REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: 200 zł bez ryzyka od STS

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  21.08.2019 14:56
Legalni bukmacherzy: 200 zł bez ryzyka od STS

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kwalifikacje do fazy grupowej europejskich pucharów wkroczyły w decydującą fazę. Z tej okazji legalny bukmacher STS uruchomił dla użytkowników specjalną ofertę – zakład bez ryzyka 200 zł. Oferta obowiązuje tylko do 22 sierpnia.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Oferta jest skierowana do nowych użytkowników, którzy po założeniu konta do 22 sierpnia (godz. 23:59), dokonają zawarcia zakładu z konta depozytowego. Trzeba także pamiętać, że zakład musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej 23 sierpnia do godziny 23:59.


Przejdź na stronę STS


Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 200 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 200zł, zwrot wyniesie 176zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł, o którym przeczytasz w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera STS.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

DP10 | 22.08.2019 08:57

czy naprawdę nie ma żadnych bonusów dla stałych klientów? tylko ciągle dla nowych i nowych. ileż tych osób będzie ciągle dochodzić. powinno być też dla stałych żeby nie uciekli do konkurencjigoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy