REKLAMA
REKLAMA

Tottenham negocjuje z Southampton ws. Duńczyka

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Times  |  19.06.2020 12:32
Tottenham negocjuje z Southampton ws. Duńczyka

Stadion Tottenhamu  |  fot. Cezary Brzuzy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pierre-Emile Hojbjerg pozostaje na celowniku Tottenhamu Hotspur. Koguty mają nadzieje, że wyłożenie 20 milionów funtów wystarczy do sprowadzenia pomocnika Southampton podczas najbliższego okna transferowego - informuje The Times.

24-letni reprezentant Danii z przenosinami do Tottenhamu łączony jest od dłuższego czasu. Oba kluby prowadziły już rozmowy w tej sprawie, ale przedstawiciele Southampton na razie nie dali się przekonać.

Trudne rozmowy


Tottenham oferował Świętym między innymi Kyle'a Walkera-Petersa w rozliczeniu, ale klub z St Mary's nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem. Tym samym władze londyńskiego klubu będą musiały głębiej sięgnąć do kieszeni, jeżeli chcą sprowadzić Hojbjerga.

Southampton ma wyceniać swojego zawodnika na 35 milionów funtów, ale Tottenham Hotspur liczy na obniżenie tej kwoty nawet do 20 milionów funtów. Taki scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny.

Sam piłkarz jest podobno zdecydowany na odejście z klubu. W ostatnim czasie odmówił przedłużenia wygasającego w 2021 roku kontraktu, przez co został pozbawiony opaski kapitana.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Hanolus | 19.06.2020 18:57

Ten zawodnik to chyba na specjalną prośbę Mourinho miałby być sprowadzony, bo inaczej nie widzę sensu kupowania takiego topornego pomocnikagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy