euro za swojego zawodnika.

Wkrótce wszystko może być jasne


W każdym razie ekspert ds. transferów w Sportitalia, Alfredo Pedullà, twierdzi, że Manchester City przygotowuje się do złożenia nowej i ulepszonej propozycji, która ma zostać przedstawiona przedstawicielowi Serie A w ciągu najbliższych kilku dni.

Na dzisiaj nie są znane szczegóły planowanej oferty klubu z Premier League. Włoscy dziennikarze sugerują jednak, że cena wywoławcza za defensora mogła spaść, więc Man City może zaproponować 70-73 miliony euro plus premier za zawodnika Azzurrich.

Napoli postawione pod ścianą


Wpływ na to, że Napoli jest gotowe obniżyć cenę za Koulibaly'ego ma być to, że dopiero, gdy z klubem rozstanie się Senegalczyk, to włoski klub będzie mógł dopiąć transakcję z udziałem Gabriela, który ma trafić do Napoli z OSC Lille. Suma tej transakcji ma wynieść 28 milionów euro. Warto jednak odnotować, że czas nie działa na korzyść klubu z Kampanii, gdyż Brazylijczyka chce mieć w swoich szeregach również Arsenal FC.

W kontekście reprezentanta Senegalu warto też odnieść się do informacji SportItalia, które przekonują, że Napoli nie bierze pod uwagę innego rozwiązanie, jak rozliczenie za transfer Koulibaly'ego w gotówce. Ostatnio pojawiły się głosy, że Man City chciał w celu zmniejszenia sumy za transfer oddać do włoskiej ekipy Oleksandra Zinchenko.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

RaulMadrid | 17.08.2020 22:41

Maguire - Koulibaly

Wyglądałoby to fajnie, ale czy nie lepiej kogoś młodszego jak np. Upamecano z klauzulą 45 mln. €?

xxBANGxx | 17.08.2020 22:57

Maguire gra w City? :P

The__Normal__On | 17.08.2020 23:33

Prędzej Laporte-Kulibaly, w obwodzie Ake i powiedzmy Otamendi, Stones i Garcia do sprzedaży.

piotruś83 | 17.08.2020 23:51

Ta klauzula Upamecano to bedzie chyba dopiero dostepna za rok? I pewnie polowa Europy sie po niego zglosi.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy