REKLAMA
REKLAMA

Barcelona i Man City wymienią się zawodnikami?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  30.04.2020 10:47
Barcelona i Man City wymienią się zawodnikami?

Nelson Semedo  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Barcelona i Manchester City kontynuują rozmowy w sprawie transferu Nelsona Semedo. Jak informuje dziennik Sport, zmierzają one w dobrym kierunku. Porozumienie w tej sprawie spodziewane jest w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Nelson Semedo jest jednym z zawodników katalońskiego klubu, którzy otrzymali zielone światło na odejście podczas najbliższego okna transferowego. Piłkarz jest wyceniany przez Barcelonę na 45 milionów euro, klub jest również gotowy zawszeć go w ewentualnej transakcji wymiennej. W związku z tym, w ramach rozliczenia do katalońskiego zespołu może trafić Joao Cancelo.

Portugalczyk już latem ubiegłego roku był gotowy na opuszczenie Camp Nou, otrzymał nawet trzy oferty. Jedna z nich pochodziła z Manchesteru City i opiewała właśnie na kwotę 45 milionów euro. Barcelona nie była jednak wówczas zainteresowana sprzedażą zawodnika, ale teraz sytuacja uległa zmianie.

Aktualnie Barcelona analizują najnowszą ofertę ze strony Manchesteru City, ale według informacji dziennika Sport, stanowiska oba klubów są coraz bliższe.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy