REKLAMA
REKLAMA

Mourinho z problemem, ale otwarty na wyzwanie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  19.06.2020 12:12
Mourinho z problemem, ale otwarty na wyzwanie

Jose Mourinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Z dużym problemem będzie musiał radzić sobie latem menedżer Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho. Portugalczyk przyznaje bowiem, że jego klub nie będzie w stanie konkurować z Chelsea i Manchesterem United podczas najbliższego okna transferowego.


- Wiemy, że będziemy w tej samej lidze, w tym samym świecie, co z kluby, które zrobią w porównaniu z nami zupełnie co innego - powiedział Mourinho w rozmowie ze Sky Sports.

- Widzimy już przykłady klubów inwestujących i dokonujących ważnych ruchów na rynku transferowym, a do końca sezonu pozostało nam jeszcze dziewięć meczów. United kupiło Bruno Fernandesa, Chelsea pozyskała Ziyecha i Wernera, mogą robić co chcą. Ale to nie nasz problem - kontynuował Portugalczyk.

Mourinho: Zrobimy małe, ale ważne rzeczy


Jose Mourinho jest przekonany, że jego zespół będzie w stanie nawiązać walkę z bogatszymi klubami, mimo braku dużych środków na letnie wzmocnienia.

- Skupiamy się na sobie. Będziemy ulepszać nasz skład w taki sposób, w jaki możemy to zrobić. Nie ma z tym problemu. Będziemy zawsze bardzo zbalansowani. to coś normalnego w przypadku Tottenhamu. Czy spodziewam się, że nic nie zrobimy i pozostaniemy dokładnie z tym zespołem, który mamy w tej chwili? Moja odpowiedź brzmi: nie - mówił menedżer Tottenhamu Hotspur.

- Spodziewam się, że zrobimy kilka małych, ale ważnych rzeczy. Jeżęli to zrealizujemy i wzmocnimy się na dwóch, trzech pozycjach, które tego wymagają, jestem całkowicie otwarty na czekające nas wyzwanie - dodał Mourinho.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco