REKLAMA
REKLAMA

Hertha nie zatrudni bramkarza Liverpoolu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  28.05.2020 22:50
Hertha nie zatrudni bramkarza Liverpoolu

Loris Karius  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Loris Karius nie zostanie w najbliższym czasie zawodnikiem Herthy Berlin. Niemiecki klub nie zamierza składać oferty w sprawie transferu 26-letniego bramkarza - informuje Kicker.

Nazwisko Kariusa w kontekście wzmocnienia Herthy pojawiło się po opuszczeniu przez bramkarza tureckiego Galatasaray Stambuł. Były zawodnik Mainz zdecydował się na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu ze względu na zaległości finansowe i powrót do Liverpoolu, z którego był wypożyczony.

Karius bez przyszłości w Liverpoolu


Karius raczej nie może liczyć na pozostanie w klubie z Anfield Road na kolejny sezon i rozgląda się za kolejnym klubem, w którym mógłby kontynuować karierę. Wśród kandydatów do jego pozyskania wymieniana była Hertha.

Trener bramkarzy berlińskiego zespołu Zsolt Petry miał nawet odbyć telefoniczną rozmowę z bramkarzem. Hertha, według Kickera, nie zamierza jednak składać żadnej oferty w tej sprawie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

FCHollywood | 28.05.2020 23:14

Szkoda. Nie byłby drogi, a klasowy.

Juninho | 29.05.2020 00:32

Dobry bramkarz, przydałby się Hercie, ale niestety chyba jest ofiarą czarnego PR jaki przylgnął do niego po feralnym finale LM, każdemu bramkarzowi zdarzają się spektakularne klapy, ale on miał pecha, że w jego przypadku był to tak ważny mecz.

radek281291 | 29.05.2020 15:38

Szkoda, że nikt go nie chce

Dobry bramkarz? Miał pecha? Gdyby to tylko odnosiło się rzeczywiście od jednego meczu to spoko, ale Karius popełniał błędy podobnej kategorii przed sezonem i teraz na wypożyczeniu, więc nie mówmy o jakimś pechu. Po prostu jest słaby jeśli chodzi o umiejętności bramkarskie, a jak się doda słabą głowę to już w ogóle tragedia.

Gdy przychodził sądziłem, że Klopp wie na kogo stawia i Karius będzie wymiatał, ale jak widać przyjście Beckera było konieczne, by wygrać LM i niedługo Premierleague

Wardogs | 29.05.2020 16:01

po tym bledzie z Lipskiem to ja nie wiem czy Jarstein nie jest slabszy od Kariusa..goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy