REKLAMA
REKLAMA

Media: Ligi mają grać do końca czerwca!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  17.03.2020 12:47
Media: Ligi mają grać do końca czerwca!

Piłkarze Manchesteru City  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj światło dzienne ma ujrzeć informacja, kiedy odbędzie się Euro 2020 w związku z pandemią koronawirusa. Jednocześnie mamy się dowiedzieć, co dalej z Ligą Mistrzów i Ligą Europy. Tymczasem The Telegraph podaje, że przedstawiciele UEFA chcą, aby sezony ligowe zakończyły się do 30 czerwca.

Wygląda zatem na to, że dokończenie sezonu w poszczególnych ligach wydaje się kwestią priorytetową dla sterników Europejskiej Unii Piłkarskiej. Co prawda w mediach pojawiały się doniesienia, że sezon 2019/2020 może zostać unieważniony. Niemniej takie rozwiązanie miałby przykre konsekwencje ekonomiczne, bo na przykład w Hiszpanii kluby mogłyby stracić 700 milionów euro.

Cadena Cope donosi, że decydenci hiszpańskiej ekstraklasy są zwolennikami tego, aby rozgrywki ligowe zostały dokończone. Niemniej zdecydowana większość meczów miałby zostać rozegrana bez udziału publiczności na trybunach, co wydaje się jak najbardziej zrozumiałem w zaistniałych okolicznościach.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

LM10FCB | 17.03.2020 14:43

Oni zdają se sprawę z powagi sytuacji na świecie najpierw niech ten syf pokonajmy a dopiero myślimy co dalej .goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy